Módní brýle 2019 Foto

S , jaro přijde brzy, následuje léto, as nimi přijde teplé a slunečné dny. Samozřejmě, v této době je to velmi obtížné dělat bez slunečních brýlí.

Sluneční brýlebrýlejiž dlouho pro mnoho módy nejen jako prostředek ochrany před slunečními paprsky, ale také integrální, jasné a nepostradatelné příslušenství, módní atribut, který dává obrazy jejich chuť.

Abyste se mohli rozhodnout o výběru vhodných bodů v příští sezóně, musíte se nejprve seznámit s hlavními trendy, které nabídli designéři předních módních přehlídek.

Body musí být vybrány podle dvou základních principů - tvaru tváře a stylu. V jarní a letní sezóně2016 návrháři nabízejí obrovské množství tvarů a barev brýlí, která splní všechna očekávání každé módy.

Sluneční brýle 2019 "kočičí oči"

Brýle typu „oko-oko“ jsou jarním trendem. Tyto brýle byly módní v 50. a 60. letech. Mohou se zdát příliš odvážní a nemusí se hodit do šatníku. Ale pokud víte, jak tyto brýle kombinovat s tváří tváře, pak v nich budete vypadat ohromující. Sluneční brýle v podobě "kočičích očí" jsou vhodné pro ženy módy, které mají čtvercový obličej nebo tvar srdce.

Módní kulaté brýle 2019

Slavný zpěvák John Lennon inspiroval designéry a vytvořili zajímavé modely slunečních brýlí ve stylu "John Lennon". Kulaté sklenice mohou být tlusténebo tmavý okraj, s čirými nebo tmavými brýlemi. Lze je nosit s lehkými letními šaty, ležérním oblečením nebo světlým oblečením. Kulaté brýle jsou vhodné pro ty, kteří mají oválný, diamantový nebo čtvercový tvar.

Módní sluneční brýle 2019 ve stylu "retro"

Jeden z módních trendů jaro-léto 2019je styl 60., 70. let. Tento trend ovlivnil i body. Retro brýle jsou univerzální a vhodné pro téměř všechny typy osob. V letní sezóně jsou prezentovány v široké škále tvarů a barev.

Módní avantgardní sluneční brýle 2019

Pokud nejste obyčejná, jasná dívka, která miluje experimenty, pak byste měli vyzvednout fantastické brýle futuristického designu nebo směs klasických a mimozemských detailů, díky kterým bude váš obraz neodolatelný.