Výhodné nákupní dny pro srpen 2019 - kalendář pro každý den

Každý je rád, že může nakupovat, zejména investovat do velkých a velkých akvizic. Aby nedošlo k lítosti nad neúspěšnými výdaji finančních prostředků nebo truchlením nad zbytečností nakoupené věci, podívejte se předem v příznivých dnech na měsíční kalendář nákupů a akvizic za měsíc srpen 2019.

Nakupování podle lunárního kalendáře

Měsíc má stejně jako ostatní oblasti lidského života vliv na peněžní tok, kvalitu a praktičnost uskutečněných nákupů. Každý astrolog vám řekne, že nejen fáze zemského satelitu, ale také jeho průchod různými zodiakálními souhvězdími po dobu jednoho měsíce určuje kvalitu akvizic, jejich dlouhověkost, účelnost nákupu.

 • V Aries, bez obav, že můžete vydělávat na velké nákupy, jako jsou domy, byty, auta, není hřích utrácet úspory, když přinášejí jen radost a uspokojení.
 • V Býku, koupit vše pro každodenní nošení a použití, zejména pokud jej používáte více než jeden den.
 • V Blížencích nelze počítat s úspěchem při získávání něčeho globálního nebo po dlouhou dobu. Je to všechno prchavé, zakoupené, použité a nebudou existovat žádná neopodstatněná očekávání.
 • V rakovině můžete již vytvářet záložky pro budoucnost, nakupovat pozemky nebo se potěšit úspěšnou investicí do starožitností.
 • V Leovi je lepší, aby se věci na jeden den nekupovali, ale aby se nepoužívali denně, pak svůj účel plně ospravedlní.
 • V Panně je nejvhodnější okamžiknenahraditelné každodenní nákupy, jako jsou nádobí, detergenty, hygienické výrobky.
 • V Libra si můžete dopřát nakupování, pokud opravdu nic nepotřebujete, ale je prostě důležité získat radost z nového knickknacku. Tentokrát je to dobré pro online nakupování a nakupování v nákupních centrech.
 • Také ve Štíru by nemělo být plýtváno ve velkém měřítku, protože je to dost nepříznivé.
 • Ve Střelci je obvyklé zvolit si domácí zvířata a nakupovat všechny druhy věcí, které jsou vždy užitečné pro každého, jako jsou konvice, chladničky nebo pračka.
 • V kozorožci, univerzálním pozorováním, jsou prováděny nejúspěšnější nákupy, zde můžete vyhladit bez přemýšlení o nějakém největším odpadu, všechno bude úspěšné.
 • V Aquariusu se doporučuje kupovat nové přístroje a zařízení, budou sloužit po dlouhou dobu a potěší svého majitele.
 • V Pisces je nákupy hloupé zaměstnání, s největší pravděpodobností se buď ztratí, nebo zlomí, nebo si prostě nepamatujete, a proč jste si ho koupili.

Úspěšné a neúspěšné nákupní dny v srpnu 2019

Osoba, která není profesionálem v nebeských sférách, nebude velmi snadné zvážit všechny nuance pro výběr nejlepšího dne pro určité nákupy. Astrologové tvoří lunární kalendář nákupů za srpen 2019 v tabulce po dnech a produktech, berouce v úvahu zatmění, projíždějící souhvězdí, retrográdní planety a skutečně usnadňují obyčejným lidem výběr.

Měsíc klesá v souhvězdí Lva.

27 lunární den.

Datum FázeMěsíce a

souhvězdí zvěrokruhu

Příznivé dny Nepříznivé dny
1.08. 2019 Nový měsíc v souhvězdí Leo.

1 měsíční den

Neměli byste provádět žádné nákupy, zejména za účelem zajištění půjček nebo úvěrů, bude velmi obtížné platit. Ve špetce, jen věci, které budete nosit velmi zřídka. U všech akvizic, zejména obuvi. Rychle se roztrhne, že nemáte čas na to, abyste to opravdu zkažili.
2,08. 2019 Měsíc roste v souhvězdí Lva.

2 lunární den

Dárky, šperky, drahé předměty, které nejsou určeny pro každodenní nošení, dekorace do interiéru domu Oblečení a obuv pro každodenní nošení, protože je roztrhaná a okamžitě ztrácí tvar. A obecně, dávejte si pozor na výdaje, je snadné zlomit plánovanou linku.
3,08. 2019 Měsíc roste v souhvězdí Panny.

3 lunární den.

Všechny výrobky pro domácnost a domácnost, zahrada. Nádobí, elektrické nářadí, kosmetika pro péči, domácí chemie, kancelář. Nic fantázního ani slavnostního, ani výzdoba v obývacím pokoji za to nestojí. Spodní prádlo.
4.08. 2019 Měsíc roste v Panně.

4 lunární den

Teplé svetry, nábytek, domácí spotřebiče, kosmetika na obličej a tělo, lampy do domu, domácí zvířata. Všechny drahé akvizice, zejména v případě, že se touha projevila spontánně.
5,08. 2019 Měsíc roste v souhvězdí Váhy.

5 lunární den

Můžete být rád, že děláte malýakvizice, umělecké předměty, doplňky, parfémy, objednávky v on-line katalogech. Investice do podniku se nedoporučují. Oblečení pro každý den, ložní prádlo.
6,08. 2019 Měsíc roste v Libra.

6 lunární den.

Kreativní zboží, knihy, vstupenky do divadla, muzea, festivaly, papírnické zboží, na malování a vyšívání. Když riskujete, že si koupíte věc s manželstvím, zaměňte se s velikostí. Domy, nemovitosti v žádném případě!.
7,08. 2019 Měsíc roste v souhvězdí Štír.

7 lunární den.

Nakupujte bezprecedentní „know-how“. Může být způsobeno škůdci, hmyzem nebo hlodavci. Nábytek, oděvy a obuv, instalatérské a dokončovací materiály.
8.08. 2019 Měsíc roste ve Štíru.

8 lunární den.

Můžete si zakoupit povolení nebo jízdenky, oblečení a věci pro cestování nebo turistiku. Stojí za to vědomě přistupovat k nákupům, existuje velké riziko, že se stanete vlastníkem zbytečné věci. To platí zejména pro velké výdaje a investice.
9,08. 2019 Měsíc roste v souhvězdí Střelce.

9 lunární den.

Dárky, zejména pokud se rozhodnete zvolit originální část skříně, kabelky, kravaty. Položky pro cestování a kancelář, peněženka, dekorativní kosmetika. Oblečení a obuv, nemovitosti, doprava a jiné velké věci.
10.08. 2019 Měsíc roste ve Střelci.

10 lunární den.

Vše pro rodinu, včetně auta, domu, bytu, zohledňuje přání všech blízkých. Produkty pro dětioblečení, hračky, jídlo. Zimní oblečení, obuv, ložní prádlo.
11.08. 2019 Měsíc roste v souhvězdí Kozoroha.

11 lunární den.

Významné akvizice, nemovitosti, vybavení, starožitnosti, drahé oděvy a obuv, šperky a starožitnosti. Nepůjčujte peníze a neberte si půjčku. Dokončovací materiály a nábytek rychle zklame, stejně jako dary.
12.08. 2019 Měsíc roste v Kozoroha.

12 lunární den.

Můžete i nadále utratit velké peníze, ale musíte pouze přemýšlet o svých touhách a chutích. Dopřejte si luxusní produkty, vzácná aroma, šperky. Vše pro opravu, dárky, peněženku za peníze.
13.08. 2019 Měsíc roste v Kozoroha.

13 lunární den.

Nakupování pokračuje, ale nyní se musíte zaměřit na zájmy milovaných. Dokončovací materiály, dary, loterie a propagační slevy.
14.08. 2019 Měsíc roste v souhvězdí Vodnáře.

14 lunární den.

Vyberte si elektroniku, dnes je nejlepší čas na to, nezapomeňte přinést přátele, jejich rady nebudou zbytečné. Doprava, poukázky, knihy, disky, loterie. Dekorativní kosmetika.
15,08. 2019 Úplněk v Aquariusu.

15 lunární den

Nákupy se nedoporučují vůbec, pouze to, bez kterého nelze nic udělat. Žádné nákupy
16.08. 2019 Měsíc klesá v souhvězdí Ryby.

16měsíční den

Léky, chemikálie a činidla, výrobky pro péči o nábytek, domácí chemikálie, krémy a pleťové vody na obličej a tělo. Starožitnosti. Obuv a oděvy, zejména teplé, a ostatní nákupy budou krátkodobé.
17.08. 2019 Měsíc ubývá v Pisces.

17 lunární den

Vše, co potřebujete pro dovolenou a zábavu. Květiny, alkohol, sladkosti, můžete zakoupit poukázky. Všechny hlavní výdaje jsou vyčleněny na jinou dobu, která je malá pro každodenní potřeby.
18.08. 2019 Měsíc ubývá v Pisces.

18 lunární den

Lístky na loterie nebo sváteční oblečení, teplé svetry a výrobky pro děti. A není lepší vůbec utrácet.
19.08. 2019 Měsíc klesá v souhvězdí Berana.

19 lunární den.

Automobily, kovové výrobky a příslušenství, výrobky pro děti a konstruktéry. Nemovitosti, oděvy, obuv, parfémy.
20.08. 2019 Měsíc v Beranu ubývá.

20 lunární den.

Nakupujte vše, co souvisí s pohybem od skútru po sklápěč, ale nezapomeňte na klesající fázi, nemusíte mít štěstí. Prakticky všechny hlavní akvizice by měly být odloženy a dokonce i střední akvizice mohou být upuštěny.
21.08. 2019 Měsíc se snižuje v souhvězdí Býka.

21 lunárních dnů.

V tomto období není nutné utrácet peníze, nýbrž jako poslední možnost na nezbytné oblečení, výrobky, zemědělské nářadí a výrobky. Žádné investice a náklady.
22.08. 2019 Měsíc klesá v Taurus.

22 lunární den.

Kupte si lahodné jídlo, lahůdky, sladkosti, dobrý alkohol a exotické ovoce. Netrávit na věci, které netrvají dlouho.
23.08. 2019 Měsíc klesá v Taurus.

23 lunární den.

Není-li možné nakupovat v žádném případě, pak se prosím s make-upem, parfémy, ložním prádlem, vstupenky do divadla. V tomto období lunárního kalendáře neinvestujeme.
24.08. 2019 Měsíc klesá v souhvězdí Gemini 24 lunárního dne. Spotřební materiál s krátkou životností a všechny druhy věcí pro každý den oblečení. Žádné významné investice! Bižuterie, kosmetika, kůže a produkty péče o vlasy.
25,08. 2019 Moon Diminishes in Gemini

25 lunární den.

Žádná doporučení, všechna nepříznivá. Žádné investice a náklady.
26,08. 2019 Měsíc ubývá v souhvězdí Rakoviny.

25 dnů.

Produkty a nezbytné drobnosti, můžete s malým rozpětím. Žádné nákupy
27,08. 2019 Měsíc v Rakově ubývá.

26 lunární den.

Místo nakupování je lepší uvolnit místo od zbytečného odpadu. Žádné nákupy
28,08. 2019 Pokud uskutečníte nákupy, pak malé a levné, vrátí se v budoucnu s dodatečnými náklady. Žádné významné investice a náklady.
29,08.2019Měsíc klesá v Leu.

28 lunární den.

Nakupování je opět nežádoucí, ledaže se na sebe díváte na něco, co budete jen zřídka nosit nebo používat.Žádné významné investice a náklady.
30,08.2019Nový Měsíc v souhvězdí Panny.

29 lunární den.

Refrén, nakupování nepřinese radost, nějaký zármutek.Žádné investice a výdaje.
31.08.2019Měsíc roste v souhvězdí Panny.

1 lunární den

Nakupujeme vše pro domácnost a domácnost, domácí spotřebiče a nářadí, kosmetiku pro péči.Nemovitosti, auta, oděvy a obuv.

Dokonce i když máte dost skepse ohledně lunárních předpovědí a astrologie, stále si všimnete silného vztahu mezi fázemi měsíce, vaším zdravím, náladou a vašimi záležitostmi.Nevzdávejte se dobrých rad, zejména při plánování velkých výdajů.Prozkoumejte měsíční nákupní kalendář na srpen 2019 a investujte pouze v příznivých dnech.