Módní manikúra 2019 Obecné trendy, módní barvy, design nehtů 2019

Každý fashionista se snaží vytvořit svůj vlastní obraz, aby vypadala neodolatelně, vystupovala z davu, odpovídala jejímu stylu a módě. Takové detaily jako oblečení, obuv, doplňky, krásné vlasy a dobře upravené vlasy, bezchybný make-up a samozřejmě krásná manikúra se podílejí na tvorbě jakéhokoliv obrazu. Bez krásné dobře udržované manikúry bude jakýkoliv obraz ženy považován za nedokončený a veškeré úsilí prostě zmizí. Krásná, dokonalá, módní manikúra je základním atributem dobře udržované ženy. Protože se naše móda neustále mění, móda také mění manikúru. Podívejme se, jaké trendy jsou relevantní v manikúre léta 2019.

Jaká je délka a tvar nehtů v této sezóně?

Módním hitem sezóny Summer 2019 je krátké nehty a nehty střední délky. Takhle se stylisté rozhodli v této sezóně, téměř na všech letních přehlídkách měly modely krátké nehty. Co se týče formy, zvítězila přirozenost a přirozenost. V této sezoně bude módní měsíček s oválným nebo mandlovým tvarem. Taková manikúra ztělesňuje přirozenost a ženskost.

Módní barvy laků na nehty v letní sezóně 2019

V této sezoně, na vrcholu popularity, krémově zbarvené laky a hluboké odstínymodrá, modrá, hnědá, růžová a oranžová. Dokonce i stylisté Chanel produkují velmi zajímavou a barevnou sbírku krémových barev. Stejně populární jsou také pastelové odstíny laků na nehty. V některých sbírkách světových designérů si můžete všimnout nahé manikúry - to je, když jsou barvy těla a odstíny laků používány tmavší tón ve vaší manikúru než vaše kůže. Tato manikúra je skvělá volba pro kanceláře. A samozřejmě takové horké léto bez jasných barev. Nový trend - neonová manikúra. Taková manikúra obsahuje šumivý efekt díky obsahu bílého pigmentu v moderních neonových lacích. Neonová manikúra je ideální pro pláž nebo osvětlovací párty v moderním klubu.

Design nehtů

Lunární manikúra je stále na vrcholu popularity, nebo se často nazývá „převrácená bunda“. V tomto manikúru můžete použít různé verze odstínů laků. Letos v létě navrhují stylisté používat nejodvážnější kombinace barev, jako je jasně modrá se zlatem, černá s jemně broskví, stříbrná a fialová. Francouzština také neztrácí půdu, ale bílé, růžové a masové tóny byly nahrazeny červenými, zlatými, tmavě modrými, šedými nebo černými barvami. Obecně platí, že se nebojte experimentovat. No, ti, kteří nemohou být určeni v jedné barvě laku, stylisté nabízejí, aby namalovali nehty barevnými laky. Tato inovace v manikúru vypadá velmi extravagantně a extrémně. Mnohohvězdy si můžete všimnout této verze manikúry

Výkresy na nehtech 2019

Jedním z hlavních trendů manikúry v roce 2019 byly kresby na nehtech. Všechny trendy tisku v této sezóně jsou také relevantní pro kresby na manikúru. Jsou to zvířecí tisky, pruhy, geometrické vzory, abstrakce. Také nezapomeňte na květinové a ovocné motivy, které jsou ideální pro romantické dámy.

Z výše uvedeného lze vyvodit závěr, že módní trendy v manikúru z roku 2019 jsou poměrně rozmanité a každá žena si může pro sebe něco vybrat a vždy zůstat módní a stylová. Nebojte se experimentovat !!!!

Přejeme vám hodně štěstí !!!!