Plavky 2019: modely, barvy, fotografie

Jaké jsou plavky v módě v létě 2019? Všichni milovníci módy se již na tuto otázku ptají: plážová sezóna je hned za rohem, a brzy mnoho z nich půjde na dovolenou do přímořských letovisek. Plavky na této cestě jsou prakticky hlavním „kostýmem“, protože v něm často trávíte většinu svého času, užívat si slunce a moře.

To je důvod, proč by měl být výběr modelu plavek se zvláštním důrazem: úspěšné možnosti vám umožní být královnou na pláži, a ty neúspěšné zdůrazní chyby v číslech a nedovolí vám udělat jednu krásnou fotografii.


Plavky

V každé nové sezóně zůstávají základními prvky šatníku uzavřené plavky. To je právem jedna z těch nejnutnějších věcí, které by určitě měly být ve vašem kufru. Faktem je, že s jednodílnými plavkami je téměř nemožné zkazit postavu: vizuálně roztáhne jakoukoliv siluetu, zdůrazní pas, skryje „hlaveň“, pokud je jedna.

Jednodílné plavky

Nejmodernější verzí uzavřených plavek pro léto 2019 jsou sportovní modely a možnosti s vysoce vyvýšeným výstřihem. Držitelé širokých ramen by měli být opatrní s popruhy takových modelů: pokud jsou příliš úzké v oblasti klíční kosti, postava se stane hrubým, téměř mužským obrysem.

Viz také: Módní šaty jaro-léto 2019

Plavky s vysokým krkem

Pro ostatní jsou sportovní plavky ideálním řešením pro každého, kdo chce zdůraznit krásu a formuvaše postava. Pro výběr nejvhodnějšího modelu stojí za to pouze experimentovat s výřezy (například výstřih lodi je vhodný pro téměř jakýkoliv typ obrázku).

Montované plavky jsou vhodné pro jakýkoliv obrázek

Léto 2019 přinese své nadšení známým modelům. Obzvláště populární bude mít asymetrický řez. Pokusy se týkají hlavně popruhů: čím více budou plavky připevněny na krk nebo ramena, tím lépe.

Asymetrické plavky

Nespravedlivě se má za to, že pouze dobře krmené dámy s nedokonalou postavou skrývají svá těla v jediném plavku. Uzavřený řez je skvělá verze plavky a pro majitele forem, které zapadají do rámu "90-60-90."

Kombinované plavky

Pokud jste však roztrženi mezi touhou koupit jednodílné plavky a zároveň předvádět svou postavu co nejlépe, je pro vás vytvořena verze monokini. Monokini - je polootevřené plavky, které lze nalézt na hlubokém zářezu po stranách. Takový model si zpravidla vybírají dívky s úzkými pasy, ale tento střih je úspěšný pro téměř všechny postavy: i hranaté formy monokinů se mohou proměnit v poutavé přesýpací hodiny.

To je zajímavé: Výběr nátěru pro jaro 2019

Monokini

Monokini

Pokud chcete jít ještě dále, pak trikini je to, co potřebujete. Oni jsou velmi podobní obvyklé oddělené plavky, ale “dolní” a “vrchol” je ještěnavzájem spojeny pomocí proužků látky vpředu nebo vzadu. Trikini je považován za jeden z nejvíce provokativních a zároveň populárních modelů, takže je lze bezpečně zahrnout do odpovědi na otázku „Které plavky budou v módě v létě 2019?“.

Trikini

Samostatné plavky

Otevřené plavky nepotřebují samostatnou prezentaci. Elegantní bikiny by měly být v šatní skříni jakéhokoliv módního bathera, který bude kouzlem každého v resortu.

Barvy a tvary samostatných plavek

Bikini

Je důležité mít na paměti, že bikiny jsou vytvořeny nejen pro chudé krásy bez náznaku nadváhy - a mnoho žen si je toho jistých. Pokud se chystáte na dovolenou na pláži, neberte si s sebou předsudky a komplexy - je lepší je nahradit světlým, nápaditým modelem samostatných plavek.

Samostatné plavky

Nové položky v trendech roku 2019 se týkají především retro stylu, nostalgie, kterou lze jasně vidět v modelech plavek předložených renomovanými designéry. Aby se vešly do retro vlny, stačí najít černé a bílé samostatné plavky se silně vysokým pasem - a teď už procházíte po pláži, jako by pocházela z fotografií Sophie Loren.

Může být užitečné: Módní šortky na léto 2019

Retro styl

Retro styl

Není však nutné dodržovat černobílý gamut - barva zde není hlavní. Je důležité dodržovat pouze výšku „dna koupání“: musízakryjte pupek. Zvláštní kouzlo takových plavek dá zbarvení "polka" a vrátí nás do módy jasných a odvážných 80 let.

Retro styl

Asymetrie je populární nejen pro uzavřené, ale i otevřené plavky. Hledáte-li fotografii na internetu na vyžádání „Které plavky jsou v módě v létě 2019?“, Můžete se o tom snadno přesvědčit: obchody představují množství nestandardních modelů, které vám umožní vytvořit ultramoderní vzhled.

Asymetrické plavky

Barvy

Barvy 2019 by měly křičet o jasu, zdůrazňovat vaši náladu a sdělovat určité poselství.

  • Červená - pro vášeň;
  • Velvet Blue - zdůraznit vznešenost formy,
  • Černý - vždy zůstat na vlně stylu.

Módní barvy 2019

Absolutním favoritem plážové sezóny jsou neonově modrá, měkká růžová, zářivě žlutá a samozřejmě černá. Odráží-li se však, jaké barvy plavek jsou v módě v roce 2019, je důležité si uvědomit, že hlavním barevným trendem je míchání a kombinování odstínů.

Populární barvy a kombinace

Všechny druhy tiskovin zůstávají pruhované - polka-tečkovaná, jemně květovaná ... „Zvířecí“ výtisky zůstávají ve výšce módy: především samozřejmě leopardího zbarvení. Ale uznávaní mistři módy jsou geometrické tisky, ve kterých se používají kontrastní barvy.

Oděvy pro plavky ve stylu retro

Kontrastní plavky obecně musí vyhrátsrdce módy v nadcházející sezóně: ​​přední designéři je jednomyslně uznali za nejmódnější. Černá a bílá kombinace již byla zmíněna výše, můžete ji doplnit červeno-černou, tyrkysovou černou, modrozelenou, bílo-modrou a tak dále.

Černé a bílé plavky

Kromě toho se kombinace dvou barev může snadno proměnit v kombinaci tří, čtyř nebo více odstínů.

Pokud tedy shrneme, je třeba připomenout: musíte si vybrat plavky, které vás osloví. První a jediné pravidlo - v jakémkoli oblečení, a ještě více v plavkách, musíte se cítit pohodlně a uvolněně. A nezapomeňte na příslušenství: módní brýle, velká plážová taška a pareo, které odpovídají barvě vám umožní vytvořit jedinečný a jedinečný obraz.