Elegantní šaty pro obézní ženy na výročí: fotografie

U žen s úplnými nestandardními parametry se výběr elegantního nebo večerního oblečení stává jen dilematem, zejména pokud se taková událost blíží výročí blízkého přítele nebo příbuzného. Proto návrháři letos tento problém vyřešili a nabídli „horké buchty“ několika aktuálních stylů, které zdůrazní důstojnost postavy a vytvoří elegantní ženský luk. O těchto šatech vám později řekneme článek.


Maškarní šaty pro ženy plus velikost

Módní trendy v této sezoně přinesly mnoho originálních modelů a stylů, zejména s ohledem na večerní a koktejlové šaty pro nadýchané krásy. Patří mezi ně následující:

  • Odříznutý nebo lichoběžníkový řez. Tyto šaty jsou neocenitelným nálezem pro obézní ženy. Jejich hlavní výhodou je schopnost vizuálně natáhnout postavu a vyhladit boky.

Lichoběžníkové šaty z lehkých tkanin

\ t
Důležité! Dnes jsou rozšířené šaty s asymetrickým lemem v módě, kde zadní část je mnohem delší než přední, což umožňuje zdůraznit štíhlost nohou.

Zajímavé: Župany z roku 2019: fotografie obrazů a módních novinek

  • V antickém stylu. Takové modely jsou trendem současné sezóny a ideální volbou pro ty plné. Jejich hlavní zvýraznění - vysoké přistání, které zdůrazňuje linii pasu a skrývá příliš konvexní bříško a výstřih ve tvaru písmene V přitahuje všechny oči k hrudi.

Pláště Šaty aŘíše

Důležité! Majitelé krásných utažených rukou mohou obrátit svou pozornost na styly na silných popruzích. V opačném případě je lepší zastavit výběr na rukávech.
  • Šaty. To je univerzální styl, který je vhodný pro koktejlový večírek, stejně jako více slavnostní událost, jako je výročí. Jeho zvláštnost spočívá v použití hustých tkání, které těsně zapadají do postavy, aniž by ji deformovaly, ale naopak zdůrazňovaly její zásluhy.

Zajímavé: Plavky pro obézní ženy: módní trendy 2019

  • Rok. Jedná se o novinku z roku 2019 v segmentu večerních parametrů plus velikosti. Šaty-rok - to je dar pro holky s výrazným pasem a příliš plné nohy. Kromě toho, styl poskytuje rozšířené sukně, a to jak z kyčle a kolena, což dává koblihy neomezené možnosti při výběru šaty.

Módní rok výroby

Co se týče barevné palety, designéři dnes nabídli plnohodnotným krásám jak pastelových, tak jasných kontrastních řešení v podobě bobulí, zelené, modré, červené a vínové barvy. Nevzdávejte se na tisky. To může být nenápadné geometrické nebo květinové ornamenty vyrobené na drahé tkaniny.

Všimněte si, jak se upraví vzor tisku

Důležité! Stylisté nedoporučují používat plně vytištěné šaty jako večerní šaty. Stylová a harmonická volba v tomtopřípad bude monotónní horní a dolní, zdobené zdobenými vzory.

Světlé večerní šaty

K volbě tkanin je třeba přistupovat opatrně. Tuk žakár nebo bavlna, krajka, hedvábí a šifon jsou ideální pro obézní ženy. Je však lepší odmítnout tenký úplet, protože vypadá levně v hotovém výrobku, a také podtrhuje všechny nedostatky na obrázku.

Jak si vybrat elegantní šaty plné dámy pro svatbu s dcerou nebo synem?

Když jdete na svatbu pro své dítě, je velmi důležité pečlivě vybrat elegantní šaty pro tuto událost, zejména pokud jde o ženy s nadváhou. Vskutku, v tomto případě je nutné nejen skrýt vady postav, ale také vypadat velkolepě. Proto stylisté doporučují matce nevěsty nebo ženicha, aby opustili obvyklé pytloviny ve prospěch sofistikovanějších možností. Mezi ně patří:

  • Říše. Tento model na úkor řezání s vysokým pasem dobře skrývá nedostatky na obrázku, zejména konvexní břicho, a obraz se nakonec ukáže být elegantní a ženský.

Zajímavé: Módní šaty pro ženy nad 40 let

  • A-silueta. Tento styl opravuje postavu, takže je vizuálně štíhlejší, zejména pokud jsou šaty dlouhé. Proto je lepší upustit od krátkých možností ve prospěch délky midi nebo dokonce podlahy.
  • Věc. Navzdory jednoduchosti střihu, tento oblek pro svatbu zapadl právě tak. Měli byste dávat přednost modelům z drahých krajek.Hlavním přízvukem bude vyšívaný lem sukně.

Šaty na koktejl

Pokud jde o barevnou paletu, matka ženicha může upřednostňovat naprosto všechny barvy s výjimkou bílé a černé z celkem rozumných důvodů. Matce nevěsty se však doporučuje, aby si vyzvedla oblečení o několik tónů tmavších než její dcera, aby mohla být doplňkem jejího obrazu.

Béžové šaty

V dnešní době je volba elegantních šatů pro kočičky krásně obrovská. Úplné ženy se proto již musí rozloučit s beztvarým rouchem ve prospěch nádherných šatů, ve kterých se stane pravou královnou večera. Abychom o tom mohli být přesvědčeni níže, poskytli jsme výběr fotodokumentů s nejrelevantnějšími „velkolepými“ šaty pro plné dámy.