Módní šperky 2019

Trudy představují ženu, která sleduje módu a vždy se snaží vypadat stylově a vkusně, bez šperků. Je pravda, žedekoracedoplňují vytvořený obraz, zdůrazňují hlavní motivy. A pokud to a stále dobře zvolené šperky, pak žena ve všech jejích vzhled vypadá elegantní a vynikající. Podívejme se nahlavní trendy v módní bižuterii pro rok 2019.
V roce 2019ve výšce módy, přírodních a téměř surových kamenů. Masivní výzdoba byla zpožděna v zimním období. Módní velké masivní náramky, velké korálky, víceřadé náhrdelníky, dlouhé náušnice. V roce 2019 vytvořili designéři úžasné, zajímavé a neobvyklé ornamenty z okrasných a polodrahokamů.
Trendem zimní sezóny 2019jestyl „etna“ , který je dobře viditelný v dekoracích světových návrhářů. Takové dekorace jsou stylizovány jako starobylé, starověké a národní kultury různých národů (africké, egyptské, staré slovanské, indické atd.).

Šperky ve zlatěnebo se zlatými třpytkami jsou stále v módě. V této sezoně jsou poměrně velké, v kombinaci s přírodními nebo umělými kameny.


Náušnice 2019
Náušnice 2019 jsou dlouhé a mohutné náušnice, ale stylizované jako staré a národní šperky ze Západu a Východu. Většinou jsou vyrobeny z kovu. Forma je poměrně různorodá - disky, řetězy, různé tkaní. Tyto náušnice jsou dokonale kombinovány s velkými kroužky.


Náramky 2019
Stejně jako v minulé sezóně, náramky odpovídají hlavnímu módnímu trendu - masivnosti. Obrovské, masivní náramky různých forem na vrcholu popularity. Mohou být vícevrstvé, vyrobené ze zlata, kamene nebo zdobené kameny, kůží a náramky s kombinací jasných barev jsou také velmi módní. Náramky lakonických forem vypadají velmi stylově.

Náhrdelníky a korálky 2019
Tato sezóna v korálky a náhrdelníky je víceřádková móda. Na krku by mělo být hodně korálků. Můžete si dát na pár korálků, podobně ve stylu, ale můžete si koupit některé, ale vícevrstvé. Velké, velké přívěsky zajímavých tvarů jsou také módní.


Módní prsteny 2019