Dekorace, aranžování, svíčky, svatební dekorace.

DODACÍ A DOPRAVNÍ PODMÍNKY

Doprava při nákupu nad 1.999 Kč i s DPH zdarma.

Při nižší objednávce zaplatíte jen 100 Kč za poštovné.
Neúčtujeme balné ani žádné další poplatky.
Pokud máme Vámi objednané zboží skladem, tak ho odesíláme v den objednání (při objednání do 12 hod) nebo nejpozději následující pracovní den. Pokud by měla být dodací lhůta delší, budeme Vás kontaktovat.
Osobni odběr zboží se neposkytuje a nemáme žádnou provozovnu - nákup je možný jen přes e-shop. Konečná cena objednávky se může lišit - ceny na e-shopu jsou jen orinetační. E-mail o objednávce je pouhým potvrzením správného odeslání, nikoliv akceptováním a uzavřením kupní smlouvy. Na e-shopu probíhá podle partnerských dat pravidelná aktualizace zboží, proto je uveden datum platnosti cen, ale je možné že některé ceny i po aktualizaci zůstávají stejné.

Zboží doručuje dopravní společnost - obvykle již druhý pracovní den!

Osobním odběr zboží se neposkytuje a nemáme žádnou provozovnu - nákup je možný jen přes e-shop.

Na e-shopu probíhá podle partnerských dat pravidelná aktualizace zboží, proto je uveden datum platnosti cen, ale je možné že některé ceny i po aktualizaci zůstávají stejné.

Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně písemně oznámit přepravci samotnému i prodávajícímu. Všechny ceny před slevou platí pokud chce zákazník zboží od nás osobně předvést popř. udělat komplexní školení na obsluhu výrobku, ale tuto službu nabízíme jen po předchozí domluvě v okrese Pelhřimov, Jindřichův Hradec a Jihlava.

Všechny ceny na webu jsou uváděny i s DPH. Na některé zboží (např. dražší šperky) je požadováno zaplacení zálohy. Záloha slouží jako jistota, že si zboží zákazník odebere. Bez zaplacení zálohy nebude objednávka vyřízena. Všechny objednávky je potřeba udělat přes e-shop - nepřijímáme telefonické, e-mailové, SMS a faxové objednávky.

Vaše IP adresa je: 54.87.18.165
Copyright © 2019 EKOUBYTOVANI. Powered by PCSESTAV

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Pokud to zákon vyžaduje jsou už do ceny započítány všechny poplatky (např. autorský fond, recyklační poplatky apod).

Oblečení a obuv to vše u nás nakoupíte.

Prodáváme pouze originální, do ČR oficiální cestou dovezené Oblečení a obuv s garancí původu a kvality!

Zlatnictví, Hračky, Zahradní potřeby, Elektromateriál, Elektroinstalační materiál, Papírnictví, Kancelářské potřeby, Hračky, Papírnictví, Hračky, Ubytování, Zahrada, Spojovací materiál, Chovatelské potřeby, Fitness, Úklidové firmy, Spodní prádlo, Kování těsnění, Reality, Nábytek, Stavebniny, Sex shop, Podlahy, Šrouby, Stavba, Líčení, Domácí potřeby, Zbraně, Dekorace, Zážitky, Army-shop, Hry na PC, Sekáč, Dárky-cz, Knihy DVD, Elekro součástky, Potraviny, MIMIBAZAR, Pro nejmenší, Armyshop, Kování, Spojovací materiál, Spojovací materiál, Spojovací materiál, NajduZboží.cz Jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy optimalizace PageRank.cz Internet-obchody.cz Shoops online shop Onlineshopy.cz