Příznivé dny pro provoz v červnu 2019

I nejmenší chirurgický zákrok může mít závažné a nevratné účinky na lidské zdraví. Chcete-li se jim vyhnout, pečlivě prostudujte lunární kalendář chirurgických operací na červen 2019 a naplánujte postup v příznivých dnech.

Měsíc

Jak měsíc ovlivňuje chirurgii

Vliv fází měsíce na všechny životní procesy lidského těla je znám již od starověku. Není divu, že lékaři používají tyto znalosti k výběru optimálního času pro operace a další důležité lékařské zákroky. V praxi existuje řada obecných doporučení:
 • Je nutné zvolit si čas pro zvláště důležité záležitosti na ubývajícím měsíci, protože spolu s ním jdou nemoc, potíže a všechny zbytečné věci z našeho života. Zvláštní pozornost je třeba věnovat poslední čtvrtině této fáze.
 • Odmítnout zasáhnout ve dnech zatmění Slunce i Měsíce, důsledky budou strašné a nepředvídatelné.
 • Ano, na rostoucím měsíci a v úplňku byste to neměli dělat, protože proces hojení může být zpožděn, mohou se objevit jizvy a jizvy.
 • V žádném případě byste neměli provádět operace na své narozeniny a několik dní před a po tomto datuodmítnout.
 • 18 lunární den - čas na operaci na krku a krku.
 • 20 lunární den - skvělý čas zasáhnout do hrudníku a genitálií.
 • 21 lunárních dnů je příznivé pro manipulaci s dýchacími a trávícími orgány.
 • 24 lunární den - dobré pro provádění operací na žaludku.
 • 25 lunární den - skvělý čas na procedury na zádech a páteři.
 • 28 lunární den - vhodný pro operaci hlavy a očí.
 • 7,9,14,19, 23,29 lunárních dnů je zakázáno, protože jsou na křižovatce fází měsíce a jsou extrémně nepříznivé pro lidské tělo.

Měsíc nad vodou

Vliv znamení zvěrokruhu na léčebné procedury

Operace by měly být rovněž prováděny s přihlédnutím k poloze Měsíce a hlavních souhvězdí zvěrokruhu. Od doby Hippokratů lékaři zjistili, že za určité orgány jsou zodpovědné různé známky zvěrokruhu, takže by měl být vyšetřen lunární kalendář operačních operací pro červen 2019, najít vhodné dny:

 • Beran. Postupy na hlavě, plastická operace na obličeji jsou kontraindikovány.
 • Býk. Nedotýkejte se krku, mandlí, hlasivek a krku, ramen.
 • Rakovina. Účinky na žaludek a játra jsou kontraindikovány.
 • Leo. Žádné zákroky v kardiovaskulárním systému a slezině.
 • Panna. Není nutné provádět apendicitidu a střeva.
 • Váhy. Odmítáme operace na páteři, ledvinách, dolní části zad.
 • Scorpio. Nechte močový systém sám.
 • Střelec. Neje nutné provádět operace na stehenní a tibiální kosti, játrech, provádět manipulaci spojenou s krví.
 • Kozoroh. Je velmi nežádoucí dotýkat se pohybového aparátu, šlach, kolenních kloubů.
 • Vodnář. Není nutné působit na nohy a lýtkové svaly, a také účinky na nervový systém, mozek jsou kontraindikovány.
 • Ryby. Není třeba nic dělat s dolními končetinami a muskuloskeletální systém by měl být ponechán sám a nespěchat k čištění lymfy.
 • Pro orgán, který je v protikladu s kontrolní konstelací, existuje jiné pravidlo, naopak jsou ukázány všechny chirurgické zákroky. Pokud tedy Aries pravidla, pak je vše dobré pro Libra a můžete udělat operaci ledvin. Jestliže Taurus, pak ukáže operace na orgánech reprodukčního systému, protože to je oponováno Scorpio.

Zvažte znamení zvěrokruhu pro úspěšný provoz

Nesmí kontaktovat chirurga, když je Měsíc ve Střelci, Ryby, Panně a Blížencích, protože tyto nestabilní příznaky neslibují úspěšný výsledek operace a často úplnou ztrátu zdraví.

Viz také nákupy lunárního kalendáře a kosmetické postupy.

Příznivé a nepříznivé dny pro provoz za červen 2019

Bylo by dobré, kdyby se všichni při plánování takových důležitých zdravotních událostí obrátili k astrologům o pomoc. Pokud jste ještě neplánovali radu odborníků k plánování svého života, můžete použít již hotovétabulka, která vám řekne, kdy můžete provádět operace 2019 po měsíci, například v červnu.

Den června Lunární den Měsíc ve znamení zvěrokruhu Doporučení
1 27-28 Taurus Většina operací na vnitřních orgánech bude vynikající, ale bude obzvláště dobrá při zásahu do urogenitální sféry. Naopak, všechno, co je spojeno s krkem, štítnou žlázou, krkem, ústy, zuby by nemělo začínat v žádném případě.
2 28-29 Býk Doporučení jsou podobná doporučení z předchozího dne. Jediné, co je třeba vzít v úvahu, je, že pokud je to naprosto nezbytné, operace mohou být prováděny na očích.
3 29, 30-1 Dvojčata Nový měsíc, proto jsou všechny manipulace v tento den v měsíci přísně zakázány, rány se budou dlouho hojit, hrozí vysoké riziko krvácení a zjizvení.
4 1-2 Dvojčata Rostoucí měsíc nemusí operovat, zejména pro hrudník, plíce, průdušky. V krajním případě jsou přípustné manipulace s nádobami.
5 2-3 Rakovina Měsíc roste, zdržujeme se operací, což je důležité zejména při plánování zásahu do trávicího systému, pokud není štěstí, jediná věc, kterou lze povolit, je manipulace s kostmi.
6 3-4 Rakovina Stejně jako den předtím zapomeňte na chirurgický zákrok na žaludku a střevech!
7 4-5 Leo Pokračuje v růstu a operacích Měsícepokud to není nezbytně nutné, nežádoucí, zejména na kardiovaskulárním systému.
8 5-6 Leo Den je podobný doporučením z předchozího, s poměrně velkým úsekem, přípustné jsou účinky na nervovou soustavu nebo manipulaci s kotníkem.
9 6-7 Virgo Nedoporučuje se, protože Měsíc roste, ale abdominální intervence jsou v tomto dni zvláště nežádoucí.
10 7-8 Virgo Stejně tak je nemožné provozovat břišní dutinu, jako poslední možnost, je povolen dopad na dolní končetiny.
11 8-9 Váhy Bez ohledu na to, jak negativně ovlivňuje rostoucí měsíc, nejdůležitější je vzít v úvahu účinek souhvězdí a opustit operace na močovém měchýři nebo žlázách.
12 9-10 Váhy Podobné doporučení, s výjimkou mírného úlevy pro operace na hlavě a obličeji.
13 10-11 Štír Neprovádíme operace na genitáliích a ve skutečnosti neprovedeme plánované operace, pokud to není nezbytně nutné.
14 11-12 Štír Podíváme se na radu v poslední den, doporučení jsou podobná, jistě pomohou.
15 12–13 Štír Scorpio má vliv, všechno, stejně jako v posledních dvou dnech, s výjimkou toho, že chirurgie na krku, jako poslední možnost, je možná.
16 13-14 Střelec Je velmi nežádoucí, zejména u plavidel.
17 14-15 Střelec Úplněk je přísně zakázáno provádět operace. Důsledky mohou být velmi závažné, riziko ztráty zdraví je povoleno pouze v případě rizika smrti.
18 15-16 Kozoroh Je lepší počkat a přenést na pár dní, vliv úplňku je příliš silný.
19 16–17 Kozoroh Měsíc ubývá a nastal čas na operaci, zejména na dobrý čas na operaci trávicích orgánů. Pokud je to možné, pak podstoupit operaci na kosti.
20 17-18 Vodnář Pokud nevíte, které dny můžete provést operaci srdce pro červen 2019, pak přišel tento čas. Řeknout pravdu, stejně jako příštích pár dní.

21 18-19 Vodnář Je třeba připomenout, že povolení pro operace krku a krku je přidáno k doporučením uplynulého dne.
22 19 Vodnář Plánujeme a provádíme operace na orgánech kardiovaskulárního systému, vše bude úspěšné.
23 19-20 Ryby Vynikající čas pro manipulaci v břišní dutině, gastrointestinálním traktu, lze provést kolonoskopií.
24 20-21 Ryby K předchozím doporučením se přidává povolení pro chirurgický zákrok v dýchacích orgánech a opatrnost proti dopadům na dolní končetiny a srdce.
25 21-22 Beran Nejúspěšnější bude urogenitální chirurgie orgánů.systému a kůže.
26 22-23 Beran Ale chirurgie hlavy není žádoucí, a dokonce 23 dní na doporučení astrologůnení vhodný pro chirurgické zákroky.
27 23-24 Beran Ačkoli Měsíc klesá, neměli byste se v prvním pololetí vztahovat na chirurgy,zejména pro procedury na obličeji a hlavě.
28 24-25 Taurus Nastal čas pro chirurgickou léčbu urogenitálního systému, ale uši, krk,hrdlo, štítná žláza, nos a hrtan by se neměly dotýkat, s výjimkou před očima, pokud je to naprosto nezbytné.
29 25-26 Taurus Stejná doporučení jako v předcházejícím dni, aby byla provedena sexuální sféra.
30 26-27 Gemini Čistíme krev, můžete ovládat játra, ale z operací na hrudi, horní končetiny a mléčné žlázy.

Operace

227)

Přijali byste operaci za nepříznivého dne?

Zobrazit výsledky

Stáhnout...

Důležitá pravidla astromedicinu

Vliv souhvězdí měsíce a zvěrokruhu vám umožňuje vytvořit přesný vzor příznivých a nepříznivých dnů pro lékařské ozáření:

 • Pod vlivem znamení zvěrokruhu operace jsou zakázány, ale to neznamená, že pacientiorgány nemohou být ošetřeny, naopak je to velmi nutné, ale ne chirurgickými metodami.
 • Změna souhvězdí zvěrokruhu probíhá plynule a postupně, jsou momenty, kdy účinek dvou sousedních znaků je téměř ekvivalentní. To je třeba vzít v úvahu při nastavování času pro plánovaný provoz
 • Lidská krev obsahuje velké množství vody, a proto velmi silně reaguje na pohyb měsíce. To je důvod, proč jsou operace na rostoucím měsíci, úplňku a novém měsíci plné krvácení.
 • Když je měsíc mezi znameními, lidé se rozptýlí a často špatně chápou situaci, dělají nepříjemné chyby a to je v takových důležitých věcech nepřijatelné.
 • Věnujte pozornost retrográdním obdobím planet, zejména Marsu a Merkuru, Venuši, protože tyto planety podporují kosmetologii, chirurgii a stomatologii.

Lékař a pacient

Přečtěte si také, když je lepší získat ostříhat a provést depilaci /depilaci.

Při plánování plastické chirurgie nebo při přípravě na operaci ze zdravotních důvodů si nejprve poslechněte radu svého lékaře. Ale lunární kalendář chirurgických operací pro červen 2019, všechny příznivé dny podle doporučení astrologů, pomůže učinit nadcházející operaci co nejúspěšnější a nejbezpečnější.