Salát "Mushroom Glade" - originální, jednoduchý a velmi chutný

Houbový salát

Náš onlineon-line časopis ladycharm.netse s vámi bude podělit o recept na velmi chutný a poměrně dobře známý salát " Houbařka ". Tento salát může být připraven pro každou příležitost, protože je originální v designu a dokonale tak ozdobí váš prázdninový stůl.

Při vaření existuje mnoho salátových receptů nazvaných Mushroom Glade a každá hospodyně připravuje takový salát svým vlastním způsobem. Vybrali jsme následujícírecept na salátový salát , který bude uveden níže. Chtěl bych také poznamenat, že mnoho lidí připravuje takový salát „vzhůru nohama“, to znamená, že si vezmou hlubokou mísu a šíří salátové ingredience shora dolů. Neobtěžovali jsme se o tom, a proč vy sami všechno pochopíte.

A tak, aby se salát Mushroom Glade, budete potřebovat:

- vařené brambory - 3-4 kusy;

- vařená mrkev - 2 kusy;

- vařená vařená vejce - 3 ks;

- 1 plechovka nakládaných žampionů;

- 300 g kuřecího filé. To může být vařené nebo uzené. Můžete si také vybrat uzené kuřecí šunky nebo vařené hovězí maso. Všechno na ventilátoru, jaký druh masa se vám líbí nejlépe, je a použití ve vaření. Vzali jsme 1 uzenou kuřecí šunku;

- tvrdý sýr - 200-250 g;

- množství zelení - petržel, kopr a cibule;

- majonéza.

Způsob přípravy: vezměte velkou plochou desku a všechny složky rozložte do vrstev. Brambory, mrkev, vejce, tři sýry na hrubém struhadle a jemně sekané maso a zelení.Můžete také použít listy salátu pro výzdobu. Měly by být ve spodní části pod všemi vrstvami.

1. vrstva - brambory, majonéza;

2 vrstvy - sýr, majonéza;

3 vrstvy - maso, majonéza;

4 vrstvy - vejce, majonéza;

5 vrstev - mrkev, majonéza;

6 vrstva - posypeme zeleně;

7 vrstva - šíření hub, jako bychom je zasadili na mýtině. Jsou rozloženy poměrně jednoduše a rychle. To je náš salát. Aby byl salát dobře promočený, vložte ho do lednice na 2-3 hodiny.

Jsme si jisti, že vy a vaši hosté nebudete takový salát ignorovat a že se vám určitě bude líbit. Bon appetit!