Obavy žen

Žena, jak je známo, je poněkud křehká, něžná a zranitelná bytost. Ačkoli mnoho žen se snaží toto vše skrývat pod rouškou silného a zcela nezávislého na člověku a životních okolnostech, osobnosti. Takové postavení v životě v žádném případě nepomůže osvobodit se od strachu a komplexů, které v nás žijí ženy hluboko uvnitř. Obavy žen jsou výsledkem naší jemné mentální struktury a smyslného vnitřního světa. Můžete se jich zbavit, pokud se jich zbavíte, zbavíte se příčin těchto komplexů a stanete se sebevědomějšími.

Obavy žen jsou tak rozmanité a rozmanité, že je obtížné a zbytečné je rozdělit do statistických kategorií.

Pokusme se hovořit o těch nejběžnějších.

Strach ze samoty a zbytečnosti . Možná je to nejčastější a typicky ženský problém. Z nějakého důvodu si mnoho žen představuje osamělost, jako téměř konec světa. Konec konců, nejčastěji pocit osamělosti a zbytečnosti pochází ze skutečnosti, že žena, která je ve stavu deprese, začíná lidi odtrhávat od sebe, čímž se zbavuje takové nezbytné a užitečné komunikace.

Strach z toho, že se nevezme . Obavy a strach žen spojených s manželstvím někdy způsobují ironický úsměv.

Je třeba říci, že nejkrásnější věk pro rozhodnutí o manželství je 30 let. V tomto nádherném věku je žena psychologicky a fyziologicky umístěna pro rodinný život, pro narození dítěte a je připravenavědomě zodpovědný za svou výchovu. Někdy dívky, které dosáhly věku 25 let, začnou zoufat, že když přijdou, jak si myslí, do takových vážných let, jsou stále samy a v horizontu s princeznou neexistuje žádný princ.

Co není důvodem vzniku deprese u jemně organizované ženské psychiky? A není jisté, že v takovém psychologickém chaosu mladá dívka nezačne honit prvního muže, kterého najde. Hledání vlastního štěstí v takové zoufalé cestě může skončit docela žalostně pro budoucnost rodinného krbu a společných dětí.

"Postel" se obává . Co se tak bojí ženy v posteli? Téma je velmi choulostivé a nikdo nikdy nenajde jednoznačnou odpověď na tuto otázku stejně. Ale můžete se pokusit otevřít závoj v ložnici těchto problémů.

Někdy žena, namísto uvolnění a potěšení a požitku z intimní intimity se svým vyvoleným, začne náhle, a to i sama pro sebe, zážitkem a komplexem pro její vzhled, sexuální zkušenost, dobu trvání vztahu s partnerem. Bojí se otěhotnění, sexuálně přenosné nemoci, má strach z urážky svého partnera a říká, že nezažila orgasmus.

Obavy žen se často vyvíjí v patologii, která je již pro zdraví neškodná, do paranoie. Strach z výšek, tma, hmyz. Pokud na nich nepracujete a někdy i s lékařem, mohou zůstat se ženou na dlouhou dobu a zasahovat nejen do života, ale také doprostě žít. Zbavit se jich pomůže dobrému psychologovi.

Strach z lidí . Žena s takovým komplexem je lepší zvolit si práci jako „muž-stroj“. Komunikace v rodině, v obchodě nebo v pracovním týmu bude pro ni zatěžující.

Strach ze ztráty zaměstnání . Tento druh strachu vzniká z nedostatku důvěry ve vlastní schopnosti, v sebe samého. Někdy žena začíná být tak fanatická o práci, že se ona (práce) stává hlavním tématem jejího života. Kariérista je v zájmu své práce schopen překonat všechny vztahy a zapomenout na předchozí přílohy. Osobní život, rodina, pro tyto ženy nechodí do druhého a ne do třetího plánu - tyto problémy ji již do ní zasahují. Nevidí žádný jiný život než ten, který souvisí s prací a kariérním postupem.

Strach ze smrti . Mnoho žen, po smrti příbuzných nebo blízkých lidí spojených s nevyléčitelnou chorobou, vyvine fobii - strach z umírání na stejnou nemoc. Patologicky se bojí, že na ně čeká stejný nevyhnutelný osud. Pro vlastní klid bude správné rozhodnutí vyšetřeno lékařem, aby byl přesvědčen o existujících nebo neexistujících zdravotních problémech. Pokud se vyskytnou jakékoli abnormality, je nutné léčit včas.

Samozřejmě jsme uvedli daleko od strachu, zkušeností, komplexů a fobií žen. Jsou mnohem více. Vzpomeňte si na nejdůležitější věc: pokud se bojí všeho, pak se život změní na jednu velkou prodlouženou noční můru , která bude prostě nesnesitelná. PožadovánoVědomá práce na sobě, na strachech, se stává sebevědomějším a praktičtějším v životě.

Vězte, že strach sám se velmi bojí sebevědomého a silného, ​​takže se nestarejte o pesimistický pohled na život a nebezpečí. Radujte se a užívejte si každý okamžik svého života, každý den, a přelstíte svůj strach. Věřte v sebe a uspějete!