Módní jarní bundy 2019

Demi-season šatník je nemožné bez módní lehké bundy. Módní trendy pro dámské bundy jaro 2019, soudě podle fotografií z výstav, se vyznačují nepřekonatelnými jasnými akcenty a velkolepými detaily. Mezi styly lze rozlišovat klasické obrazy a sportovní elegantní, ne bez jasných výtisků a zajímavého střihu, což vám umožní vybrat si možnost podle vašich představ.

Stylová bunda založená na módní luk

Módní trendy na jaře 2019

Módní bundy nové sezóny kombinují praktičnost a funkčnost, kromě jasných jedinečných akcentů, velkolepého dekoru a texturovaných materiálů. Kombinace aspektů vedla přední designéry k vytvoření řady modelů, z nichž každý je odlišný. Jarní bundy jsou dynamické, dodávají obrazové energii, styl, sofistikovanost a sofistikovanost, což vám umožní vytvořit kompletnístylové obrazy.

Každý model je krásný svým způsobem

.

A jaké bundy preferujete?

 • \ t

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Módní snímky nadcházejícího jara

Moderní couturiers představil styly demi-období oblečení, které odhalují potenciál demi-sezóny bundy, plné široké škály barev a různých textur:

 • Silueta zámoří přitahuje pozornost neopatrnými detaily, sníženými rameny, širokými manžetami a ozdobnými vložkami;
 • bundy - bundy, připoutané pásem, které zdůrazní elegantní postavu moderních módních žen;

Různé styly a styly

 • prodloužené verze jsou uchváceny půvabem siluety a vložkami kontrastní látky.
 • bombardéry, letci a kožené bundy neztratili svůj význam, ale také příjemně překvapili modely s přímým uchycením s objemnými kapsami.
Stylová bunda je skutečným nalezením šatní skříně. Několik módních bund vám pomůže vytvořit různé luky s kalhotami, sukněmi, šaty a džíny, naplněním romantickým nádechem, kancelářskou klasikou a dynamikou elegantního ležérního a sportovního elegantního vzhledu.

Většina modelů se vyznačuje různými barvami, jasnýmibarvy a grafické obrazy exotických ptáků na pozadí expresivních výtisků, včetně květinových motivů, skotské klece, zvířecích motivů a techniky patchwork. Pozornost je věnována dekorativním prvkům, volumetrickým detailům, opaskům, očkům, velkým zipům, nýtům a flitrům.

Floristické motivy dávají zvláštní eleganci

Aktuální akcenty na obrázku

Výrazné akcenty dávají produktům jedinečný nezapomenutelný vzhled, nasycení obrazu a siluetu přitažlivosti a šarmu.

Kožešinový lem

Dekorační kožešinové vložky z přírodních a umělých materiálů s různou délkou vlasu jsou prezentovány v jasných barvách a pastelových odstínech, které podporují obvyklou klasiku. Jako doplněk k kožešině, vložky patchwork a výšivky slouží, který demonstruje harmonickou kombinaci materiálů různých textur.

Bundy s kožešinovým lemem

Tento trend je prezentován ve dvou radikálně odlišných řešeních. Na jedné straně přírodních kožešin pastelových odstínů ve složení obchodní luk a na ostatních sadách v jasných reprezentativních barvách. Trenér 1941 předvedl smaragdově zbarvenou umělou kožešinovou bundu s akcenty na dekorativní výšivce. A Roberto Cavalli preferuje patchwork, doplněný vložkami v technice ombre. Džínová bunda Cinq à Sept s kožešinovým rámem působí dojmem a Sonia Rykiel zdůrazňuje modely s koženými manžetami.

Kovový lesk

Jarní bundy z tkanin s perleťovým leskem a flitry zdobí kapsulární šatní skříň odvážných módy. Nebudou jen ohřívat jarní vánek, ale také se stanou součástí moderního luku, který zdědí retro trendy 80. let. Kovový lesk je dán ke všem texturám, od saténu až po pláštěnku, v případě potřeby zesiluje účinek pomocí těsnění a postřiku a látky jakékoliv barvy mohou být lesklé.

Módní kovové bundy

\ t

Tento trend je příznivě zastoupen značkou Dsquared², kde je elegantní bunda s kovovým přepadem kombinována s oříznutými kalhotami. Elie Saab představila večerní pohled na kovový lesk s plisovanými sukněmi.

Objemové kapsy

Módní návrháři zdůrazňují objemné kapsy. Mohou být ve velkém počtu a obrovských velikostech, doplněné knoflíky, zipy nebo ozdobným copem. Kombinace různých textur v jednom produktu je vítána, kde kapsy kontrastují s pozadím hlavní tkaniny.

Bundy s velkými kapsami s velkými kapsami

Šikmá ramena

Trendy 80. let, reprezentované zaoblenými rameny, které zdůrazňují ženskost modelů, se vrátily na pódia. Ventilátorem trendu se stal Khaite, který nabízí modely v jemných stříbrných odstínech a Sportmax doplňuje jejich kolekci šikmými rameny na pozadístyly asymetrické řez. Versace naplnil jarní a letní kolekci 2019 luxusními sametovými bombardéry, což dokládá úžasné trendy, kdy se obvyklá sportovní bunda stává součástí večerního luku.

Současné kožené modely

Celkový pohled

Jarní barevné téma je tradičně zářivě květinové tisky, ale v této sezoně také potěšili milovníci klasických černobílých a hnědých barev, kde korálové tóny, tmavě vínové, smaragdové barvy, bohatý písek, khaki a melalik vytvářejí zvláštní náladu.

Trendy celkové cibule v sezóně 2019

Faktury s nejjemnějším sametem, semišem, denimem, pláštěnkou, rouškou, vlnou a tvídem, a se stejným trendem sezóny se staly ozdobou modelů lesklé a matné kůže.

Monochromatický obraz se stal ostrým čipem v nadcházející sezóně, ale to není nutně černobílý výkon. Nejodvážnější může vyzkoušet celkový vzhled nasyceného písku, červené, mrkve, modré, fialové, smaragdové barvy v jednom zvířecím, mořském nebo floristickém stylu.

Lehké jarní bundy jsou vhodné pro večerní procházky, setkání s přáteli a samozřejmě pro romantická data a večírky. Příští sezóna bude populární:

 • nevyměnitelné klasické modely s ozdobou z kožešinové kůže;
 • bundy z kožešin různých barev s výšivkou a nášivkami;
 • metalizované lesklé modely s dekorem;
 • Džínové modely s třásněmi.

Rozmanité modely pro každou příležitost

Styly nového trendu nové sezóny

Kreativní nápady pro módníCouturiers jsou překvapeni rozmanitostí, jsou impozantní novinkami a kombinací forem a textur.Svými lehkými rukama, z poražených šedých modelů, které plní funkci oteplování, se bundy staly módním jasným doplňkem a v kombinaci s dalšími prvky skříně vytvářejí jedinečný obraz.

Stylové styly pokrývají počasí a doplňují obraz

Různé modely kůže

Kožené pružinové bundy stále drží olovona módní olympijské populární oblečení, ale v této sezoně se do klasické černé barvy přidaly různé odstíny od matné zelené až po bohaté červené.Pokud jde o strukturu samotné kůže, módní přehlídka představuje plynulé, matné, lesklé, přírodní a umělé výrobky různých délek a tvarů.

Stylové kožené bundy

Odpověď na otázku, jakou dámskou bundu mají v módě na jaře 2019, můžeme s jistotou poukázat na osazené, oříznuté siluety s velkými kapsami.obojky, ozdobné nýty, kožešiny, třásně a kudrnaté spony.Kožená bunda značky Coach 1941 se stala stylovým triumfem sezóny, protože bunda se stala dokonalým doplňkem květinového oblečení.Nový model sezóny se stal reliéfním, připomínajícím plazovou kůži v módních barvách od Versace.


Classic Denim

Po dlouhou dobu nikoho nepřekvapit denimovými výrobky, ale v této sezoně potěší řada dekorů a nestandardních střihů. Etnické motivy jsou demonstrovány množstvím výšivek, patchworkem a tematickými aplikacemi na modelech vybavených a volných střihů z Escady a charakteristických barev z House of Holland, vyjadřujících hladké koloristické přechody, kde je dno výrobku orámováno třásněmi nebo volánky organzy a hedvábí.

Populární džínovina v srdci současného luku

Módní džínová bunda příští sezónu - model modré, modré, tmavě šedé nebo černé barvy s lehkými odíráním s akcenty na řezaných prvcích a akcentech:

 • objemové siluety;
 • modely s polotovarem;
 • uniformy;
 • náplasťové kapsy;
 • komplexní rukávy;
 • Obojky.

Návrhář Jonathan Simkhai představil oříznutý model s dramatickým rukávem, přezdívaným "episkopální", s prodlouženou manžetou. Vícevrstvé trendy nabízí značce Monse, která prokázala dvě bundy různých barev, v tandemu s kostkovanými letními šaty. Nili Lotan preferuje vesty s úmyslně dlouhými rukávy.

Dlouhé modely s velkými kapsami

Bomber

Bundy s elastickým elastickým pásem na pasu zůstávají neměnnou kombinací denního a sportovního obrazu. Bombardéry jsou reprezentovány tradičními možnostmi sametu, džínoviny, kůže,doplněné kožešinou, krajkou a náplastmi. Tradiční khaki vzory jsou doplněny jasnou podšívkou, širokým páskem a manžetami v kontrastní barvě. Nezapomeňte na velkolepé rukávy, které se nacházejí v modelech hedvábí a saténu, určených pro teplé jarní počasí.

Bomberki

Módní přehlídka Elie Saab představuje živý příklad stylové bundy v černé barvě s velkolepými flitry. Nezapomenutelné sportovní modely jsou prezentovány trenérem 1941, kde jsou kontrastní odstíny zelené a fialové, bílé a měkké modré barvy velkolepě kombinovány.


Kosuh

Klasická bunda - kožená bunda je mimo soutěž, ale byla doplněna kapsami, které vyčnívají na pozadí, což změnilo úhel sklonu zipu a techniky, které ředily procento brutality. V roce 2019 však existuje tendence k klasickému vnímání motorkářských bund ve stylu minimalismu.

Cyklistická bunda

Některé modely na výstavách se lišily kovbojským třásním, volným stykem a záměrně širokými kapsami, které opticky prodlužovaly siluetu. Podobná myšlenka je zděděna Elie Saab, zdůrazňující, že bunda v šatníku moderní módní ženy slouží jako příklad elegantní ženskosti a eliminuje narážky na originální pánské oblečení.

Naproti tomu moderní bikerová bunda s třásněmi v kombinaci s hedvábnými šaty se může stát úplnou módou v neformálním stylu, například od značky Nili Lotan. Rozšířená verze biker bundy nabízí MM6 MaisonMargiela, kde se model objevuje jako součást koženého monoluk s výrazným přízvukem v podobě brašny na opasek.


Crop - top

Crop bunda je ideální model, který inteligentně kombinuje proporce, styl a barvu. Pokud jde o plodiny - bundy, kromě nich podvědomí kreslí obrázek s kalhotami, džíny a mini šaty. Takový tandem příznivě upravuje postavu, vylepšuje siluetu a opticky prodlužuje nohy.

Oříznutá bunda - horní

\ t

Re Done Značka představila modely pro brzké jaro, které je doplňuje podšívkou z kožešiny. Versus preferuje celkové luky, zatímco Versace doplňuje vzhled baseballovými kšiltovkami a vysokými botami. Známá značka Lorod ve sbírce zimy - léto 2019 ukazuje zelenou bundu s plochou siluetou, doplněnou o kapsy.

Bundy vyfukované

Zapomenuté nafukované dámské bundy se vrátily do módy, která ukazuje jaro-léto 2019. Jedná se o neuvěřitelně útulné, prostorné modely, kde návrháři preferují překrytí, připomínající bombardéry s objemnými rameny a kratšími délkami. Současné modely jsou vyráběny v zelené, okrové, fialové a bohaté mrkevní barvě s kožešinovými vložkami ve futuristickém stylu.

Blown bundy

Dům Versace předvedl novou kolekci, která ukazuje modely bund s hypertrofovanými rukávy, objemná ramena, zkrácenou délku v elastickém pásovém pásu v tandemu s plisovanými sukněmi, pevnými punčochami a kontrolovanými kalhotami.

Bunda -bunda

Reprezentanti svých sbírek dokazují, že jejich modely jsou nejen módní, ale také funkční. Jsou navrženy tak, aby plňovaly několik funkcí současně: chránily před povětrnostními vlivy a vytvářely různé luky, od obchodu až po každodenní obraz. Nejnovější kolekce mají štíhlé siluety v jiné barevné paletě, doplněné širokým pásem a nadrozměrnými modely, jako by byly převzaty z ramene svého přítele nebo staršího bratra.

Bunda - bunda

Tak se lakonický kabát promění v hlavní ohnisko jarního šatníku. Trvalým favoritem nejnovější kolekce Piazza Sempione byla bunda, která kombinuje několik druhů velkolepého tartanu. Fendi a Gucci byli inspirováni futuristickými poznámkami a eklekticismem, přidávali sametové vložky a květinové motivy na luky.

Závěrem

Módní jarní dámské bundy 2019, které potvrzují fotografie v časopisech, se staly základním prvkem kapsulárního šatníku moderních módních žen. V nové sezóně zůstaly hlavní rozhodnutí designérů ženské elegantní modely, které přinášely na obraz zvláštní kouzlo a důvěru. Vedoucími aspekty jsou rovnováha ženského obrazu v harmonické kombinaci velkolepých dekorů a barevných řešení.