Dámské zimní boty: módní trendy 2018-2019

Zima není důvodem zapomenout na eleganci. Kolekce módních zimních bot sezóny 2018-2019 nabízí mnoho stylových možností. Jediné pravidlo při výběru vlastního páru: musí být samo o sobě velkolepé, ale je ideální zapadnout do osobního obrazu.

Sezóna nestanoví žádný jasný a přísný rámec. Existují však trendy, které dominují dnešním globálním trendům. Ženskost a exkluzivita, dokonce i každodenní obraz - hlavní směr, ve kterém navrhujeme vytvářet sezónní obrazy.

Zimní boty pro ženy: obrazy pouličního stylu

Obětování pohodlí pro krásu této sezóny nebude muset. Jeden z nejrelevantnějších stylů, prezentovaný v různých stylistických variantách - model na rovném kurzu. Tyto dámské zimní boty v sezóně 2018-2019 jsou nepostradatelné v obrazech pouličního stylu. Prakticky klasika, v mnoha ohledech bezchybná a zároveň elegantní v této zimě se objevují modely ve stylu žokejů.

Měkká, zaoblená špička, pohodlná plochá podešev a vysoká, doslova na koleno - poměrně široké vrcholy. ExplicitníJednoduchost stylu těchto modelů je doplněna návrhářem výběru materiálů - drahé, vzdorně vysoce kvalitní pravé kůže a semiše. Černou barvu lze považovat za základní barvu s jemným ušlechtilým matným leskem, ale tyto barevné kožené modely vypadají dokonale a stylově.

Bordeaux, třešeň, káva a čokoláda, smetana nebo šedá ... Módní odstín musí být nutně výrazný a bohatý a zároveň harmonicky zapadnout do barev sezónního šatníku. Takové modely jsou překvapivě univerzální, pokud jde o vytváření obrazů v různých stylech.

Další atraktivní styl pro ty, kteří dávají přednost modelům na plochém běhu - dámské zimní boty 2018 s vysokým šněrováním. Samozřejmě, šněrování je pouze dekorativní prvek a jako zip se používá pohodlný zip. Takový dekor je však důležitým prvkem stylu, ve kterém jsou tyto modely udržovány. Jedná se o velmi elegantní stylizaci na téma elegantní dámské obuvi, kterou ženy nosily doslova před sto lety.

Současně styl není absolutně ročník - je to spíše nová verze velmi relevantních, ale ne vždy ženských bot s vysokým hřídelem, tak populárních v trendech mládeže.

Skutečné modely v této sezoně se vyznačují velmi „upraveným“ tvarem s jemně zaobleným nosem, který zdůrazňuje tvar nohy. Vysoká noha, zdobená velkolepým šněrováním pevně, doslova jako punčocha, se hodí k holeně. Takové modely kolenních výšek vypadají velmi stylově.

Tyto modely dokonale zapadnou do ženských obrazů na základě šatů, krásných kabátů a oříznutých kožichů.Trendové barevné spektrum je udržováno v ušlechtilých tónech: černé, všechny odstíny hnědé nebo šedé.Klasické, nenápadné barvy jsou dokonale kombinovány s výrazným ozdobným šněrováním.Mimochodem, vizuálně dává štíhlost, nejen nohy, ale i postavu jako celek.

Je charakteristické, že všechny aktuální modely této sezóny na ploché podešvi vizuálně neváží siluetu a navíc nepodceňují růst - elegantní formy v kombinaci s povinným vysokým hřídelem - technika, která přichází s modely ženskosti a sofistikovanosti.

​​

Všimněte si, jak jsou elegantní zimní boty na těchto fotografiích elegantní:

[[PDN 54]

Módní zimní boty: extravagantní modely

Styl jakéhokoli typu sezónního vzhledu je náhodný.Soubor na základě i velmi milovaného a luxusního kožichu se stává středem zimy.Extravagantní a módní zimní boty pomáhají, aby byly jasnější a individuálnější.Navíc, v dnešních trendech je možné a třeba kombinovat věci z nejrůznějších stylů do jednoho obrazu.

Proto by i ti, kdo preferují klasické a detailní snímky, měli přitahovat pozornost extravagantních modelů z nových sbírek.

Tak například jako boty.Styl je jistě mimořádný, a pro mnoho - kontroverzní, ale velmi relevantní.Takové zimní botyMóda 2019 je jakousi výzvou pro známé standardy, ale jen se podívejte na to, jak návrháři navrhují, aby je dokončili s naprosto každodenním outfitem stylů. Mimochodem, je to vynikající volba pro ty, kteří i v zimě preferují délku "mini", je obtížné najít lepší kombinaci s krátkými kožichy, kabáty a bundami dolů.

Módní zimní boty-2019 stylu "boty" jsou dnes prezentovány v pravém městském stylu. Plochá podrážka, elegantní, lehce zaoblená ponožka a vysoká, dobře padnoucí noha. Optimální délka trendu - trochu za kolenem. Efektivní a výmluvný styl zdůrazňuje jednoduchost a dokonce konzervativnost barevného řešení.

Ušlechtilá matná kůže nebo semiš v černé, tmavé odstíny šedé, vínové nebo modré - dokonale vyvažuje extravaganci stylu. Kromě toho, tyto modely v této sezoně jsou zcela prosté chytlavé dekor. Jedinými výjimkami jsou kovové zipy po celé délce vrcholů zadní nebo boční strany modelu. Mimochodem, dokonale přidávají harmonii nohou.

Takové zimní boty 2018-2019, jak je uvedeno na těchto fotografiích, si zaslouží zvláštní pozornost:

Demonstrační ženskost a sexuální přitažlivost v sezónních představách - stojí za svou váhu ve zlatě.

Bezchybně tyto vlastnosti podtrhnou velmi módní zimní boty s podpatky. Navzdory všemu se "vlásenka" nevzdává své pozice a tato sezóna se objevuje vzcela nové provedení. Takové modely by samozřejmě neměly být v žádném případě považovány za každodenní, ale určitě by měl být vyroben jeden velmi elegantní a trochu provokativní pár takových zimních bot ve vašem šatníku.

Všimněte si, jak elegantní a ženské zimní boty 2019 jsou na těchto fotografiích níže:

Vysoká a tenká pata dnes nepředstavuje hrozbu na zasněžených a kluzkých zimních ulicích, protože kolík této sezóny je doplněn praktickou miniaturní plošinou pod špičkou boty.

Platforma, jak víte, kompenzuje skutečnou výšku paty, která podle názoru konstruktérů nesmí být menší než 10-12 centimetrů.

Skutečné modely s patou mají v této sezóně měkký, kulatý nos a dobře nastavenou vysokou nohu, koleno vysoké. Velkolepý styl modelů na patách designérů se snaží nepřetěžovat nadměrnou výzdobu, preferují krásné nádherné materiály.

Barevná matná kůže z netriviálních odstínů - fialová, modrá, bohatá růžová - v kombinaci s ležérním stylem činí tyto modely velmi elegantní a velkolepou botou, což umožňuje zapomenout, že je zima venku. Na pozadí velmi demokratického designu, který obvykle dominuje na ulicích, vypadají takové boty opravdu jedinečně.

Tak jako na fotografii níže, zimní boty ženy 2019 v módním snímku jsou k nezaplacení:

Dámská módní obuv: výška a tvar paty

Módní dámské zimní boty: s podpatky nebo bez podpatků? Vyberte jednu věc není nutné - v módě obou. Spolu s jehlovými podpatky, které jsou v zimních kolekcích považovány za stylověji exotické než stálý trend, patří mezi oblíbené módní návrháře módní dámské zimní boty se stabilními a praktickými podpatky různých tvarů.

Jejich výška v této sezoně se liší od ultrakomfortní - „školy“ 5-7 centimetrů, až po velmi vážnou - od 10 centimetrů výše. Můžete si vybrat ten, který je pohodlnější, ale zároveň být v trendu, je důležité věnovat pozornost tvaru paty - to je ona, kdo hraje hlavní roli.

Podívejte se, jak elegantní jsou zimní boty z roku 2018 na těchto fotografiích výše.

Nízký podpatek - „čtvercový“ nebo „cihlový“ s rohy vyčnívajícími za paty je důležitým stylovým detailem všech modelů s vysokou botou. Tyto podpatky dělají elegantní pár každodenních pohodlných bot.

Zvláštním trendem sbírek v této sezoně jsou modely nízkých, složitých podpatků jednoduchých stylů z velkolepé barevné kůže nebo semiše, jakož i kombinované modely.

Stabilní tlustá podešev, pohodlná pata a široká špička uprostřed dolní končetiny ... Mírně naivní, adolescentní design takových modelů je klíčovým trendem sbírek vládců tohoto roku.

Takový pár dokonale zapadne do denního souboru založeného na vašich oblíbených úzkých džínách a bude také nádherně kombinován se světlými šaty.

Takové zimní boty jako na fotografii níže, v roce 2019 - klíčový detail stylového obrazu:

Alternativou k těmto botám bude trendový pár s vysokými podpatky. Spolu s čepy, návrháři nabízejí velmi praktické možnosti pro vysoké podpatky.

Stejně jako na podzim je trend „čtvercový“, zaoblený, klínovitý, ale vždy stabilní „tlustý“ a spíše masivní paty. Charakteristická kombinace pro tuto sezónu: pata a miniaturní platforma, jak skryté, tak upřímně rozlišené.

V tomto stylu jsou například dámské zimní boty s kontrastními podrážkami vyráběny v módní sezóně 2018-2019.

Jeho designéři používají jako ozdobný předmět, velkoryse zdobící vložky v podobě miniaturních kovových cvočků nebo nýtů - styl „glam punk“ neztrácí svůj význam ani v zimě.

Ale v tomto ohledu jsou nejzajímavější modely na patách a platformě z „letních“ materiálů - průhledného nebo barevného plastu. Tato bezpodmínečná novinka je určena pro sofistikované znalce pouličního stylu, vytvářející komplexní a avantgardní obrazy pro každý den.

Tak jako na fotografii pod zimní botou 2019 - nové trendy v této sezóně: ​​

Praktičnost auniverzálnost těchto odvážných modelů dává designérovi možnost výběru materiálů a stylu. Jemně zaoblený nos, těsný střih v oblasti kotníku a vysoké úzké koleno vysoké kotníkové délky je téměř klasickým řešením. Perfektně podtrhuje matnou pokožku netriviálních barev - fialovou, tmavě oranžovou, tyrkysovou.

Takové módní zimní boty 2018-2019 jako na fotografii níže si zaslouží zvláštní pozornost:

Módní zimní boty na platformě

Návrháři, kteří nabízejí nové modely veřejnosti, je nevidí mimo obrazy, které jsou relevantní pro globální módní trendy. Zimní boty v módě 2018-2019 - to je významný a někdy rozhodující doplněk k vytvoření skutečného oblečení. Význačným důkazem toho jsou modely z čerstvých sbírek na platformě.

Tyto styly pocházejí ze 70. let 80. let minulého století, což je velmi populární éra v dnešních trendech. Ale považovat je za ročník dnes již není přijímán - jedná se o zcela nový a relevantní směr.

Platforma i její rozmanitost - elegantní klín - je velkým kompromisem mezi komfortem a elegancí zimní obuvi.

Zejména proto, že návrháři v tomto stylu nabízejí několik možností pro klíčové styly. Městské klasiky, které osloví milovníky elegantního komfortu - modely na stabilní „silné“ a rovné platformě, doplněné „chrániči“.

Zimní boty a maxi délka v módě 2018-2019

Režim kontrastukombinace horní a dolní části těchto bot:prokazatelně hrubá podešev a velmi elegantní, krásně padnoucí noha „top“ modelu. Styl těchto bot perfektně odstínuje semišové pastelové květinové, karamelové a krémové odstíny. Mimochodem, móda pro zimní boty a délka "maxi" svrchního oblečení - naprosto trendová kombinace.

Klasická platforma neopouští lávky, v této sezóně získala elegantní zaoblené obrysy a dokonale doplňuje modely s úzkými a vysokými vrcholy.

Při výběru takové expresivní podrážky se však designéři nepokoušejí přetížit modely dodatečným dekorem, který by používal barvu jako svůj hlavní přízvuk. V éře 70. - 80. let byl nejen vypůjčen styl, ale také barevný gamut neobvyklý pro zimu - ultramarín, tyrkys, smaragd, fuchsie.

Jako na obrázku níže, módní boty-2019 zima bude pro vás jasná:

Zimní klínové boty

Tato sezóna se stala skutečně hvězdnou pro modely na klínu. Ve stylových letních sandálech je nenahraditelná, ale bez ní se ukázalo, že je těžké představit si podzimní a zimní sezónu. Tento klín doplňuje módní styly bot s velmi širokým šachtou - temdery. Model se vyznačuje výrazným designem: úzkým, mírně špičatým nosem a velmi širokým a vysokým botlegem, který začíná doslova z něj.

Je to klín, který dává tomuto stylu ženskosti a milosti, navíc je to nejlepší kompromisní varianta pohodlí a elegance stylu. Temder dokonale doplňujerozmanité městské obrazy, a v popularitě inklinují předjet téměř klasické modely kovbojského stylu. Elegance a exkluzivita těchto modelů dávají krásné materiály - světlé odstíny kůže nebo semiše.

Delikátní pistácie, smetana, perleťově šedé odstíny a ne příliš masivní, ale zároveň původní styl přináší takové modely vedoucím trendům. A pokud designéři osloví pouze jakýkoliv model s vysokým a širokým bootlegem, jen vysoké a štíhlé dámy, pak se temders dokonale hodí na každou nohu.

Zimní boty 2018-2019, jak je na těchto fotografiích níže, je skutečným nalezením pravého módy:

Zimní boty-2019 v módních trendech - kombinovat do jednoho obrazu není kompatibilní - hrají zvláštní roli.

Není to náhoda, že na pódiích v této sezóně - hodně modelů sportovního stylu. Navíc jejich designéři nabízejí nejen oblečení na dovolené, ale i mimo město, takové boty - součást stylových městských obrazů - tento prvek není kombinací.

Módní dámské boty

Jedním z nejmodernějších modelů sezóny jsou uggs, které se objevily ve velmi slušné verzi, nejméně připomínající roztomilé, ale lehce nemotorné modely pro procházky po zemi.

Drahý semiš z bledě žlutých tónů, zdobený přírodní kožešinou, výšivkou nebo kamínky - spolu s ultrakomfortním střihem otočí boty Ugg do snu sofistikovaného, ​​ale milujícího komfortu módy.

Dnes však mohou být uggs považovány za moderní klasiku a odvážně doplňují jakékoli obrázky jiné než obchodní.Protože modely v upřímně sportovním stylu - dutiki se aktivně zavádějí do městské módy. Zkrácené objemové modely na ploché a tlusté podešvi s chrániči jsou na ulicích zimní metropole nepostradatelné.

V módě jak klasické sportovní modely jasného optimistického zbarvení, tak modely ve stylu "sport chic" - kovové a neonové odstíny.

Podívejte se na níže uvedenou fotografii, takové ženské boty v zimě 2018-2019 jsou vůdci trendů: