Módní obočí v roce 2019: make-up nápady, hlavní trendy

Každý rok přináší nové módní trendy, pokud jde o make-up, oblečení a další věci, v roce 2019 si obočí zaslouží zvláštní pozornost, protože na fotografii z posledního světa ukazuje, že neuvidíte všechny obvyklé varianty jejich designu. V nové sezóně je důležité, aby obočí bylo dobře upravené, protože jsou schopny doplnit obraz dívky.


Před pár lety nikdo tomuto zdánlivě nenápadnému detailu ženské tváře nevěnoval žádnou pozornost, ale teď je vše úplně opačné. Pro obočí je k dispozici široká škála speciálních kosmetických přípravků, které jsou natřeny a upravují tvar. Obočí zaujímá jedno z důležitých míst při vytváření stylového obrazu. Proto je důležité pochopit, jaký tvar obočí bude v novém roce relevantní.

Hlavní trendy v designu obočí v roce 2019 by měly zahrnovat:

  • maximální přirozenost v souladu s dobře udržovaným;
  • tvarování obočí a česání;
  • hladké ohýbání namísto čirých čar;
  • tloušťka a šířka připomínající mužské obočí;
  • tónování tužkou nebo stíny na vrcholu ohybu;
  • lehce vybělené chlupy.

Silné obočí je stále v módě

Je třeba mít na paměti, že chloupky na obočí mají stejnou strukturu jako vlasy na hlavě, a proto také potřebují pravidelnou péči. Lze je česat kartáčem z kostry nebo obvyklým hřebenem. A aby se chlupy nelepily, doporučuje se na ně aplikovat ricinový olej. Pro ty, kteří chtějí mít široké a silné obočí, které bude v módě v roce 2019za rok, stojí za to pravidelně mazat tukem.

Tvar obočí 2019

Po několik sezón v řadě přirozený tvar obočí s hladkým obloukem neztrácí svou relevanci. Chcete-li opravit obočí dost vytáhnout chlupy v nose a dole. Co se týče horního obrysu, stojí za to jej upravit, pokud se jedná o samostatně rostoucí chloupky. Chcete-li opravit požadovaný tvar, měli byste si obočí očistit měkkým kartáčkem ve směru růstu vlasů.

Zajímavé: Módní trendy pro svatební líčení v roce 2019

Také mezi módními trendy navrhovanými designéry stojí za zmínku „panenské obočí“. Nyní není třeba upravovat jejich tvar, stačí je zdůraznit pomocí kosmetiky za použití techniky zakouřeného obočí.

Volba tvaru obočí je důležité zaměřit se na tvar tváře. Chcete-li zjistit, jak si vybrat a udělat módní obočí pro váš typ obličeje stačí konzultovat kosmetička, mnoho profesionálů doporučuje vytáhnout vlasy na spodním řádku.

Ve ​​snaze o módu nezapomeňte na tvar obličeje. Obočí by měla vypadat organicky

Pointa je, že v horní linii obočí jsou aktivnější vlasové folikuly, mají bohatou barvu. V procesu korekce formulářů se tak stává více patrný a vypadáne zcela estetické.

Tetování obočí

Vzhledem k tomu, že výrazné tetování po několik sezón v řadě v trendu přirozenosti ve všech aspektech nevypadá velmi přitažlivě.V závislosti na tom, jak chcete dosáhnout výsledku, bude v roce 2019 populární několik technik tetování.Feathering nebo stínování se používá k odstranění specifických nedostatků z tetování nebo zdůraznit tvar a barvu obočí, pokud jsou vlasy příliš matné.

Zajímavé: Zlatý make-up pro hnědé, modré a zelené oči

Důležité bude také ošetření vlasů, které vypadá spíše jako přírodní obočí.Speciální barvicí kompozice se aplikuje malými tahy pod obočí.V tomto případě se opakuje přirozená linie růstu vlasové linie.

Dobře provedené tetování vypadá stejně jako make-up obočí

3D tetování vlasů pomocí kombinace dvou výše uvedených metod.Je to jedna z nejžádanějších metod, ale pro její realizaci musí být mistr zkušeným odborníkem.Vzhledem k tomu, že v procesu barvení je nutné míchat ani jednu nebo dvě barvy.Tato verze tetování spočívá ve zbarvení pozadí obočí světlým tónem a jako u samotných chlupů se použije tmavá barva.

Make-up obočí

Aby bylo možné příznivě zdůraznit módní obočí v roce 2019, stejně jako na fotografii z módních přehlídek, musíte se rozhodnout, který obrys je vhodný pro váš typ obličeje, možnázvlněné obočí bude dělat neboopak je přímý. V každém případě musí i mírný ohyb obočí začít přesně rovnoběžně s oční duhovkou. Pro pohodlí můžete použít kartáč na česání obočí. Je důležité mít na paměti, že obočí by nemělo odpovídat vlasům na hlavě. Obočí by mělo být lehčí a vlasy měl na hlavě o několik odstínů tmavší.

Pro make-up obočí použijte tužku a stíny, které jsou aplikovány štětcem

.

V případě, že kůže na obličeji není dokonalá, je lepší vytvořit formu střední tloušťky. Stojí za to připomenout, že široké obočí nebude vyhovovat ženám po 40. Nejnovější módní trendy nejsou určeny pro ženy jakéhokoli věku, protože takové obočí bude vypadat trochu neuspořádané a poněkud zvláštní.

Aby bylo možné v roce 2019 vytvořit módní obočí s účinkem tzv. Tetování, jako na fotografii populárních bloggerů, stačí si pořídit speciální kosmetický marker. Naplnění obočí takovým značkovačem je poměrně jednoduché: zpočátku musíte nakreslit chlupy sami a pak okraje. Od té doby bude obtížné napravit všechny nedostatky.

Nezapomeňte zafixovat chloupky na obočí transparentním gelem

Pro upevnění vlasů můžete použít kosmetický gel, který dokáže udržet svůj tvar i v případě špatného počasí venku. Je snadné použít takový gel, stačí jemně rozčesat vlasy a aplikovat na ně malé množství gelu. A aby bylo možné získat dokonalý make-up obočí, můžete pod obočím dát jasný pohled. V tomto případě jakýkoliv vhodnýodstíny jasných odstínů matné textury nebo tužky, která vám umožní vytvořit elegantní přízvuk pod dolní linií obočí. Výsledkem je, že obočí bude výraznější a jasnější.

Korekce obočí

Nesprávné tvarování obočí může dát na obličej podivný výraz a navíc může majiteli přidat několik dalších let. Za prvé, aby se příznivě zdůraznilo módní obočí, je třeba věnovat zvláštní pozornost jejich formě. V procesu korekce je důležité vyhladit existující nedostatky obličeje a je-li nutné zdůraznit určité výhody.

Je důležité zajistit, aby byly chlupy umístěny ve stejném směru. Chcete-li dát obočí vhodný tvar, můžete použít tužku, řasenku nebo dokonce gel na vlasy. Chcete-li, aby vaše oči byly výraznější, můžete mírně zvýšit vzdálenost mezi obočím.

Korekci obočí lze provést nezávisle nebo se obraťte na pomocníka

Pro vytvoření módního tvaru obočí by měly být chloupky vytaženy pouze ze strany očí. Protože obočí může být příliš nízké. Tato forma může narušit proporce obličeje a vizuálně zmenšit velikost očí. Možnost tlustých a širokých obočí vhodných pro svěží vlasy. Vzhledem k tomu, že tato forma poskytne určitou závažnost obrazu jako celku.

Zajímavé: Módní barvy a make-up pro blondýnky v roce 2019

V roce 2019 jsou stále silné a přirozené obočí, které je stále více možnésledujte fotky módních osobností. Jenže husté vlasy nestačí. Chcete-li vypadat tak dokonale jako na fotografii, musíte se o ně pravidelně starat. Chcete-li tvar upravit tak, aby se náhle neukázalo, že je klikatý, je nutné řezat dlouhé vlasy a vytáhnout přebytečné vlasy.