Ovesné vločky křoviny na obličej

Domácí kosmetika z ovesných vloček , kterou lze snadno připravit doma, velmi užitečnou pro krásu a zdraví pokožky . Díky speciální struktuře je "užitečnost" ovesných vloček schopna proniknout hluboko do pórů kůže a odstranit nečistoty. Kromě toho má ovesné vločky vynikající schopnost odlupovat odumřelé kožní buňky, což je hladší, měkčí, čerstvější, pevnější a sametové.

Ořechy z ovesných vločekjsou vhodné pro čištění citlivých a problémových pletí.

Čištění křoviny z ovesných vloček. Chcete-li připravit křoviny, je třeba vzít 2 - 3 lžíce ovesných vloček, zalijeme teplou vodou a necháme po dobu 3 - 5 minut změkčit ovesné vločky. Další, musíte odstranit make-up z obličeje a aplikovat ovesné křoviny na čištění kůže. Během 3 - 5 minut masírujte pokožku lehkými a jemnými pohyby (nejlépe podél masážních linek). Nakonec odstraňte zbytky křoviny z ovesných vloček studenou vodou bez mýdla. Chcete-li očistit problémovou pokožku doma, můžete přidat 1 - 2 kapky esenciálního oleje tea tree a lžičku přírodního medu do křoviny z ovesných vloček.

Ovesné křoviny s hrozny. Chcete-li udělat křoviny, musíte sekat 1 - 2 lžíce ovesných vloček Hercules a přidejte hroznovou dřeň (mash 3 - 5 bobulí). Všechny složky jsou důkladně promíchány a naneseny na obličej silnou vrstvou. Doporučuje se ležet po dobu 5 minut s makka-křovinami a poté byste měli masírovat obličej. FlushVydrhněte lépe než vařená nebo minerální voda.

Peeling z ovesných vloček s mrkví. Kroviny se skládají z 1 - 2 lžíce vařených ovesných vloček a dužiny čerstvé mrkve, strouhané na bílém struhadle. Všechny složky se smísí, přidají se 1 - 2 kapky vitamínu A. Nanáší se na obličej, masírují pokožku a opláchnou křoviny extraktem heřmánku.

Orange Scrub. 1 lžíce ovesných vloček se smíchá s 1 polévkovou lžící jogurtu. Ve výsledné hmotě přidejte 1 lžíci nasekané pomerančové kůry a důkladně promíchejte. 2 - 3 minuty otřete peeling hladkým kruhovým pohybem. Po ukončení domácí peelingové procedury zvlhčete pokožku lehkým krémem.