Svatební manikúra 2019: módní trendy, fotografie nových výrobků

Svatební manikúra je téměř stejně důležitá jako šaty samotné. Rozhodně nehtový design by měl být dokonale kombinován s šaty a dokonce s prstenem. Se všemi vzrušení, zejména na svatební den, můžete snadno zapomenout na barvu nehtů. Svatební manikúru si můžete vybrat vždy v roce 2019, vedenou módními trendy a fotografiemi na internetu od úspěšných stylistů, kteří vytvářejí módu.


Měkké neutrální odstíny

 1. Cukr růžový. Tento stín bude milovat nevěsty v roce 2019. Jedná se o měkkou průsvitnou růžovou barvu, která doplňuje jakýkoliv styl nebo odstín šatů. Přírodní odstín vyžaduje asi 3 vrstvy pro více narůžovělý tón. Velkou věcí je, že se po svatbě nemůže změnit. S příležitostným nošením bude vypadat skvěle.
 2. Okouzlující. Tato krásná teplá růžová barva nehtů má v sobě trochu jiskry, aby dodala eleganci speciálnímu dni! Odstín této barvy je vhodný pro jakýkoliv odstín pleti a je také výbornou každodenní volbou.
 3. Ženský. Hue určitě dávají jistotu, je to perfektní ženský růžový odstín. Tato barva připomíná bílou a růžovou barvu a doplní šaty a doplňky.
 4. Fidži - barva pro letní sezónu a jinéprázdniny, včetně takové oslavy jako svatby! Je to veselý a jasný odstín růžové, který ozdobí vaši ruku a důležitý slavnostní den.
 5. Roztomilá měkká růžová. Ve srovnání s předchozími barvami je tato barva měkká, s jemným leskem, který dodává nehtům dokonalý lesk.
 6. Mírně červená. Tento tón mění způsob, jakým si každý myslí o červené barvě. Směs nasycených a růžových činí tento odstín úspěšným ve svatební den. Jedná se o přírodní styl, který dokonale ladí s jakoukoliv barvou a stylovým designem slavnostního oděvu.
 7. Nyud. Svatební manikúra 2019 může být diskrétní, přesvědčte se sami a podívejte se na módní trendy a fotografie letošní manikúry. Pro ty z vás, kteří se chtějí vyhnout růžovým odstínům, je tato „nahá“ barva dokonalá! Je to teplá nahá barva, která nabízí všestrannost a dokonale se mísí s příslušenstvím a jakýmkoliv tónem pleti.
 8. Peach potěšení bude pracovat pro jakékoli oblečení. Stylisté zdůrazňují, že je to perfektní odstín pro letní nebo jarní svatbu. Je vhodný pro líbánky.
 9. "Florencie". Mnoho lidí má rád způsob, jak tato barva dává teplý minimalistický styl každému designu a tvaru nehtové desky, může to být vynikající akcent pro obraz nevěsty na svatební obřad na pláži.
 10. Levandule. Co takhle! Určitě vhodný pro svatby. Případně zkuste tento světlý levandule pro jemný a ženský vzhled, ideální pro každou sezónu.

Jaká by měla být svatební manikúra

Nejodvážnější odstíny pro svatbu

Máte již představu o tom, jak chcete vypadat ve svatebním dni? Vlasový styling a make-up jsou plánovány, ale může existovat detail, který zůstal bez povšimnutí. Jedná se o nehty, jejich design, barvu laku, tvar nehtové desky. Bez ohledu na to, zda jste fanouškem světlých nehtů nebo dáváte přednost přirozenému vzhledu, je důležité, aby vaše ruce vypadaly perfektně na sváteční den.

Svatební manikúra s kovovým lakem

Svatební manikúra používající několik barev laku

 1. Míchaná manikúra. Tyto kovové nehty jsou ideální pro moderní nevěstu, která chce, aby její nehty zářit jako snubní prsten. Při zachování kontrastu mezi zlatem a stříbrem byla tato manikúra vyrobena pro nevěsty.
 2. Zlaté akcenty. Zvažte krytí nahého odstínu zlatými akcenty. Minimální pruhy a lesklý zvýrazňující hřebík - pouze základ pro efekt "Wow". Tento styl manikúry je vhodný pouze pro takové oslavy jako svatba, v každodenním životě to vypadá příliš jasně.
 3. Modré odstíny. Na jasný jarní den by takový odstín vypadal úžasně. Šedá v kombinaci s modrou barvou v designu "bunda" bude ideální pro moderní nevěstu na svatbě.
 4. Šedá a třpytivá. Pokud jste náchylní k tmavým barvám, ale přesto chcete, aby vaše nehty byly jasné, zkuste přidat lesk. Šedý lak a flitry - kombinaceelegantní. To je volba pro nevěsty, kteří nehledají tradiční styl. Toto je volba pro nevěsty, kteří touží experimentovat se stylem. Odvážné a extravagantní nevěsty jsou povinny si tuto myšlenku všimnout, zvážit odstíny modré a modré pro základní vrstvu laku nebo skvrny.
 5. Přirozenost. Klasický styl, nehty s přírodními odstíny vypadají skvěle v obraze nevěsty! Neexistuje nic, co by mohlo odvést hosty a přítele z pohledu na nádherný kruh.
 6. Krajka a svatba prostě jdou ruku v ruce. Změnit svatební styl výběrem krajky rám svatební šaty jako vzor na nehtový talíř. Samozřejmě, že pro mistra manikúry je tvrdá práce, ale, samozřejmě, stojí za výsledky.
 7. Unikátní styl. Jeden lesklý nehet je nyní super trend. Zaměřte se na jakoukoliv barevnou manikúru s lesklým nehtem - a budete připraveni jít na oltářní trek.
 8. Tam je něco v jasně růžové, že vyzařuje romance. Vyberte si odstín, který se vám líbí, a připravte se ukázat krásné ruce.
 9. Klasická francouzská manikúra pro tradiční nevěstu na její svatební den. Svatební manikúra v roce 2019, navzdory módním aktualizovaným trendům a fotografiím, se neobejde bez klasické francouzské manikúry. Nadčasová a tradiční francouzská manikúra byla pro nevěsty vždy oblíbená. V kombinaci s dlouhým závojem nebo neuvěřitelným oblečením tento styl dosáhne maximální krásy.
 10. Manikúra Ombre se zlatými kroužky: To je růžová manikúra s přidáním zlatých prstenů.- perfektní styl pro svatbu na pláži. Případně si můžete vybrat libovolnou barvu základny.
 11. Světle růžová manikúra s chromovanými okraji pro moderní nevěstu. Pro moderní alternativu francouzské manikúry, přemýšlejte o chromových odstínech! To je elegantní styl, který bude skvěle vypadat na svatební fotografie!

Manikúra pro svatební obřad jasných barev

Špičkové tipy na svatební manikúru 2019

Výběr barvy nehtů pro svatební den. Stylisté dávají pozor na svatební manikúru 2019, módní trendy (foto) a nabídku „vybrat barvu, která doplní celkový styl. Neutrální tóny na nevěstě vypadají elegantně a elegantně a neodrážejí pozornost hostů od kytice nebo prstenu.

Když si vyberete dokonalý odstín laku, je důležité se podívat na odstíny pleti. Některé barvy rozjasňují odstíny pleti, zatímco jiné mohou pleť vypadat bledě.

Módní manikúra se srdíčky

Módní měsíčky různých barev

Poradenství! Jednoduché nátěry, obvykle vhodné pro různé odstíny pleti. Lidé s teplými odstíny pleti, se žlutým nebo olivovým odstínem, často volí nahé a žluto-zlaté nebo broskvově neutrální odstíny.

Gel polský

Skvělý nápad na svatební den, nebude kazit a nebude rozmazaný jako lak manikúra. Gel manikúra vydrží až 2 týdny, což znamená, že budete mít perfektní nehty pro svatební den a líbánky.

Módní manikúra s krajkou

Svatební manikúra s černou krajkou

\ t

Svatební manikúra 2019, s přihlédnutím k módním trendům a fotografiím, díla mistrů neomezují nevěstu. Pokud se vám nelíbí myšlenka gelového leštění, zejména pokud jsou vaše nehty slabé, nejlepší alternativou k gelům je gelový hybrid. Můžete si jej zakoupit za přijatelnou cenu. Aplikuje se a odstraňuje doma, jako běžný lak na nehty, ale trvá déle.

Ideální délka hřebu

Celým bodem je pociťovat pohodlí s určitou délkou nehtů. Neměli byste si vybrat prodloužení nehtů před svatbou, pokud osoba není zvyklá na zvolenou délku. Pocit nevolnosti je nevyhnutelný. Ale v roce 2019 pro svatbu dlouhé nehty jsou stále módní, vypadají elegantní a prodlužují prsty. Tvar nehtové desky by měl odpovídat nevěstě a celé představě o stylu oblékání a silueta, kterou si vybrala. Vyberte si svatební manikúru je nutné, s ohledem na všechny nuance. Svatební manikúra je doplněk stylu, dokončovací dotek, ale ne centrální přízvuk.

Svatební manikúra s neobvyklým dekorem

Extravagantní nehtové umění pro svatby

Stylisté argumentují, že pro krátkou nehtovou desku stojí za to vybrat méně zaoblené, hranaté tvary. Jsou elegantní. Dlouhé nehty mohou být zaoblené nebo oválné, jinak se nelze vyhnout neopatrnému luku, který může zkazit promyšlený obraz nevěsty na její velký den, který by měl být dokonalý.

Jak si vybrat design nehtů

Pokud se chystáte navrhnout nehty sami bez pomoci mistra manikúrynebo přátel, je lepší zvolit něco jednoduchého a nepozorného.

Klasická svatební manikúra

Lunární nail art pro svatbu

Manikúra francouzština

Klasická francouzská manikúra

Bez ohledu na to, co děláte, nepřehánějte to brilancí. Tento styl je příliš drsný a vzdorný.

Módní design pro slabé nehty

Pro nevěsty, kteří chtějí větší délku kvůli slabosti a křehkým nehtům, doporučují stylisté v předvečer velkého dne použít výztuhu na nehty nebo tužidlo. Návštěva mistra před slavnostní událostí může zaručit, že nehty budou v nejlepším stavu. To vám umožní vybrat si jakýkoli design manikúru den před svatbou, bez použití gelu.

Glitter Nail Art

Svatební manikúra s kameny

Při použití tradičního laku existuje mnoho způsobů, jak můžete připravit nehty. Před zahájením práce se ujistěte, že nehty neobsahují olej. Povrch nehtu otřete alkoholem nebo odstraňovačem laku na nehty. Potomzpracování, odstranit případné závady pomocí měkkého leštícího nástroje.

Módní svatební manikúra

Stylisté doporučují, aby se v brašně s družičkami vedlo „nouzové pouzdro“ na svatební den, aby se napravili případné nehody spojené s nehty a manikúrou. Měla by obsahovat vybranou barvu laku, malé množství odstraňovače laku a pilník na nehty.

Modré tóny svatební manikúry

\ t

Sezónní trendy v oblasti manikúry jsou předvídatelné:

 • měkké akvarely pro jaro;
 • odstíny la lízátka na léto;
 • jasně červená;
 • modrá a šedá pro podzim a zimu. Ale můžete si vybrat ve prospěch elegantní design s červeno-zelené třpytky a světlé pruhy.

Růžová manikúra

V roce 2019 bude jakékoli blikání módní. Blikání je vhodné jak pro svatby, tak pro svatební cesty. Jak slavní stylisté, tak manikérky se shodují na tom, že chromové a duhové barvy (nejjasnější) odstínů této sezony budou oblíbené pro svatbu.

Svatební manikúra 2019

Možnosti návrhu svatebního manikúru

Futuristický design na krátkých nehtech může být čip v obraze svatby, hlavní věc je nepřehánět to světly a jasnými akcenty. Ale pro změnu je tento design vhodný pro svatbu. Svatební manikúra v roce 2019 nemusí být nudná, ale jedinečná a světlá, což potvrzují módní trendy a fotografie zveřejněné na internetu. A zbytek,volba je na vás. Buďte šťastní!