Výrobky z přírodní a umělé kožešiny

To je dáno především jeho fyzikálními vlastnostmi, zejména schopností udržet teplo, odolností proti opotřebení a estetickou přitažlivostí kožešinových výrobků. Nejnovější světové módní trendy jej prohlašují za absolutní trend nejen studené sezóny, ale i jarní a letní sezóny díky širokému využití v oděvech a doplňcích.

V současné době je řada výrobků z přírodní a umělé kožešiny velmi různorodá.

Různé výrobky z kožešiny a kůže

Moderní módní průmysl se neomezuje pouze na kožichy, kožichy a kožichy, které okamžitě napadnou, pokud jde o výrobky z kožešiny a kůže.

Rozmanitost takových věcí lze připsat zejména:

Svrchní oděvy:

 • Kožichy
 • Krátké kožichy
 • \ t
 • Kabáty z ovčí kůže
 • \ t
 • Kabáty
 • Bundy
 • \ t

Zde se tento materiál používá jak jako podklad, tak i jako povrchová úprava.Může to být nejrůznější: norka, liška polární, nutrie, liška stříbrná. Obzvláště populární jsou podobné výrobky vyrobené z králičí kožešiny, protože jeho relativně nízká cena.

Oblečení, to může být:

 • Šaty
 • Sukně
 • \ t
 • Kardigany
 • Vesty

Pokrývky hlavy:

Kšiltovky různých tvarů jsou jak Kubanka, tak Papa, stejně jako čepice s kloboukem a kloboukem Malachai, které byly v posledních sezónách velmi oblíbené. Seznam klobouků zde nekončí.

Výrobci mohou také nabídnout velký výběr baretů, čepic, klobouků a obvazů.

Příslušenství:

 • rukavice
 • stoles
 • šály
 • boas
 • spojky

Tento seznam může pokračovat donekonečna, protože moderní technologie, stejně jako vývoj módních trendů, umožňují používání kožešin v nejrůznějších variantách, vytvářejí všechny nové typy kožešinových výrobků, zejména šperky, klíčenky a tašky.

Kožešinové výrobky v módu 2019

Rok 2017 může být jistě považován za rok kožešinových výrobků, protože v tomto roce byla tendence používat tento materiál pro téměř všechny věci - a to jak v šatní skříni, tak i v botách a doplňcích. Dokonce i šortky jsou nyní módní zdobit s těmito vložkami. Ale co se týče zimních věcí, tadymožnost volby je omezena pouze vaší představivostí.

Jako vždy, kožichy, kabáty, štoly, boas zůstávají relevantní, ale co je nového v této sezóně, mohou být nyní doplněny širokým dlouhým kožešinovým šátkem. Chcete-li vytvořit kompletní stylový obraz, můžete dát potřebné akcenty spojkami, manžety nebo rukavicemi.

Podívejte se na fotografii a užívejte si nádherně krásných obrazů kožešin:

Aby se cokoli změnilo v trendy, stačí, když ji jednoduše potáhnete kožešinou.

To platí pro kabelky, spojky, klobouky a dokonce i batohy. Podívejte se na fotografii a podívejte se, jak elegantní, svěží a neobvyklý vzhled kožešinových výrobků v módě 2019:

Pokud se ptáte sami sebe, jaký druh srsti je obzvláště důležitý, pak je to také jednoznačné. Klasické norkové kabáty se nevzdávají svých pozic, jsou stále v trendu, ale kromě nich návrháři také nabízejí kombinaci černobílých kožešin, které vypadají neuvěřitelně ušlechtilé a krásné.

Vícebarevné kožichy, které právě začínají dobývat svět módy, se staly skutečným módním boomem, což podtrhuje původní osobnost jeho majitele. V tomto ohledu se vrací poptávka po leopardích kožichech, které jsou tónované a doplněné novými zvířecími liniemi a vzory. Stále módníPastelové barvy v kožichech, vestách, spojkách a jiných svrchních oděvech se mohou proměnit v neuvěřitelně romantické a ženské mistrovské dílo.

Jedním z nejoblíbenějších kožešin v nadcházející sezóně je králík. Poptávka po něm stále exponenciálně roste, protože je nejen nejekonomičtější, ale má také řadu výhod oproti jiným druhům kůže. Za prvé, je lehká a teplá. Za druhé, barva králíka se liší od sněhově bílé až po dehtovou čerň. A za třetí, s řádným zpracováním zboží z kůže má luxusní vzhled. Použití králičí kožešiny v jejím šatníku bylo dlouho výsadou módního mládí.

Tyto věci jsou vhodné pro každodenní nošení a jejich nákladová efektivita umožní každé sezóně doplnit novou věc. Také hit je kombinace králíka s kůží jiných zvířat při výrobě svrchních oděvů, například s astrakhan. Králičí srst je ideální pro barvení, což vám umožní vytvořit jedinečný výrobek svého druhu. Jedinou námitkou, kterou je třeba zvážit při nákupu, je křehkost srsti. Ale dělat slevu na náklady, ale je to skvělá volba pro milovníky experimentů a originálních neobvyklých věcí.

Výrobky z liščí kožešiny: Zimní svrchní oděvy

V poslední době došlo k patrné tendenci používat lišku, zdánlivě dříve zapomenutou, aby se zima stalaoblečení. Jednou z jeho výhod je skutečnost, že je vynikající pro barvení a umožňuje neustále hledat nové módní barvy. Ale ve své původní podobě vypadá nádherně, protože doplňuje večerní toalety.

Kromě toho si jeho praktičnost zaslouží pochvalu, protože liška je jednou z nejteplejších díky své dlouhé hromadě, i když ne nejodolnější. S náležitou péčí může taková věc trvat více než jednu sezónu. Lišky pěstované za umělých podmínek mají širokou paletu barev, od světle červené po tmavě šedou, kvalita kůže těchto jedinců je výrazně vyšší než u jejich divokých příbuzných. Je zde také mnoho plemen, které mají různé délky vlasů - produkty z norské lišky jsou nejdelší a nejteplejší. Ať už si vyberete jakoukoli variantu srsti lišek, můžete si být jisti, že vaše tělo bude dlouho zahřívat.

Systém značení výrobků z lišek, králíků, norek a jiných přírodních kožešin

Sortiment podobných výrobků v naší době je opravdu velmi široký. To poskytuje příležitost uspokojit nejrůznější chutě a potřeby. Vzhledem k vysoké oblibě oděvů a doplňků z kožešin vzniká problém ochrany životního prostředí, protože výroba kožešin a kožešinových výrobků způsobuje nenapravitelné škody na přírodě.

Za účelem ochrany přírody před škodlivými účinky emisí z továren, které se zabývají výrobou polotovarů z kožešin, \ tKromě prevence pašování těchto výrobků byl zaveden systém, který kontroluje každou fázi jejich výroby, přepravy a prodeje přímo spotřebiteli.

Proces označování výrobků

Tento proces je řízen Radou Eurasijské hospodářské komise, která se rozhodla vytvořit značku pro výrobky z přírodní kožešiny. Je navržen tak, aby byl proces jejich výroby, prodeje a zdanění transparentnější.

Systém označování kožešinových výrobků je postup pro vstup do určité informační databáze, která odráží pohyb tohoto výrobku od výrobce k převodu přímo kupujícímu. Bez ohledu na rozsah výroby musí každá továrna nebo továrna provádět označování každého šitého výrobku až do jeho uvedení do oběhu. Tento výrobek může být označen různými způsoby.

Kontrolní značky jsou obvykle šité do švu zevnitř výrobcem. Oni jsou také někdy přilepeni ke strukturální části kožešinového produktu (často toto je štítek připevněný uvnitř). Jsou situace, kdy velikost nebo střih výrobku neumožňuje použití prvních dvou metod. V tomto případě je identifikační značka připojena k externímu prvku, například smyčce nebo vloženému závěsu, pokud první chybí.

Jaké výrobky podléhají označování?

Zavedený systém označování výrobků z přírodní kožešiny kontroluje pouze určité druhy oděvů a oděvůdoplňky jsou kožichy, kožichy, kabáty, kabáty a další šatní skříně. Například klobouky, rukavice a rukavice nepotřebují elektronické značení kožešinových výrobků.

Zde je seznam produktů, které by měly být uvedeny do systému a označeny:

 • výrobky z liščí kožešiny;
 • předměty pro nutriční oděvy;
 • oděvy zajíce nebo králíka;
 • výrobky z norkové kožešiny;
 • svrchní oděvy;
 • oděvy z ovčí kůže.

Jak zkontrolovat výrobek z kožešiny zaškrtávací značkou

Šatní skříně z přírodních kožešin, na kterých není žádné označení zaškrtnutím, nelze realizovat. V případě zjištění takového porušení je výrobek stažen z oběhu a výrobci nebo dovozci je uložena pokuta ve výši stanovené zákonem (podle toho, kdo je odpovědný). V případech pašování kožešinových výrobků, zejména ve velkých rozměrech, je také poskytována trestní odpovědnost.

Díky systému označování má každý kupující, který si koupí věc, přístup k informacím o svém původu a přepravě.

Kožešinový výrobek můžete zkontrolovat pomocí zvláštní kontrolní značky, která je jedinečným identifikačním průkazem každého kožichu, kožichu nebo kabátu. To lze provést na webových stránkách Federální daňové služby, která je provozovatelem informačního systému "Značení".