Správná péče o pokožku kolem očí doma

Pro péči o pokožku v okolí očí mohou být použity pouze osvědčené produkty.

Péče o pleť kolem očí s lidovými prostředky a video tipy

Známky stárnutí se nejprve objevují na jemné, jemné pokožce kolem očí. Nepokoušejte se tento problém řešit použitím velkého množství krému. Je příliš těžká pro pokožku kolem očí a může blokovat slzné kanály a také způsobit otok. Kůže kolem očí vyžaduje zvláštní péči, protože je tenčí než zbytek kůže obličeje, což znamená, že je méně schopna zadržet vlhkost. Tam je také velmi nemnoho mazových žláz v této oblasti, tak kůže tady je náchylná k suchu, a kromě, tam je žádná olejová vrstva pod kůží, která vydrží stres.

Existuje mnoho tohoto typu výrobku a je důležité zvolit ten, který vám vyhovuje. Pro mladé nebo olejové pokožky jsou vhodná regenerační činidla na bázi gelu. Nicméně, většina žen věří, že lehké krémy a balzámy jsou účinnější.

Neaplikujte příliš na kůži kolem očí. Je lepší ji aplikovat často a postupně, než občas ve velkých porcích. Aplikujte přípravek prostředním prstem, protože je nejslabší a nedojde k natažení jemné kůže. Takže zůstane pružnější a předčasné vrásky se neobjeví.

Při péči o pokožku kolem očí doma lze předcházet otokům následovně:

  • Při aplikaci krému jemně poklepejte prstem prstem, abyste odstranili jeho přebytek.
  • Krémy uchovávejtechladničky, protože studený krém snižuje otok.
  • Pod očima vložte tenké kruhy brambor, aby se snížil otok.
  • Naplňte malou misku ledovou vodou nebo studeným mlékem. Navlhčete dva bavlněné disky a položte je na oči. Jakmile se disky zahřejí, vyměňte je. Pokračujte v postupu po dobu 15 minut. Pomocí této rady týkající se péče o pleť kolem očí, otoky se sníží, bílkoviny budou více živé.

Chlazená okurka

Jedná se o rychlý a jednoduchý nástroj. Na každé oko dejte okurkový kruh, pak si lehněte na záda a relaxujte 15 minut.

Bylinné podložky

Compress osvěží oči, sníží otok a svědění.

Odvar z fenyklu

Bujón připravte vařením 10 ml /2 čajových lžiček semen fenyklu v 300 ml /1 1/4 vody po dobu 30 minut. Napětí, vychladnutí a použití pro smáčení bavlněných podložek.

Sáčky na čaj

Heřmánkový čaj je vhodný pro unavené oči. Tanin obsažený v indickém čaji má svíravý účinek. Proto, s použitím tohoto výrobku lidové péče, kůže kolem očí bude pružnější.

Růžová voda

Vatové tampóny navlhčete v infuzi okvětních lístků růží.

Kůže kolem očí je velmi jemná a jemná a na ni by měla být aplikována hydratační činidla s maximální opatrností.

Kolem očí existuje mnoho prostředků péče o pleť, od speciálních polštářků po samoobslužné přípravky. Experiment,určit, co vám nejlépe vyhovuje.

Bez ohledu na to, jak se staráte o pokožku kolem očí, je důležité, abyste si udělali čas, abyste si lehli na záda a odpočívali alespoň 10 minut.

Zde si můžete prohlédnout video o péči o pleť doma: