Perm vlasy na střední vlasy (foto před a po)

Chemické perm vlasy - společný postup, který je prováděn, a to jak pro dlouhé a pro střední vlasy, což vám umožní radikálně změnit obrázek během několika hodin viz níže).

Mávání umožňuje drasticky změnit obraz

Než uděláte povolení, musíte se poradit s velitelem

.

Aby bylo dosaženo dlouhodobého a pozitivního výsledku, doporučuje se předem konzultovat s odborným mistrem, zjistit stav vlasů a ujistit se, že neexistují žádné kontraindikace.

Kolik druhů „chemie“ vlasů existuje

Existuje několik způsobů, jak dlouhé vlasy zvlnit - záleží na konečném výsledku, který klient chce, stejně jako na použitých přípravcích.


Volba je poměrně rozsáhlá, protože v současnosti existuje 13 druhů vlasových vlasů. Mezi ně patří:

 1. Neutrální. To je považováno za jeden z nejbezpečnějších, stejně jako pohodlné, protože je vhodný pro všechny typy vlasů a "superponovaný" na libovolnou délku. Po zákroku se kadeře stávají silnými a elastickými a výsledek trvá tři měsíce až šest měsíců.
 2. Biowave. Při použití této metody se nepoužívají agresivní složky. Jsou nahrazeny bezpečnými přípravky, které se podobají molekulám vlasů ve složení.

  Biovln na střední srsti

  Po zákroku se na vlasech objeví přirozený lesk avýsledek není kratší než šest měsíců.

 3. Radikální. V závislosti na typu srsti je srst od několika týdnů do několika měsíců jemná. Záleží také na fixačním prostředku, který se používá během procedury. Tento typ perm je nejčastěji používán lidmi, kteří již byli zvlněni, ale jejich kudrlinky vzrostly.
 4. Kyselina. Použitý lék rychle proniká do vlasů bez narušení jejich struktury. Nakonec kudrlinky dostanou dostatečnou tuhost a účinek kudrlinek netrvá déle než jeden měsíc.

  Kučeravost vlasů, fotografie před a po

  Tato metoda navíc nevyhovuje dívkám, které mají tenké vlasy nebo citlivou pokožku.

 5. Alkalické. V tomto případě vede propustné vlasy k odhalení šupin po průniku dovnitř - výsledek je lépe viditelný na středních vlasech, což lze vidět při pohledu na fotografii před a po zákroku. Tam budou elastické kadeře, které budou vypadat velmi přirozeně.
 6. Aminokyselina. Tuto metodu doporučuje mnoho trichologů, protože v důsledku toho člověk nejen kroutí kadeře, ale také vyléčí své vlasy aminokyselinami a proteiny, které jsou součástí kosmetického přípravku.
 7. Řezba. Druh perm, který dělá vlasy načechrané a kudrlinky měkčí a zdravější. Použitý lék nepronikne do středu vlasů a nezpůsobí jim žádnou škodu.

  Řezbářské práce před a po fotografiích

  Takový postupobnoví libovolný obrázek v poměrně krátkém čase.

 8. Vertikální. Vhodnější pro dívky s dlouhými vlasy, ale stále existují ti, kteří to dělají s průměrnou délkou. Výsledný efekt se podobá výsledku kulmy, ale je odolnější a méně nepříjemný.
 9. Elektrozavivka. Po zákroku se získají lehké přírodní kadeře, které trvají 2 až 7 měsíců. Elektrosavivka však může být prováděna pouze na zdravých vlasech a pouze od prověřených mistrů.
 10. Hedvábí. Samotný název naznačuje, že složení léčiva zahrnovalo hedvábné proteiny. Dělají vlasy mnohem zdravější, zlepšují jejich strukturu zevnitř, díky čemuž tento postup za cenu mnohem vyšší než všechny ostatní. Sám se kroutí kroutit do měkkých kudrlinek po dobu nejméně šesti měsíců.
 11. Američan. Tento typ mávání je mezi mladými lidmi velkou poptávkou - kudrlinky jsou velké a elastické, které se podobají loutkovým účesům.
 12. Africký (malý). K provedení takového postupu doma je nemožné - potřebujete ruku zkušeného mistra a asi pět hodin volného času.

  Africký perm je lepší dělat s mistrem

  Účinek na krátké a střední vlasy bude neuvěřitelný, i když bude velmi obtížné se starat o vlasy.

 13. Japonština. Tento chemický perm vlasy také volal lipid-protein. Na středně dlouhých vlasech vydrží déle a poskytuje neocenitelné výhody, protože hydratuje suchou pokožku hlavy - výsledek je vidět na fotografiipřed a po. Každá dívka může dostat objemné přírodní kadeře, které se snadno vejdou, když je potřeba.

Jak vidíte, každý si bude moci vybrat vhodnou verzi curlingu na vlasy, která pomůže změnit jeho styl bez jakýchkoliv zvláštních obtíží, cítit se jako mladá a krásná.

Pro to však nestačí jít do salonu a platit peníze - důležitá je správná příprava na postup a řádná péče o vlasy. Bez těchto podmínek se po několika minutách sníží snaha o zlepšení vzhledu a stav vlasů se může ještě zhoršit.

Profesionální tipy

Bohužel je těžké zavolat perm vlasy zcela bezpečný a neškodný postup, a pokud se dostanete do bezohledného pána, výsledek může být katastrofální.

Vlasy po curlingu vyžadují náležitou péči

Aby se však minimalizovalo riziko, navrhují stylisté nejen výběr osvědčené rady, ale také vedení domácího školení. To se scvrkává na:

 • posoudit strukturu vlasů (jejich typ, hustota, pružnost a síla) - to pomůže veliteli vybrat správné prostředky pro postup;
 • analyzují stav pokožky hlavy, protože při úrazech, nemocech a dokonce i malých ranách je tento postup kontraindikován;
 • provádějí test citlivosti. Za tímto účelem je bavlněná podložka impregnována prostředky pro curling, který po namazání oblasti za uchem. Pokud se zarudnutí, vyrážka nebo podráždění objeví během 10-15 minut, pakperm je zakázáno;
 • umyjte si vlasy. Je lepší to udělat několik hodin před zákrokem, protože šampon uvolní šupiny a zlepší konečný výsledek;
 • oříznutí konců vlasů. To lze provést jak před, tak i po propustných vlasech, aby se účesu účesu a osvěžilo.

Stojí za to věnovat zvláštní pozornost skutečnosti, že před zahájením postupu je důležité odstranit všechny šperky, brýle, čočky a také chránit pokožku před možným požitím chemikálií.

Kdo by neměl dělat "chemii"

Jako každá kosmetická procedura, i perm má své vlastní kontraindikace. Neměli byste být ani zapsáni na velitele, pokud dívka:

 • je v pozici nebo se snaží otěhotnět;
 • je kojeno;
 • má poškozené vlasy nebo lupy;
 • nejnověji barvila vlasy přirozenými barvivy, které nejsou trvalé;
 • užívá léky;
 • léčí jakékoli onemocnění v akutní formě.

V případě častých alergických reakcí je třeba dbát zvýšené opatrnosti - v tomto případě se provádí povinný test na alergie a další konzultace s ošetřujícím lékařem.

Pokud se budete řídit všemi těmito pravidly, pak perm vlasy nebudou způsobovat žádné škody a bude dávat neuvěřitelný výsledek. To je vidět na fotografiích dívek před a po, kteří mají střední vlasy.

To je zajímavé! Prodloužení vlasovitých vlasů