Novoroční manikúra v roce 2019

Přišla zima, což znamená, že před novoročními prázdninami zůstane docela dost. Je na čase přijít s dokonalým pohledem na oslavu. Mnoho žen už ví jaký outfit a se kterým účes oslaví Nový rok. Ale nesmíme zapomenout na jejich pera. Měly by také svítit a vypadat dokonale. Proto v článku níže pro vás nejnovější nápady na novoroční manikúru 2019: fotografie nehtů pro Nový rok, tipy od slavných návrhářů a video tutoriály.

Módní novoroční manikúra

Módní trendy 2019: TOP 10

Každý rok vytvářejí designéři nail art zajímavější možnosti pro novoroční manikúru. Pro dlouhé i krátké nehty existují neobvyklé motivy. V nové sezóně očekáváte neobvyklá řešení a příležitost přenést drahocenné touhy do reality.

Módní stříbrovýkresy

Hlavním pravidlem, které je třeba vzít v úvahu při tvorbě manikúry, je správná příprava nehtové desky. Nezáleží na tom, jak bude vaše kresba vypadat, jako kdybyste nenastavili tvar a vzhled nehtů. Standardní školení zahrnuje několik jednoduchých bodů:

 • s uvedením správného formuláře. Tato sezóna dává přednost polokruhovému a kulatému tvaru;
 • oříznutí kůžičky;
 • přímo zdobí nehty.

Podobné kreslené postavičky uvádí pouze velitel. Sněhové vločky lze nalézt ve formě hotových razítek

Je to dobrá manikúra, která vám pomůže dokončit dokonalý vzhled a lesk celého večera. Věnujte pozornost nabídkám nejmódnějších návrhářů.

Zvažte nejoblíbenější techniky manikúry v roce 2019.

Technika honování

Úplně nová myšlenka, která si zasloužila lásku všech módy. Tato technika je velmi jednoduchá, ideálně kombinovaná s gelovým polštářem nebo zrcadlovým odřením. Obrázek představuje abstraktní čáry a kadeře. Konstrukce se podobá extrudovaným fragmentům na stříbrném povlaku. Vypadá to jako standardní verze. Ale můžete si vybrat základ pro barvu vašeho oblečení a ozdobit jeden hřebík.

Jednoduchá varianta ražby

Tuto techniku ​​lze snadno provádět doma:

 • tvoří základ jakékoli barvy;
 • dávají kovovému efektu speciální lak;
 • bez čekání na zaschnutí laku, vezměte jehlu nebo oranžovouhůlku a proveďte požadovaný vzor.
 • Nyní počkejte na úplné vysušení.
 • hřebík zakryjte tenkou vrstvou kotevní základny.

Úhledně provedený objemový reliéf

Módní kovový vzor

Tato technika není nová, ale překvapí svou původní prezentací v nové sezóně. Nyní je manikúra se zrcadlovým efektem nejrůznějšími ornamenty, geometrickými tvary, květy a listy. Technika se provádí pomocí vtirok, tj. Jejich aplikace v horní části obrázku. Ale pokud chcete udělat manikúru sami, bez zvláštních dovedností, existuje jednodušší metoda.

Pokud jste se nepřihlásili k veliteli a čas je krátký, použijte fólii k vytvoření slavnostní manikúry

.

Technika kreslení pomocí gelového leštění:

 • první vrstva je základna;
 • druhá vrstva je gelový lesk jakéhokoliv světlého odstínu;
 • třetí vrstva je kresba, která může být vyrobena silnou gelovou barvou nebo pastou;
 • pak je konstrukce opatřena kovovým leštidlem;
 • Nakonec naneste vrstvu fixačního prostředku a nechte lak uschnout.

Glitter Confetti

Trendem této sezóny bylo bezpodmínečně manikúra s pomocí konfet. Pozadí může být naprosto cokoli, dokonce transparentní. Nahoře jeden nebo dva nehty zdobené různými kruhy, srdce a další holografické postavy.

Nápady na design s kamufláží na Silvestra

Tato možnost je vhodná pro ty, kteří chtějívypadat jasně a neobvykle, zatímco dávat minimum úsilí.Nemusíte ani jít do salonu krásy, tento design je velmi snadné opakovat doma, a to i pro začátečníky.

Módní novoroční design s konfety

Perlové vlny

Návrháři nazývají tento styl odlišně, v závislosti na myšlence.Někdy to vypadá jako žebrovaná skořápka a někdy připomíná roh jednorožce.Jedná se o velmi šetrnou manikúru, která je velmi jednoduchá.Vhodné pro dívky, které chtějí vytvořit roztomilý romantický obraz.

Klasické perlové vlny

Technika je velmi jednoduchá:

 • dávají hřebům požadovaný tvar a zakrývají základní vrstvu;
 • nyní může vytvořit tmavé nebo světlé pozadí;
 • je dále nezbytné zavést vrchol;
 • Dalším krokem bude použití vzoru transparentní gelové barvy nebo pasty;
 • Poslední etapou je rub s perlovým efektem a vrstva kotevní základny.

Možnosti návrhu s perlovými vlnami

Technika vodních cest

Velmi neobvyklá technika, která umožňuje vytvářet Unikátní manikúra doma.Nemusíte však mít umělecké dovednosti.Stačí jen trochu představivosti a můžete vytvořit jedinečný a módní vzor.

Vodní cesta v chladných zimních odstínech

Existují 2 možnosti provádění manikúry.Je třeba začít, jako vždy, ze základny a pozadí.V prvním případě musíte zaschnout vrstvu barevného gelu a odstranit lepivou vrstvu.Pak v místě, kde plánujetevytvořte výkres, zakryjte nehtovou desku speciálním silikonovým materiálem. Dokud nezaschne, můžete si vytvořit obraz podle svého vkusu pomocí různých odstínů laku. Když má požadovaný tvar, může být konstrukce pokryta fixačním prostředkem.

Zajímavě zdobené rozvody v měsíční manikúre

V druhém případě používáte pouze gel. Musí být aplikován dvakrát a dokud není poslední vrstva suchá, můžete malovat v jiných odstínech. Pak je také vysušte v lampě a zakryjete základnou.

Kreslení na mokrém gelovém leštidle

Technika malování na mokrém gelovém laku rychle získává popularitu mezi módy. Masters nabízí svým klientům mnoho variant delikátního designu nehtů. Samotný proces připomíná standardní lak na bázi laku na laku. Jediný rozdíl je v tom, že gelová polštářka sama o sobě nevyschne a můžete bez spěchu kreslit ornamenty.

Kombinace zimního vzoru a potahu s různou texturou v jednom manikúru

Pro vytvoření romantického a jedinečného květinového tisku není nutné chodit k profesionálu. Na internetu můžete najít obrovské množství nápadů a podrobných pokynů. Můžete vytvořit kresbu s obyčejnou oranžovou tyčí, jehlou nebo tyčí.

Zajímavé kresby z akrylového prášku

Přírodní textury

Pokud chcete, aby se vaše nehty třpytily na Nový rok, udělejte novoroční manikúru v roce 2019 jasnou a nezapomenutelnou (viz příklad níže). Pro dosažení podobného účinku.nelze použít kamínky a jiskry.

Konstrukce mramoru pomocí zlaté fólie

Je zde místo pro další, uvolněnější a originální řešení. Textura pod přírodním kamenem je stylovým rozhodnutím designérů nail art, které se líbilo všemu velkému sexu. Myšlenka vypadá velmi přirozeně a tajemně. Pro úspěšné zprostředkování všech jemností takového designu budete potřebovat fólii, vodu a tenký kartáč.

Manikúru můžete udělat sami takto:

 • za základem naneste na nehet tři vrstvy bílého laku;
 • vrchní nátěr nevyschne. Na ní nakreslíte chaotickou linii a vzory s jehlou.
 • nechte lak uschnout.

Lesk kovu

Získání neskutečné ohromující manikúry je jednoduché. Stačí si pořídit speciální brus pro manikúru. S ním můžete vytvořit fascinující jedinečný design a dokonce i 3D efekt. Podstata této techniky spočívá v jejím názvu - je vtírána do lakového povlaku. Můžete použít libovolné odstíny a typy zrcadlových pigmentů. Nejlepší je udělat černé pozadí - univerzální. Na ní budou všechny barvy vypadat dokonale. Zrcadlová manikúra si v loňském roce zasloužila univerzální lásku a zůstává populární v nové sezóně.

Zrcadlová manikúra se vzory

Jeden z nejjednodušších způsobů, jak vytvořit velkolepou manikúru na Silvestra:

 • první vrstva nebude horní, ale gelová, bez sušení a odstranění lepivé vrstvy;
 • do této vrstvy se musí vtřít speciální aplikátor;
 • nahoře je zakryta horní částí.

Verze pro večerní manikúru se vzory a zrcadlovým povlakem

Vykládané kamínky

Zůstává relevantní několik let.Tato možnost se perfektně hodí do každodenního luku, ale bylo by obzvláště vhodné podívat se na Silvestra.Technika vypadá jednoduše jen na první pohled.Ve skutečnosti mistr vyžaduje trpělivost, soustředění a přesnost.Kameny lze uspořádat v libovolném pořadí.

Delikátní novoroční design nehtů s kamínky

Trochu úsilí a ohromující design je připraven:

 • První vrstva je standardní základní nátěr;
 • v místě, kde hodláte vytvořit ozdobu kamínků, aplikujte horní část;
 • dále položí požadovaný obrázek a zakryje základnu;
 • po dokončení je nutné obejít všechny kamínky s vrchním nátěrem tenkým štětcem;
 • odstranit lepivou vrstvu a nechat nehty zaschnout.

Účinná manikúra s kamínky

Origami manikúra

Poměrně čerstvý a neobvyklý nápadnail art.Přinést ji do života bude vyžadovat tenký kartáč a akrylové barvy.Manikúra určená pro krátké nehty.Můžete si vytvořit svůj vlastní design.

​​

Které varianty designu jsou vám blíže?

)

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Podrobný návod k provádění domácího spotřebiče:

 • základ a pozadí se provádí podle standardního schématu;
 • proveďte kresbu tenkým kartáčkem.Pro nový rok bude důležité nakreslit prase, jelena, medvěda, kočku a další zvířata;
 • zůstane zaschnout a zakryje horní část.

Zvířata zobrazená v technice origami

Pokud máte rádi klidnější a romantičtější motiv, návrháři takové možnosti připravili.Klasická manikúra, která může být diverzifikována novými trendy roku 2019, je stále v módě.Například, neo-francouzština nebo neo-měsíc.Taková manikúra je vhodná pro každou příležitost a bude výhodné podívat se na pozadí zbytku na Silvestra.

Novoroční manikúra: Rok žlutého prase

Podle čínského kalendáře se všichni připravujeme na příchod roku prasete žluté Země.V barevném schématu, které odpovídá symbolu roku, je obvyklé setkávat se s magickou nocí.Aby se zachovaly tradice nejen v šatech, ale i v manikúru, návrháři doporučují věnovat pozornost následujícím odstínům:

 • zelená;
 • žlutá;
 • hořčice;
 • zlatá;
 • je hnědá.

Manikúra se zrcadlovým rubem v novoročních odstínech

Stylová manikúra je dokonáním ideálního svátečního vzhledu.Nebo jen vytvořte jedinečnýtematický design. Na internetu najdete obrovské množství relevantních fotografií a videí.

Maroonový povlak s obrázky

Novoroční kresby na hřebících

Na novoroční party každý používá své vlastní metody, aby vynikl z davu. Obecnou pozornost si zaslouží i úspěšná manikúra. Aby byl živější a působivější, přidejte tématický obrázek.

Pro odvážné dívky, které jsou připraveny experimentovat s obrázky, včetně manikúry, návrháři vytvářejí nehty s postavami novoročních karikatur. Kromě toho, vánoční strom koule, Santa Claus nebo Sněhurka, hodinky tvář, ruce, které se zastavil na 12, sněhové vločky, bude vypadat velmi symbolické na dlouhé nehty.

Novoroční manikúra s hodinami

Nejodvážnější ženy si vybírají design se symbolem nadcházejícího roku. Manikúra s příušnicemi vypadá jedinečně a velmi odvážně. Tato možnost zdobení nehtů nebude ignorována na Silvestra.

Jemné a jasné vzory na průsvitném pozadí

Skutečné barvy pro manikúru v roce 2019

Falešně dlouhé nehty a akrylový povlak již dávno nevypadly. V této sezóně návrháři důrazně doporučují držet se více ženského a přírodního stylu. Nejmodernější forma - krátké zaoblené nehty. Specialisté sestavili seznam nejoblíbenějších barev pro tento rok:

 • Korál, béžová, broskev,šedé, olivově klasické odstíny. Jedná se o neutrální barvy, které lze kombinovat s jasnými barvami nebo je doplnit zajímavými vzory, tvary a kamínky.

Manikúra korálů

 • Spektakulární červená je bohatý světlý odstín, který nenechá lhostejnou ženu módy.
 • Bílá - se správnou kombinací můžete vytvořit jedinečnou manikúru. Tento odstín bude vypadat příznivě s jakoukoliv barvou. Vizuálně dělá nehty delší a krásnější.

Bílá krajka

 • Všechny odstíny modré a zelené - tyto barvy získávají na oblibě oděv, make-up a dokonce i nail art.

Novoroční manikúra v modrých tónech

Tmavě fialové a černé hnědé odstíny jsou také v módě. Mohou být zdobeny strachy, třením nebo jen lesklým povrchem.

Fialová a černá stále v módě

Novoroční manikúra 2019 na fotografii poskytuje příležitost nejen vymyslet si novoroční manikúru v roce 2019, ale také vyzkoušet nové nestandardní nápady od profesionálů, které lze nalézt. Je jich tolik, že je nemožné vybrat si rekreační motiv hned. Proto se touto otázkou zabývejte předem.


Původní myšlenky pro novoroční manikúru

Silvestr je šancí, aby všechny ty nejdivočejší fantazie byly realitou. Můžete použít jakoukoliv techniku, odstíny, metodu lakování a dekorace. Použijte více kamenů, jisker, zlata astříbro. Musíte svítit v pravém slova smyslu.

Kamínky a vzory na nehtech

Při výběru designu pro novoroční svátky věnujte pozornost odstínům žluté, modré, červené, sněhově bílé a hnědé. K dispozici k dispozici všechny prostředky k vytvoření jedinečného designu: rub, fólie, vývar, prášek, třpytky, a tak dále.

Roztomilé novoroční kresby

Světlá manikúra se vzorem a vzorem

Novoroční tisk nemusí být jedinou barvou. Sezónní odstíny lze vždy doplnit tematickými obrazy a vzory. Kresby s vánočními a novoročními motivy jsou ideální pro magickou noc. To je silueta Sněhurky, vánoční hračky, dárky, mandarinky, prase Peppa.

Světlé novoroční kresby na nehtech

Jemné sněhové vločky mohou také zprostředkovat novoroční náladu. Jejich původní podoba učiní manikúru jedinečnou a fascinující. Mohou být hlavním prvkem na tmavém pozadí nebo ozdobným prvkem v kombinaci s libovolnými barvami.

Roztomilý pozlacený a matný nátěr

Vynikající novoroční bunda se zimním potiskem dobije všechny ty, kteří jsou přítomni na večírku. Můžete změnit standardní techniku ​​a vytvořit dvoubarevnou francouzskou manikúru. A ať je díra ve tvaru srdce, úsměvu nebo trojúhelníku.

Varianty velkolepé novoroční manikúry

Silvestr - je čas ukázat představivost a změnit jejichdenních návyků. Vyberte si ty nejodvážnější návrhy, které se bojí vyzkoušet v každodenním životě. Například gradient, kočičí oko nebo rozbité zrcadlo. A pro snazší výběr, podívejte se na internet pro novoroční manikúru 2019 - foto: zajímavé návrhy na nehty pro Nový rok. Najdete zde lekce, instrukce a tipy od odborníků.