Ztráta řas.Léčba a posilování řas lidových prostředků

Nádherné, silné, dlouhé řasy - nedílná součást tajemného, ​​sexuálního a okouzlujícího atraktivního ženského obrazu. Ředění, aktivně vypadávání a křehké řasy - signál k okamžitému jednání, jehož cílem je aktivně bojovat proti ztrátě řas.

  1. Za prvé, věnujte pozornost kosmetickému odstraňovači make-upu z očí (kosmetika pro pokožku kolem očí - krémy, gely, pleťové vody, mléko) a řasenka , oční stíny a oční stíny. Nízká kvalita kosmetiky může dlouhodobě vyvolat ztrátu řas. Pokud jste identifikovali „špatné“ prostředky pro oči, jejich použití by mělo být opuštěno nebo nahrazeno kvalitnějšími výrobky. Kromě toho se doporučuje zařídit "dovolenou pro oči" - nepoužívejte dekorativní kosmetiku, a proto prostředky na jeho odstranění alespoň po dobu 10-14 dnů. Během tohoto období budou vaše řasy schopny zesílit a získat trochu zdraví.
  2. Každý den před spaním (bez ohledu na to, jak jste unaveni), nezapomeňte odstranit řasenku z řas rostlinným olejem, tukem (výživným) krémem a v extrémních případech vodou bez mýdla . Mýdlo nadměrně schne pokožku, což ji činí jemnější a zranitelnější, což vede k výskytu vrásek a ztrátám řas.
  3. Rostlinné oleje - účinné prostředky pro péči o pokožku kolem očí a posílení řas. Pro řasy můžete použít lněný nebo ricinový olej. Za tímto účelemMůžete si koupit speciální kartáč nebo pečlivě vyčistit kartáč ze staré řasenky. Každou noc před spaním, po odstranění make-upu, kartáčujte řasy kartáčkem s trochou oleje. Olej může být ponechán přes noc nebo 30 - 40 minut.
  4. Vitamin E v olejovém roztokuje cenově dostupný a velmi účinný prostředek nápravy řas. Vitamin E lze přidávat do ricinového oleje a používat stejným způsobem.
  5. Pokud jsou oční víčka zapálená a řasy vypadnou, můžete použít infuzi těchto léčivých bylin jako heřmánku, měsíčku, eukalyptu, chrpy, šalvěje. Také pro bylinné obklady a pleťové vody vhodné pro vaření zeleného nebo černého čaje. Pro obklady je nutné vařit suchou trávu, nechat čas vychladnout (ne horký, ne studený - teplý), namočit kosmetický disk v infuzi a dát na oči. Inkubujte 10 až 15 minut.
  6. Jíst správné potraviny. Ztráta řas může být vyvolána nedostatkem takových látek v těle, jako jsouvitamíny (zejména E, A a skupina B). Aby byla řasa silná a zdravá, doporučuje se jíst zeleninu (mrkev, rajčata, papriky), vejce, zakysanou smetanu, rostlinné oleje (olivový, len, slunečnicový), smetanu, játra (vepřové, hovězí), ovoce a zelení.
  7. Používejte kosmetické přípravky pro prevenci a kontrolu ztráty řas , které zahrnují prospěšné složky, které chrání řasy před negativními vlivy na životní prostředí (transparentní řasenka, gely, masky).a krémy).
  8. Následující postup je považován za neobvyklý, jednoduchý, ale účinný způsobzesilování řas : naplňte malou nádobu teplou vodou, spusťte obličej do umyvadla a mrkněte oči na 10-20 sekund. Proveďte přestávku (typ vzduchu) a opakujte postup několikrát.
  9. Pokud doma nemůžete vyřešit problém ztráty a posílení řas, pak byste se měli poradit s lékařem. Specialisté pomohou určit příčinu ztráty, budou jmenovat speciální obohacené drogy. Kromě toho mohou být v lékařských podmínkách předepsány takové fyzioterapeutické postupy, jako je masáž očních víček, magnetoterapie, ozonoterapie, darsonvalizace nebo elektroforéza v kombinaci s protizánětlivými léky.
  10. Kromě tohopříčinou ztráty řasmohou být oční onemocnění, blefaritida a konjunktivitida, jejichž vlastní léčba může být nebezpečná a nepředvídatelná. V takových případech, bez pomoci zdravotníků nemůže udělat.

V každém případěje možné a nutné bojovat proti ztrátě řas.Nejedná se o větu, nýbrž o požadavek, aby orgán jednal. Pokud ukážete trpělivost a usilovnost, můžete se vrátit k dřívějším luxusům, zdraví a kráse.