Energie upíři

Lidé, obzvláště ti, kteří jsou závislí na esoterice, velmi často vypráví znepokojující incidenty o mocných upírech. Zdá se, že i ve slově „upír“ existuje nějaká mystická, magická a hrozná síla. Ve skutečnosti je vše mnohem jednodušší a prozaičtější.

Čistá energie existuje pouze v éterickém těle. U člověka se transformuje na fyzické (kosti, svaly, krev, atd.), Astrální (emoce, pocity) a mentální (myšlenky a myšlenky).

Takovou energii lze „odnést“ pouze tehdy, je-li přímo v blízkosti osoby, přibližně ve vzdálenosti přibližně jednoho metru, ne více.

Je-li v blízkosti osoba, pak se výměna energie uskutečňuje automaticky (nevědomě). My se navzájem živíme, vyměňujeme si energii. Možnost, že člověk vědomě, konkrétně „bere“ energii přímo od jiných lidí nebo z vody, slunce, měsíce nebo vzduchu, je velmi malá. Má-li takový člověk takové schopnosti, je to buď guru nebo kouzelník.

V ostatních případech se energovampirizm provádí jiným způsobem. Váš partner-partner záměrně vytváří provokaci: ponižuje, urážky, způsobuje vinu, vyvíjí tlak na soucit, sexuální sexu, atd. Pokud navíc citově reagujete na to, co se děje, okamžitě dejte svou energii, energii astrálního těla (emoce a pocity). Možná však některé mentální doplňky ve formě "dobrých" a "dobrých" přání. Nejdůležitější věc: záleží jen na vás, dáte svému partnerovi svou energii nebone Pokud podlehnete provokaci, pak vy sami, dobrovolně "nalijte" energii, nikdo vám to nebere.

Závěr: Vaše emoční vnitřní stabilita je nejlepší obranou proti okolnímu energampirismu.

Existují dvě úrovně této výměny energie: vědomé a nevědomé energovampirizm.

Bezvědomí, když je „čakra“ pro někoho silnější: pak energie sama o sobě proudí ze slabé na silnou polovinu, přirozeně pouze prostřednictvím úzkého kontaktu.

Když provokatér vytrvale evokuje silné vnitřní emoce nebo jsou přítomny spíše dlouhé pocity, dárce uvolňuje energii z astrálních a mentálních těl. S pocity strachu a žárlivosti, energie je dána z břicha, s obdivem - krku a třísla jsou zapojeny. Vzdálenost v tomto případě nezáleží. Výměna probíhá v libovolné vzdálenosti.

Existuje veřejný upírství. Příklad - Hitler. Takoví lidé jsou energicky slabí, ale s davy lidí, kteří dbají, získávají sílu. Tito lidé jsou schopni hodně, ale když ztratili své obdivovatele, zde jsou slabí. Takoví lidé se podobají narkomanovi závislému na takové výživě.

"The Silent Vamps." Přinášejí nerovnováhu ve světě kolem nich kvůli osobní nerovnováze. S jejich přítomností uschly květiny, lidé a zvířata je podvědomě vyhnuli. Zpravidla se jedná o dospělé s těžkým osudem.

Tam je také self-vampirism. Toto samoedstvo a sebekritika. Energie v této situaci neprotéká nikam, ale „hoří hlavou“.

Vědoméupírství.

Když člověk psychicky fantazíruje, jak „táhne“ energii z jiné osoby nebo davu, při zapojení do vizualizace. Obvyklé výrazy pro takové lidi jsou: „Vybrala jsem z toho veškerou energii,“ „snědla jsem je“ a tak dále.

Často se jedná o případ, kdy provokatér záměrně a vědomě způsobuje nejsilnější emoce dárce. To může být patologie (sadismus), nebo prostě touha "udělat dobře slovně".

Veřejný upírství - upírství již vědomého jednání. Opět jsou motivy zcela odlišné: od sekt a politických tyranů k lidem, kteří zasvětili svůj život druhým. Umělecké schopnosti mají zpravidla takové schopnosti. Mohou brát energii z mas a dávat ji masám.

Každý z nás se za různých okolností a nejčastěji nevědomě pravidelně stává v roli upíra nebo dárce. S vědomým darem nebo vampirismem (vlastní extrovert) je hlavní touhou vnitřní motivace činu. Je to motivace, která určuje, že tato výměna energie bude sama o sobě - ​​zlá nebo dobrá.

Existují i ​​další lidé, kteří žijí jen se svou energií (introvert). Od energie někoho jiného se stává špatným.

Hodně štěstí při řízení vaší energie!