Manikúra zimní 2019: módní trendy, foto

Manikúra je jednou z nejdůležitějších součástí módního obrazu dívky, protože již dlouho hraje roli jakéhosi přízvuku, který může zdůraznit váš stylový luk.

Každá nová sezóna, známá nail art gurus kazí fashionistas se zajímavými nápady na design a představí určitý trend.

Barevná paleta barev

Pevné laky a gelové laky zůstávají relevantní. Jemné pastelové barvy učiní manikúru elegantní a delikátní. Vyberte si nátěr v odstínech béžové, růžové, máty. Zůstává v trendu jasně červený lak.

Forma manikúry

Správná volba by měla být oválné, mírně špičaté nebo lehce zaoblené nehty. Krátké nebo středně dlouhé nehty jsou relevantní v této sezóně.

V tomto trendu se zúžené, mírně protáhlé tvary s koncem „odříznutého“ konce. Takové nehty nepotřebují jasný design, oni sami přitahují pozornost.

Krátké nehty na vrcholu módy v roce 2019. Pro ně odborníci radí oválný nebo kulatý tvar.

Francouzská manikúra

Klasická francouzská manikúra: přírodní barva nehtů a bílý hrot. Ale být omezen na tuto kombinacinestojí za to. Špička desky může být natřena v jakékoliv barvě nebo kombinaci barev. Dekorace na délku hřebu, je také vhodné v této sezóně.

Geometrie stylu

Geometrie v designu nehtů stále s jistotou zachycuje dívčí srdce. Letos se stává ještě jasnější. Nebojte se vyjádřit se. Vezměte si své oblíbené odstíny laků a nakreslete geometrické tvary: pruhy, čtverce, trojúhelníky, obdélníky - vše bude v módě.

Módní gradient

Gradient není novým konceptem v designu nehtů. Plynulý tok jedné barvy do druhé zůstává v letošním roce relevantní. Vyberte si odpovídající odstíny. Použití takové manikúry může být dlouhé i krátké nehty.

Módní tkaničky

Hřebíky krajky jsou zpět v módě. Ale v příštím roce, vytvoření takové manikúry se bez použití skutečné textilní krajky. Je natřen tenkými střapci na talíři potaženém neutrálním odstínem laku.

Kamínky v manikúru

Nehty zdobené kamínky nebo korálky vypadají krásně a originálně. Ideální dekorace je vhodná pro dlouhé nehty. Kamínky jsou používány jako samostatná dekorace a jako doplněk k hlavnímu vzoru. Pro každodenní manikúru, neměli byste si vybrat příliš velké kamínky, je lepší dát přednost malým kamenům.

Craquelure je opět v módě

Tento pohledManikúra je pohodlná a jednoduchá. Nátěrovou desku potřete základním barevným lakem, nahoře naneste lak na praskliny. V důsledku toho získáte obrázek, který žádná žena módy nebude mít.

Hlavní módní trendy převažující v této sezóně: ​​

1. Tvar nehtové desky.

Oválný tvar a „měkký čtverec“, který je vlastní univerzálnímu tvaru mandlí, který je schopen se přizpůsobit jakémukoli stylu oblečení, jsou relevantní. Módní délka nehtů je určena dvojicí milimetrů volného okraje. Nehmotné dlouhé špičaté nehty jsou jasnou anti-trendovou sezónou.

2. Barvy.

V nové sezóně by měly být upřednostňovány pastelové odstíny, víno a bobulové barvy a paleta inspirovaná přírodou.

Například na podzim je vhodná například manikúra v čokoládě, fialové, švestkové, olivové a šedé. Zimní manikúra se tradičně provádí v odstínech bílé, modré, stříbrné. Slavnostní novoroční manikúru si nelze představit bez bohaté červené, zelené a zlaté barvy.

3. Faktura.

Podzim - zimní sezóna je opravdu bohatá na originální textury a jejich neobvyklé kombinace. Hlavní trendy pro něj jsou:

 • matný povrch, který vypadá obzvlášť pohodlně v chladném období (pro dosažení takového pokrytí se používá buď matný lak nebo speciální prášek. Jako dodatečný dekor, lesklý design nebo jiskry vypadají obzvláště výhodné, kombinace s různými barvami).technici);
 • ombre je technika, pomocí které je dosaženo efektu hladkého proudění jedné barvy do druhé;
 • Francouzská manikúra - technika, která se stala klasikou a milovala mnoho lidí pro svou všestrannost a jednoduchost, si v nové sezóně vydobyla nový vzhled (Okraj nehtu může tedy být různých barev a dokonce i vícevrstvý. Rámování může být nejen na hraně, ale všude kolem. ;
 • lunární manikúra, která vytváří kontrast mezi nehtovou deskou a dírou, se také provádí v různých barvách, omezených pouze vaší představivostí a pravidlem harmonické kombinace (odvážným trendem je nevyplněný prostor díry nebo nehtové desky);
 • kamínky - tradiční dekor, který je univerzálně aplikovatelný na jakýkoliv druh nátěru (Moderace ve formě dvojice - tři kamínky na nehtu jsou vítány. Antitrend je protilehlý kamenný rozptyl, který vypadá směšně a bez chuti);
 • kamifubuki - konfety, které lze použít jako dekor při provádění manikúry v různých technikách;
 • rub - ultramoderní trend, kterým je použití speciálního prášku, který přebírá efekt lakování, což znamená, že konstruktéři tuto techniku ​​demonstrují při vytváření manikúry - chameleonu, manikúry s účinkem polární záře nebo zrcadlové manikúry;
 • malířství - tradiční typ výzdoby, omezený pouze vaší představivostí (nicméně, tato sezóna má své oblíbené: abstraktní mramormanikúra; monogramy a hieroglyfy; ženské květinové vzory; geometrické vzory; tematické malování);
 • „skleněné nehty“ jsou novodobou tendencí spočívající v použití kusů fólie, které se třpytivým způsobem vytvářejí iluzi skleněných fragmentů na nehtech.

Jak je patrné z přezkumu, řada módních trendů v manikúru dá obrovské množství nápadů pro stylový vzhled a umožní vám být v trendu tohoto podzimu bez větších obtíží.

Návrhy na manikúru, stejně jako jejich barvy, se mění podle módních trendů, takže k takovým změnám může dojít ještě častěji než změna sezóny.

Není nutné dodržovat všechny módní trendy. Můžete dávat přednost klasickým verzím, ale mohou být také zředěny, diverzifikovány pomocí nejnovějších trendů týkajících se dekoru nehtové desky nebo jejího tvaru.

Hřebík a jeho tvar hrají významnou roli. V poslední době se rozšířily nehty a umělé formy z módy. Mnohem výhodnější je průměrná délka měsíčku s poněkud měkkou formou.

Co se týče designu, existují jak skromné, klasické a docela jasné, kreativní možnosti designu.

Návrh trendu zima 2019

 1. Francouzská manikúra. Tento design ve své obvyklé výkonnosti již měl čas na paluby, proto mohou být užitečné experimenty z hlediska barev a dekorů. Francouzština může být doplněna různýmivzory, kresby a tisky, navíc můžete použít kamínky, kameny, flitry a další možnosti dekorace. V tomto případě se musíte zaměřit na původní design, délku, tvar nehtu, účel manikúry a další vlastnosti.
 2. Lunar. Stejně jako francouzština, je mnohem výhodnější a zajímavější podívat se do kreativního provedení. V poslední době, populární měsíc manikúra, vyrobený s kameny a kamínky. Samostatně můžete vybrat některé měsíčky pomocí vzorů a vzorů.
 3. Rozbité sklo. "Glass" manikúra, v závislosti na vybrané barvě, může získat požadovaný styl. Může vypadat jak pobuřující, tak ženský. Existují různé možnosti kombinace barev a odstínů.
 4. Matt. Matné povlaky se staly nesmírně důležité, zatímco mohou být přítomny všude. Matný povrch může být prostý nebo texturovaný. Texturovaná verze vypadá jako zamsh. V poslední době je populární kombinace matného a lesklého povlaku. Ale je zde také možnost kombinující matný nátěr a dekor v podobě kamínků nebo vzorů vyrobených s třpytkami.
 5. Geometrie a abstrakce. Tyto dvě oblasti velmi stručně doplňují zcela všechna barevná řešení. Kromě toho vypadají vhodně v kombinaci s naprosto libovolným stylem. Výkresy mohou být zhotoveny v kontrastních barvách nebo ve stejné barvě, ale různé možnosti potahování, to znamená, že je kombinován lesklý a matný povlak.