Vlněný kabát s kožešinou: jak si vybrat a jak se starat

Teplé, lehké, snadno udržovatelné a cenově dostupné. Luxusní vzhled a přísná elegance nenechají nikoho lhostejného.

Známí návrháři si nenechají ujít příležitost ukázat na svých výstavách různé modely. Dámské vlněné kabáty s kožešinou vypadají velmi pěkně a stylově a mají řadu výhod, díky kterým stojí za to se na ně podívat.

Výhody a typy dámských kabátů s kožešinou

\ t

Výhody dámského vlněného oděvu:

  • vlněný kabát s kožešinou dokonale teplý v zimě;
  • dobře se čistí a nevyžaduje zvláštní péči;
  • snadné, měkké a příjemné na nošení;
  • cena je mnohem nižší než u kožešinových výrobků, například kožichů a kabátů.

Aby oděv příznivě zdůrazňoval vaše výhody, přemýšlejte o tom, který styl vám nejlépe vyhovuje - přísný klasický nebo modernější.

Druhy vrstev vlny s kožešinou:

Moderní modely jsou zdobeny kožešinou

S kapotou

Se stojacím límcem

S objemovými objímkami

S volánkem

Mohou kombinovat zcela opačné odstíny a dokonce i textury.

Jak si vybrat zimní styl dámského vlněného kabátu s kožešinou

\ t

Dámské vlněné kabáty je třeba zakoupit v závislosti na ročním období. Modely na podzim nebo na jaře jsou vyrobeny ze středně husté tkaniny, mají tenký povrchPodšívka tkanina a dobré pro chladné podzimní dny. Variace na zimu mají hustou teplou podšívku a úkolem takové srsti je zahřát vás v zimě. Kožešinový límec je nejen ozdobou, ale také chrání před větrem a chladem.

Když se venku zima, téměř každá žena má problém: co nosit v takovém počasí a jak vypadat skvěle současně?

Existuje řešení, vynikající volbou v této situaci bude zimní dámský kabát s kožešinou.

Která sezóna v tomto oděvu se podílí na nejrůznějších módních přehlídkách a výstavách. Proto, najít styl, který splňuje všechny vaše přání, není těžké.

Vyberte si styl v závislosti na vašem každodenním životním stylu. To může být klasický obchodní styl pro práci nebo pohodlný model pro dlouhé procházky a odpočinek.

Chcete-li vypadat krásně a dobře upravené, vyberte si styl podle typu těla, věku a barvy pleti.Kratší modely jasných odstínů jsou ideální pro mladé módní ženy. Starší ženy, musíte si vybrat prodloužené modely, toto oblečení bude zdůrazňovat ženskost a vypadá velmi stylově.

Věnujte pozornost novinkám, jejichž designem je prostorový design.

Zvolená správná věc může zvýraznit všechny přednosti vaší postavy. Kompletní oblečení s různými doplňky,zajímavé boty a vytvoříte krásný stylový obraz.Když se zima zintenzívní, můžete vždy vypadat skvěle a stylově.

Jak se starat o dámský vlněný kabát s kožešinou

Chcete-li vědět, jak se správně starat o zimní vlněný kabát s kožešinou, věnujte pozornost složení tkaniny.Držte se správného režimu praní.Je nutné ho sušit v teple, viset na věšáku nebo figuríně, aby se zabránilo deformaci a zmačkanému vzhledu.

Pokud vybavení potřebuje více seriózní čištění, můžete se vždy obrátit na čisticí prostředek, kde bude mít nový, krásný a svěží vzhled.