Módní trendy svatební make-up v roce 2019

2018 diktuje nové módní trendy ve svatebním make-upu, při pohledu na fotografie nevěst v této sezóně můžete pozorovat zcela nový přístup k make-upu, známý všem jako „nejpřirozenější make-up“. S tímto make-upem můžete snadno zdůraznit krásu bezchybné pleti, aniž byste se uchýlili k "válečné barvě". Nakonec se zdá, že obličej je zcela bez make-upu.


Aby bylo možné správně zdůraznit rysy obličeje prostřednictvím snadné kontury, bude to vyžadovat dovednost. Díky použití přírodních a teplých tónů můžete dosáhnout možnosti lehkého make-upu nebo efektu "bez make-upu" vůbec. Není divu, že takový módní trend 2019 ve svatebním make-upu oslovil mnoho dívek.

Možnost jemného make-upu

Jedinečnost tohoto trendu spočívá v tom, že na obličeji je dostatek make-upu, ale účinek „čisté a holé kůže“ je dosažen.

Svatební make-up pro rok 2019 by měl být ideálně kombinován s oblečením a doplňky a harmonicky doplňovat ženský a romantický obraz jako celek. Módní experti letos doporučují současné trendy a trendy v oblasti make-upu.

Dramatický svatební make-up

Slavné módní domy jako Marchesa, Сarolina Herrera, Michael Kors, Celine a mnoho dalších vydaly své svatební sbírky, které umožnily určit hlavní módní trendy ve svatební líčení a originální svatební nápady.

Zajímavé: Správný make-up pod oblečením ze zlaté barvy

Mnozí umělci make-upu doporučují používat oční stíny různých odstínů, aby v této sezóně vytvořili neobvyklý a krásný make-up.Mohou být zelené, fialové a modré a hnědá barva je vhodná pro hnědé oči.

Stojí za zmínku, že je vhodnější používat oční stíny s kovovým efektem.

Důraz na jasné rty

Nelze říci, že v roce 2019 dojde k dramatické změně ve svatebním make-upu, pouze těch trendů, které dřívebyli přítomni v terénu.Mezi hlavní módní trendy nové sezóny patří:

 • zářivá kůže;
 • přirozenost;
 • kovová textura;
 • šipky;
 • Smokeyovy ostrovy;
 • se zaměřují na jednu věc.

Svatební stroboskop

Svatební stroboskop je současným trendem v make-upu, je navržen tak, aby pleť „svítila“, v tomtoPřípad se zaměřuje na zářivou pleť.To je přesný opak matného make-upu, kdy je maskovaný jakýkoliv lesk.

Make-up pro nevěstu pomocí tohoto trendu poskytne přirozený svatební vzhled.

Příklad svatby svatby

V tomto případě je důležité předběžně připravit pokožku - řádně ji očistit a zvlhčit.Takové postupy dosáhnou dokonalého výsledku avytvořit nádherný make-up.

Svatební make-up s použitím strobing je klasická verze, která je dokonale vhodná jak pro oslavy, tak pro denní make-up.

Zajímavé: Použití obličejového make-upu doma

Účinek „lesk“ je možné dosáhnout pomocí speciálního prášku a řasenka a jemný lesk v přírodním odstínu pomohou dokončit make-up.

Tato možnost vypadá pěkně a elegantně, vytváří přirozený svatební obraz nevěsty.

Nude makeup

Tento trend v make-upu 2019 je nejpřirozenější a nejpřirozenější, ale vyžaduje mnoho úsilí k dosažení požadovaného účinku.

Pro nahý make-up je nutné, aby kůže na obličeji byla v bezvadném stavu.

Spektakulární Nyud pro jemné snímky

Aby se dosáhlo rovnoměrného tónu obličeje, doporučuje se použít základ pod základem a lehký základ pro dosažení co nejpřirozenějšího účinku.

Když vytváříte svatební make-up ve stylu nude, měli byste věnovat zvláštní pozornost obočí, je důležité, aby byly krásně zdobené.

Pro nahé možnosti potřebujete také dlouhé řasy, jemný akcent na rtech a trochu červenat.

Zajímavé: Jak si vybrat make-up pro barvu kůže a vlasů

Make-up v této verzi umožní nevěstě vypadat velmi jemně a přirozeně na svatební den.

Smokey eyes

Svatební make-up ve stylu Smokey Ace je docela populární. V nové sezóně onměkčí a méně agresivní.

Profesionální make-up umělci módních domů se jej rozhodli zředit novými barevnými akcenty a přidali modré, hnědé a šedé odstíny, které nevypadají tak vzdorně.

Smokey může být jasný

Efekt „Smoky“ lze dosáhnout smícháním stínů vodorovně nebo svisle. Tato verze svatební make-up vypadá velmi působivě a módní.

Šipky a jasné zaměření na rty

Také v roce 2019 se ve svatebním make-upu objevila další móda, která se používá k tomu, aby se očima projevila výraznost a určité drama.

Vždy aktuální šipky

Svatební make-up může být doplněn nejen černými, ale i hnědými nebo jinými odstíny šípů.

Novinkám v make-upu 2019 by měly být přičítány také světlé rty odstínů bobulí. Měly by být buď s matným povrchem, nebo s lesklým leskem.

Jeden přízvuk

Je čas zapomenout na osmdesátá léta, mluvit o make-upu, protože to bylo v tomto období, kdy tam byla móda pro výrazné oči, rty a lícní kosti. Nyní je vše přesně opačné, make-up nové sezóny je zaměřen pouze na jeden akcent. Pro ty, kteří mají krásné oči, je důležité zdůraznit je správně, takže zbytek obličeje "nahý", lehce make-up rty. A pro ty, kteří mají krásné smyslné rty, stojí za to zaměřit se na ně místo očí.

Důraz na rty

Základní tipy pro trvalý make-up

 • Potřebujete dobrý noční spánek.relaxovat před triumfem, pak budete vypadat skvěle;
 • je důležité používat mimořádně kvalitní kosmetiku, aby se alergie nevyskytovaly, nebo aby se makeup během svatby neodkapával;
 • by měl zvolit základ, který bude přesně odpovídat tónu vaší tváře;
 • Tužka by měla být použita pro tvarování obočí, protože stíny nemusí trvat celý den;
 • řasenka musí být vodotěsná, protože nevěsta zažije během oslav různé emoce;
 • by měly použít rouge k zvýraznění lícních kostí;
 • na fotografii a videu bude jasně vidět lesk na obličeji, takže jej nepřehánějte zvýrazňovačem;
 • je nutné vzít s sebou alespoň minimum kosmetiky, aby bylo možné opravit make-up v procesu oslav.

Make-up únavy není schopen opravit. Je důležité spát před svatbou

Každá nevěsta v roce 2019 chce, aby její svatební make-up splnil všechny módní trendy nové sezóny, aby si vzpomněl na hosty, a fotografie z oslavy se ukázaly být úspěšné. Je důležité přesně pochopit, jaký svatební vzhled bude v trendu, a který make-up a účes bude již z módy. Po prozkoumání všech nuancí v oblasti make-upu, bude každá dívka moci vytvořit nejen neodolatelný make-up, ale také odolnější než v běžném dni.