Spojka - stylové ženské příslušenství 2019

Spojkaje malá dámská taška, která se nosí v ruce, navzdory tvaru a barvě. Název sáčku obdržel od anglického slova "grab", "luk". Spojka, jako integrálníženské příslušenství , se stala populární ve dvacátém století. Prvním z nich byl Vanity Case z Cartier, který patřil společnosti Coco Chanel. Tato kabelka francouzského milovníka módy byla představena samotným vévodou z Westminsteru.

Spojka byla populární v poválečném 20. a 30. letech, po druhé světové válce také nebyla zapomenuta. Ale spojka se stala klasikou v rukou Christian Dior. Jeho nezapomenutelný New Look je tenký pas, načechraná sukně a samozřejmě malá kabelka.

Spojka je doplněk, který získal nesmírnou popularitu mezi ženami. Dnes je spojka nejen společníkem večerních šatů, jak tomu bylo dříve, ale také každodenního života a obchodního oděvu.

Běžná spojka se liší od sáčku v tom, že postrádá popruhy a rukojeti. A nosí se pod paží nebo v ruce. Samotná spojka je malá co do velikosti a tvaru, její povolání nést všechno, co je nejpotřebnější - prášková krabička, rtěnka, telefon, možná klíče od auta - to je vše, co by se do takové kabelky vešlo.

Při výběru materiálů pro návrháře spojek není omezeno. Najdete tu tašku spojky z krokodýlí kůže, drahých kovů a dokonce i plastů. V tomto případě neexistují žádná omezení. Šperky, které se používají při výrobě spojek odrůdy. Dnes jsou spojky zdobeny kamínky, peřím, perlami, zlatem, kožešinou,korálky, krystaly, a dokonce rocker hroty.

V takové rozmanitosti spojek je položena otázka: která spojka si má vybrat a jak ji správně spojit s celkovým stylem. Například, pro párty na večer, lakovaná spojka je ideální pro malé černé šaty. A pro obchodní jednání zapadají přísné spojky bez přebytků matné kůže. Hravé spojky vyrobené v jasných barvách jsou ideální pro setkání s přáteli nebo datování.