Minkové bundy: praktické a elegantní

Málokdo, kdo by alespoň jednou nechtěl otevřít dveře svého šatníku a viděl tak luxusní věc jako kožich. Tato trvalá touha nám byla uložena stovkami hollywoodských filmů, ohromujícími modely oblečenými v kožešinách, na obálkách časopisů a podnikavých výrobců.

Ale návrháři si opravdu nepomysleli na něco, co by bylo tak krásné jako drahý výrobek, a z praktického hlediska by bylo mnohem pohodlnější a cenově dostupnější?Moderní zástupci spravedlivého pohlaví měli štěstí: módní čarodějové nám nabídli kombinaci praktičnosti a elegance, která byla ztělesněna v norkových spodních polstrovaných kabátech. Teď v chladném období bude ohromující nebude těžké.

Kvalitativní modely dámských spodních bund

Stojí za zmínku, že takové oblečení je oblíbené jak u mladých aktivních žen, tak u podnikatelek. Designéři nabízejí modely pro každý vkus, takže žádná žena nemůže chodit kolem stylové bundy dolů s norkovou srstí, která se může udržet v teple po dlouhou dobu a je vysoce trvanlivá.

V současné době najdete v prodeji modely, ve kterých jsou kožešinové vložky zdobeny límci, kapucí nebo rukávy. K tomu lze použít nejen kůže zvířat z čeledi Mustelidae, ale také medvídka, lišky stříbrné a kožešiny králíků a jejich kombinací.

Mink kabáty, dolů bundy na dlouhou dobu můžeUdržujte v teple, čímž šetříte i ty nejtěžší mrazy.To je možné díky jejich přírodní výplni nebo syntetické izolaci, která se stále více používá pro výrobu těchto výrobků.

Odborníci říkají, že aby věc sloužila co nejdéle, ujistěte se, že na vás nejen vypadá dobře, ale má také vysokou kvalitu. Před nákupem se ujistěte, že štítky označují následující: 80% dolů a 20% peří. To neznamená, že by nemohly existovat žádné jiné vztahy, ale sestupný kabát by se neměl skládat jen z jednoho, jinak se jeho výplň bude neustále „vypínat“ a vzhled věci se zhorší.

Dámské spodní bundy s norkovou kožešinou nejenže vypadají elegantně a sofistikovaně, ale díky speciálnímu povlaku, který chrání proti všem druhům srážek, vám umožní odvážně jít i za špatného počasí.

Vzhledem k tomu, že takovéto svrchní oděvy jsou nyní ve velké poptávce, ne příliš svědomí výrobci pod rouškou přírodní kožešiny nabízejí falešné zákazníky.Proto, aby nedošlo k omylu, nezapomeňte zkontrolovat pravost kožešinových vložek:

  • když se dotknete, villus by neměl být rozdrcen: pokud doslova neprodleně neobnovily svou původní pozici, je před vámi zjevný falešný podvod;
  • na dotek, srst by měla být měkká a hedvábná, bez pocitu lepkavosti a mastnosti;
  • Věnujte pozornost tomu, jak silná je podsada, a zda se srst leskne na slunci. Tyto dva faktory jsouznamení kvalitních věcí.

Krása a praktičnost - to jsou dvě klíčové vlastnosti tohoto svrchního oděvu. Ale musíte se postarat o její vzhled. Většina odborníků má sklon věřit, že namísto domácího mytí je lepší dát bundy do čistírny. Pokud stále těmto institucím nedůvěřujete, nezapomeňte si před umytím rozepnout srst.

Jaká je kombinace dámských kožených bund s koženkami?

Díky různorodosti tvarů, barev a délky si můžete sami vybrat model, který vám bude vyhovovat. Vezměte prosím na vědomí, že kožené bundy s norkovou kožešinou jsou považovány za jednu z nejsofistikovanějších možností, které jsou ideální nejen pro každodenní nošení, ale i pro návštěvy elitních institucí a zvláštních příležitostí.

V případě, že jedete na veřejné místo, vzdejte se obvyklých kalhot a oblečte si módní pletené šaty. Může být rovný nebo mírně rozšířený směrem dolů. Punčochové kalhoty v takových situacích je lepší nošení, ale těsné punčochové kalhoty budou velmi vítané.

Pro každodenní problémy jsou dlouhé kalhoty vhodné v kombinaci s botami s malým patem. Budou vypadat skvěle as prodlouženými modely spodních bund a zkrácenými. Nezapomeňte, že klasické možnosti kolenních délek jsou vhodné pro ženy s ladnou a krátké bundy dobře zapadají do štíhlých dívek.

Dámské kožené bundy s koženkou.kombinovat s vysokými botami a pevnými džíny. Tento obrázek vypadá velmi stylově a obchodně. Ale k vytvoření romantického „luku“ je lepší zvolit dlouhou šálu a nosit vlněnou sukni.

Pokud jste majitelem lesklé bundy dolů, experimentujte s krátkými skládanými sukněmi nebo černými kalhotami. Takže budete vypadat velmi působivě a něžně.