Snubní prsteny ze zlata a stříbra s diamanty

Tradice, symbolika a moderní pohledy na tyto šperky jsou propleteny složitě a pevně. Výběr vlastního kruhu, musíte pečlivě vyhodnotit všechny nabídky, ale zároveň byste měli důvěřovat pouze osobnímu vkusu.

Zlaté snubní prsteny s diamanty jsou symbolickým darem, což znamená nejen věčnou lásku, ale také považovanou za druh amuletu pro rodinu. Není divu, že pro jeho tvorbu se používají nejcennější a stavové skvosty a kovy. Historie existence snubních prstenů má více než jedno tisíciletí, mimochodem úplně první, byly železo, magické vlastnosti jim byly přisuzovány.

První zlatý zásnubní prsten s diamanty

Historici však datují první zlatý zásnubní prsten s diamanty do poloviny 15. století. TakovéMaxmilián z Rakouska předal během své angažmá dar své nevěstě, burgundské Mary. Tento drahocenný prsten byl symbolicky zasazen kosočtvercovým písmenem „M“ - to je, jak z původního (zejména tehdy) designu pravých šperků začala popularita a význam tohoto šperku zesílil. Mimochodem, tyto prsteny nejsou tím, co se stalo módě, jako v nevyřčeném pořadí, ale stali se nepostradatelným atributem svatby

.

Je charakteristické, že pro takové šperky, nejen a ne tolik peněz, ale osobní „vyjádření pocitů“, jak říkají klenotníci, poznamenávajíce, že takové šperky jsou často vyráběny na objednávku v jedné kopii. A někdy i na vlastní skicu, dokonce i moderní princové.

Ozdoby z generace na generaci jsou neméně cenné - jsou skutečně exkluzivní a jedinečné. Platit hold tradici, a to i dnes, přední šperky značky uvolnit takové šperky buď v jedné kopii, nebo v omezených edicích.

Hromadná móda a obecně uznávané normy nemají nad těmito drahokamy žádnou moc.

Snubní prsteny z bílého zlata s diamanty a jejich fotografiemi

Tradiční kov - symbolizující úspěch a pohodu - je dnes považován za zlato. Ale dnes to není jen klasický žlutý kov, ale zlato různých odstínů - bílá, růžová, zelená a dokonce černá a originální kombinace, v trendově matném a nikoliv lesklém odlévacím kovu.

Zvláštní trend, který je pro tyto šperky skutečný, není první rok - snubní prsteny z bílého zlata s diamanty.

Byl založen v polovině minulého století legendárním Tiffany & amp; Co, která má reputaci jako hlavní svatební šperky. značky. Její designéři nadšeně zaujali přání mladší generace té doby, která nechtěla přijmout zavedené buržoazní zobrazovací standardy a pomocí šperků prokázat status a finanční blahobyt. Mimochodem, snubní prsteny se staly bílé a šumivé, Tiffany & amp; Co dnes výhradně platina, ale bílé zlato je pevně stanovena ve svatební módě.

Dříve populární klasické žluté zlato vybledlo do pozadí a značky šperků se při vytváření těchto šperků používají spíše opatrně jako doplňky nebo místní vložky. Navíc, pouze matná kovová textura je považována za relevantní, bez kovové struktury - tendence neprokazovat status pomocí symbolu rodiny a lásky zůstává relevantní. Bílé zlato na první pohled je snadno zaměnitelné jak platinou, tak stříbrem, což jen potvrzuje hodnotu těchto šperků: ne hodnotu, ale osobní vyjádření smyslů je důležité.

Podívejte se na snubní prsteny z bílého zlata s diamanty na těchto fotografiích - elegantní šperky pro stylové nevěsty:

Snubní prsteny s černými diamanty v černém zlatě

Vedoucí představitel aktivně vyvíjí trend pro zlato nestandardních odstínůznaček zaměřených na mládež. Po celém světě dnes dochází k poklesu zájmu o standard, vizuální stav a drahé šperky.

Není proto překvapující, že jedním z nejmódnějších svatebních šperků jsou snubní prsteny s černými diamanty z černého zlata:

Doslova vracejí význam a symboliku takových prstenů, které jsou prezentovány a nosí ne jako přehlídka, ale jako znamení lásky.

Černé, vzácné a exkluzivní kameny používají designéři v kombinaci, a to jak s průhlednými diamanty, tak v monochromatickém provedení - absolutně černé vložky. Klenotníci neskrývají skutečnost, že se tento šperk nazývá „ne pro každého“, a proto je při vytváření takových kroužků extrémně vzácné používat klasický design. Móda pro ně však rychle nabývá na síle mezi nejsofistikovanějšími znalci.

Mimochodem, byl to takový kruh, že hrdinka Sarah Jessica Parker - Kerry ve filmu "Sex a město" byla prezentována jako angažmá.

Exkluzivní snubní prsteny s diamanty (s fotografií)

Kromě toho tyto exkluzivní diamantové zásnubní prsteny vypadají skvěle ve čtyřhře.

Celkový design mužských a ženských šperků se může lišit, samec, zpravidla stručnější a přísnější, a ženský - romantičtější. Ale obě dekorace společné myšlenky jsou sjednoceny - vyjádření skutečnosti, že jste pár.

Souhlasím, že není často možné setkat se s muži, kteří budou souhlasit s tím, že budou nosit šperky s drahocennýmkameny. V nejlepším případě standardní hladké "obruče". Netriviální a stylový design nápady - to je nejlepší řešení pro párové šperky.

Věnujte pozornost dvojitým diamantovým snubním prstenům na těchto fotografiích - jsou doslova vytvořeny pro dva:

Krásné snubní prsteny z červeného zlata a diamantů

Na pozadí módy pro barevné zlato, snubní prsteny z červeného zlata s diamanty vypadají velmi zvláštní, v dnešních sbírkách šperků zaujímají zvláštní výklenek.

Za prvé, kov klasických odstínů červené barvy je opatrný, ale vrací se k trendům, a za druhé, vypadá stylově pouze v dekorech vytvořených ve stylu vintage. Zdvořilý, že snubní prsten bude s vámi každý den, všude a po mnoho let, stojí za to zacházet s jeho volbou velmi opatrně. Kromě toho, že šance jsou příliš velké, že to bude prostě špatně v kombinaci s jinými dekoracemi a módní obrazy, které vytvoříte každý den.

Alternativní a nejzajímavější řešení takových šperků jako vždy nabízejí luxusní šperky značky jako Lugano Diamonds a Buccellati. Designéři těchto značek doslova ignorují cenu drahých kamenů a kovů a používají je pouze jako výrazné prostředky pro tvorbu šperků, jejichž hlavní kvalitou je jedinečný design, který je daleko od klasických nápadů. Luxusní značky určují tón pro módu, ale striktně dodržují klasický princip tvorby takovýchšperky: velmi osobní způsob, jak vyjádřit pocity.

Podívejte se na diamantové snubní prsteny na těchto fotografiích, návrhy návrhů jsou velkou investicí do vašeho vlastního obrazu:

Snubní prsten Lady Dee se safíry a diamanty

Móda pro tyto šperky žije podle vlastních, nepředvídatelných zákonů. Nicméně, tam je několik modelů, které jsou zahrnuty v moderní historii a doslova stal kultovní. Vyberte si vlastní šperky, věnujte jim pozornost.

Například na zásnubní prsten se safíry a diamanty - model je oficiálně nazýván prstenem Lady Diany, na počest anglické princezny . Stala se doslovným symbolem jednoho z nejživějších příběhů lásky a manželství minulého století.

Lady Diana si sama vybrala svou ozdobu - 18-karátové jasně modré safíry s diamantem a 14 diamanty nejčistší vody, obklopené bílým zlatem. Podle standardů jejího budoucího manželství, dekorace stála téměř penny - jen 60 tisíc dolarů, tato volba překvapila mnoho a dokonce způsobila posměch, kromě toho byla hotová dekorace z katalogu klenotnictví Garrard. Ačkoli měla mít šperky s velkým vzácným diamantem na zakázku.

Doslova v den angažmá lady Dany se šperky staly legendárními - doslova všechny nevěsty světa snili o tom, že se stanou vlastníkem takového kruhu. Tento model dnes kopíruje mnoho značek, design a kombinace kamenů se nezměnily téměř čtyřicet let,a model zůstal „nominální“.Oblíbenou výzdobou, se kterou se Diana nikdy nestará, je její švagrová - stejná ikona stylu a anglická princezna - Catherine.

Snubní prsteny značky s „stopou“ diamantů

V klenotnické komunitě se podobné a velmi málo šperků nazývá „zlatý standard“.

Další model z této kategorie:snubní prsteny s diamantovou „stopou“.Design autorství je ve vlastnictví legendární Tiffany & Co - po celá desetiletí zachování pověsti nejromantičtější šperky značky.

Poprvé se tyto značkové snubní prsteny s diamanty objevily v sestavě Tiffany & Co před půl stoletím jako nejlevnější model.Úzký prsten vykládaný miniaturními diamanty princezny vypadal velmi lakonicky.Majitelé této značky prvotřídní třídy se rozhodli, že romantika a láska nejsou vyjádřeny v počtu karátů a že se ve svých výpočtech nemýlily.Spoléhali na chudé mladé lidi, kteří nemají rodičovské státy, ale vytvořili nejoblíbenější model na světě.Mimochodem, právě takový prsten byl oblíbeným klenotem Marilyn Monroeové.

Tyto modely jsou dnes vizitkou značky, jiné značky je rádi replikují a samotný model skvěle zapadá do globálního trendu v oblasti módy.Tyto šperky jsou dnes vyrobeny z platiny, stříbra a zlata všech odstínů a jejich design zůstává jedním z nejlepších nápadů pro párové šperky.

Podívejte se na snubní prsteny ze zlata s diamanty photo - budou vyjadřovat nejen váš vztah, ale také skvělý vkus:
Široké snubní prsteny s velkými a čtvercovými diamanty

Snubní prsten s velkým diamantem je stav, drahý a zároveň velmi „složitý“ šperk.

Je těžké ho nosit každý den, kombinovat jej s módními obrazy v neformálním stylu a není obvyklé ukládat takové šperky v drahocenné krabici. Navíc, dokonce Coco Chanel, s kým to je těžké argumentovat, argumentoval: větší diamanty, starší jejich vlastník vypadá.

Nicméně, neměli byste si takové pokušení popírat, musíte jen věnovat pozornost šperkům s kameny moderního střihu, například na snubní prsteny se čtvercovými diamanty.

"Náměstí" a "obdélníkové" kameny s originálním střihem "princezna", "smaragd" nebo "bageta" jsou jedním z nejmódnějších a nejvyhledávanějších způsobů, jak navrhovat drahé kameny. Vnější povrch kamene má plochý tvar a přísné geometrické linie a proporce a samotný kámen vypadá velký. S takovým střihem, na rozdíl od zaobleného nebo fantazijního, se téměř úplně zachovala hmotnost a velikost původního křišťálu.

Byl to takový krásný diamantový zásnubní prsten, který se dnes stal opravdu populárním, na tomto velkém množství přispělo několik významných světových svateb.úrovni. Hollywoodské hvězdy a nevěsty evropských královských domů obdržely právě takovou výzdobu pro svatbu.

Takové ženské snubní prsteny s diamanty jako na fotografii zůstanou v módě pro nadcházející desetiletí:

Při výběru takových šperků s jedním velkým kamenem nebo širokými snubními prsteny s diamanty existuje další upozornění.

Volumetrické, vizuálně masivní šperky - to je perfektní uspořádání pro ruce s velkým kartáčkem a dlouhými prsty, které činí ruce elegantnějšími.Miniaturní, tenké šperky vypadají perfektně jen v kombinaci s křehkým kartáčem. Tento aspekt musí být vzat v úvahu při výběru vlastního šperku, stejně jako při výběru kovu.

Snubní prsteny z platiny a stříbra s diamanty uvnitř

Klenotníci si stěžují, že současná generace nevěst nehodnotí standardní hodnoty, zejména šperky ze žlutého zlata. Opravdu, to bylo považováno za žádoucí, krásné a postavení před deseti lety dnes vypadá staromódně. A mnoho dívek vůbec nenosí zlato.

V žádném případě byste neměli měnit svůj vlastní styl, zejména proto, že v trendu jsou snubní prsteny s diamanty z platiny nebo stříbra - klenotníci jim věnují zvláštní pozornost.

Který kov zvolit si záleží pouze na vaší chuti a stylu.

Platinum - nejdražší z drahých kovů, dokonce i přední šperky značky používatvelmi jemně, vytváří z ní miniaturní ornamenty stručného designu, ve kterém je kladen důraz na velké kameny nebo vložky.

Platina je tvořena šperkem „ne pro všechny“, například ve své mládežnické sestavě, značce Chopard - snubní prsten s diamantem uvnitř:Jednoduchý design je naprosto hladký, s malým kamenem uvnitř, ne venku. Tato myšlenka osloví ty, kteří nechtějí ukazovat hodnotu na displeji. Takové šperky mohou být jak ženské, tak mužské, a to je skvělý nápad pro ty, kteří hledají „spárované“ prsteny, zejména proto, že takové modely, také uvnitř, mohou být doplněny symbolickou rytinou.

Je charakteristické, že mnoho dnes i nejznámějších značek začíná aktivně pracovat se stříbrem, drahými kovy, ale v jazyce klenotníků, „příliš bohémských“ a mládí.

Stříbrné snubní prsteny s diamanty jsou tradičně vybírány lidmi tvůrčích profesía stříbro umožňuje klenotníkům pracovat odvážněji s novými tvary a vzory.

Takové šperky reprezentuje značka Sokolov - lehká, doslova vzdušná , vykládaná rozptylem miniaturních kamenů vypadají elegantně, jemně a velmi romanticky.

Kromě toho, tento designový nápad dokonale zapadá do obrazu samotné nevěsty - mladé i zamilované.

Snubní prsteny ze stříbra s brutálnějším a lakonickým diamantem , např.kámen uvnitř dokonale zapadá do ženicha. Takové dekorace jsou určeny nejen pro každého, ale pouze pro ty, kteří neměřují pocity v karátech. Pamatujte si, že to bylo s takovou představou, že legendární Tiffany & amp; Co

Tak frivolní svatební šperky je vynikající příležitost pro dárky pro výročí a rodinné oslavy nejkrásnějších diamantových šperků.

Podívejte se na tyto fotografie krásných diamantových zásnubních prstenů - musíte si vybrat pouze jeden, ale „váš“ drahokam: