Make-up 2019: módní trendy, fotografie, aktuální trendy

Aktuální trendy líčení jsou dány trendy, které vznikají v módních přehlídkách. Líčení nové sezóny je založeno na profesionálních názorech maskérů v kombinaci s minimalismem a extravagancí. Zvažte módní trendy, které dědí make-up 2019, stejně jako živé fotografie, sbírky videí, které pomáhají pochopit trendy příštího roku.

Aktuální trendy make-upu 2019

Skutečné trendy ve světě make-upu

Nová kosmetika je konzervativní. V nové sezóně nespěchejte rozloučit se s vašimi oblíbenými stíny rtěnky a obočí. Mezi velkolepými trendy krásy patří nejpřirozenější světelné tóny, které harmonicky doplňují ženský obraz. Nebyly tam žádné jasné vzdorující akcenty, ale v této sezoně jsou bezchybné a harmonické. Mezi aktuální trendy sezony:

Všechno, co by mělo být v kosmetice moderním způsobem

Ze současných trendů sezóny:

 • rtěnka na čokoládové barvy;
 • kouřové očiv odstínech hnědé;
 • šípy a akcenty na pihách;
 • odstíny skla a obličeje a očních víček;
 • třpytky, kovové a červenavé.

Smokey Eyes

Jednoduchost make-upu a hladkých linií zaujímá vedoucí postavení v módních směrech. Stejně jako u večerního make-upu se zde hodí třpytky, lesk, bohaté barvy a zcela neobvyklé odstíny pro rty - zelené, fialové a modré.

Ve večerním make-upu můžete realizovat své fantazie

.

Zvýrazněte rty

Matné jemné textury v každodenním make-upu dávají cestu lesklým šťavnatým rtům. Rtěnky, nasycené zářivým leskem, dodávají objemu a zvlhčují pokožku - to je další důvod, proč používat doporučení stylistů.

Svěží rty

Většina světových výrobců vyrábí lesklé kosmetické výrobky v tekuté formě. Nářadí se nanáší pomocí speciálního aplikátoru, dává svěžest a téměř nepostřehnutelné. Většina z nich se stará o pokožku, obsahuje užitečné oleje a vitamíny, což pomáhá při péči o rty.

Lesk se používá speciálním aplikátorem

.

Důraz na rty

Rty mohou být zvýrazněny světlou paletou barev a letos by měly být v souladu s očima a vlasy. Mezi hlavní trendy patří bohaté červené, bohaté vínové a třešňové tóny.

Vedení sídla na stupních vítězůZůstává pro světle růžové a pastelové odstíny, což umožňuje zdůraznit přirozenost a krásu. Je třeba zmínit rozmazaný obrys rtů, který dává lehkost a harmonii.

Obrys rozmazaného rtu

Gradient

Moderní svět krásy doslova zaplavil trend přechodu, jak ukazují četné fotografie z módních přehlídek. Růžová levandule, fialová a smaragdová ombre vypadají stylově, poskytují kouzlo a přitahují pozornost. Pro vytvoření přechodů budete potřebovat: besk, rtěnku, tužku a prášek.

Gradient

Jak udělat ombre na rtech:

 • použitím matné rtěnky je nutné vytvořit jednotnou barvu a aplikovat transparentní prášek ;
 • Zakryjte střed rtů jasnější sytou barvou a odstínem štětce, aby se ve středu soustředil jasný odstín.

Ombre na rtech

Mokrý lesk

Mokrý lesk na rty dodává objem, intriky a přitahuje pozornost. Make-up s třpytky vypadá harmonicky a aplikuje se jen dvěma tahy štětce (aplikátoru). Chcete-li zdůraznit přirozený odstín rtů, můžete použít průhledný lesk.

Lesk na rty

Peach, korály, růžové odstíny jsou vhodné pro denní a pro večerní barvy lze použít třešňové, červené nebo vínové barvy.

Přírodní lesk

Při použití lesku se doporučuje kroužit rty tužkou, pak to nebuderozprostřeny. Pak aplikátorem aplikujte malé množství lesku do středu, uzavřete rty a rovnoměrně rozložte po povrchu.

Lesk se nerozšíří, pokud použijete vložku na rty

Často s leskem používají rtěnku, aby poskytly více nasycený odstín, ale ve většině případů se jedná o nezávislý kosmetický přípravek.


Trendy v oční make-up

V sezóně 2019 je zvláštní pozornost věnována očím: lze je odlišit jasnými širokými šipkami, vložkou, sklonem a kamínky. Skutečným přízvukem módního make-upu budou dlouhé řasy - pavouci, trčící v různých směrech. Pro dosažení maximálního efektu můžete v salonu použít prodlužující řasenku nebo řasy.

Aktuální trendy očních make-upů

Vynikající jednoduchost - hlavní trend v makeupu 2019 na špičkových výstavách světových designérů. Pro ty, kteří držet krok s dobou, střelci, jako je Cleopatra, a zářící odstíny tonální krém v kombinaci s korektor a zvýrazňovač bude vyhovovat.

A jaký make-up preferujete?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Smokey Eyes

Tajemný slabý pohled je vytvořen pomocí temných stínů a speciálních technik. Příští rok smokeyAyz je nabízen pro dívky s jakýmkoliv typem vzhledu, ale jeho sytost se liší v závislosti na barvě očí a vlasů.

Smokey Eyes

Pro dosažení žádoucího účinku je nezbytné seznámit se se základy techniky Smokey Ays. S jeho pomocí můžete korigovat tvar očí, což dodává výrazu výraznost a sexualitu. Potřebný make-up:

 • nadace;
 • čirý prášek;
 • masková řasenka;
 • oční linky;
 • paleta stínů;
 • kartáč na líčení;
 • bavlněné tampony.

Kosmetika pro oční make-up

Zvláštní pozornost je třeba věnovat přípravě kůže před začátkem make-upu.

Technika tvorby Smokey Ays

Pigmentové skvrny a nepravidelnosti ladily s korektorem a pak aplikovaly základ, který odstraňuje přebytečný lesk. Naneste průhledný prášek, pak naneste červenat a pokračujte do hlavní fáze:

 • Pohybujte očima černou tužkou co nejblíže k hraně řasovky, aby se na ní objevily mezery mezi řasami. Od středu horního víčka zhuštějte linii, mírně ji zvedněte ve směru chrámů;

 • pomocí štětce smíchejte čáry a pokračujte v aplikaci stínů. Použijte nejtmavší odstíny vhodné pro daný typ vzhledu tak, aby barvící čáry přesahovaly vnější roh oka; \ t
 • na vnější části mobilního očního víčka aplikujte střední rozsah odstínů a ve vnitřním koutku oka vícesvětlý tón, s hranicemi mezi čarami se mísí se štětcem;

 • v případě potřeby doplňte vnější roh oka tmavými stíny a zbarvte horní a dolní řasy s prodlužující řasenkou.

Obrovská výhoda této techniky ​​je přístupnost a snadnost, kterou lze aplikovat nezávisle na sobě, dříve vytvořenou před zrcadlem.

Bližší pohled

Smokey Oči jsou jistě přitažlivým očním make-upem, měli byste však dodržovat následující doporučení, aby výsledek fungoval:

   189) nepoužívejte intenzivní škálu odstínů - světlé barvy pomohou skrýt chyby, které umělci make-up make-up dovolují;

  • Smokey Eyes je jasný přízvuk, takže volba rtěnky a rouge by měla dávat přednost jasnější, delikátní paletě;
  • experimentovat s tužkami: měkké tužky nezanechávají viditelné čáry a hrudky a také umožňují vytvářet sytější barvy.

  Vytvoření dokonalého obrazu - experiment

  Blond ženy s lehkou průhlednou pokožkou by se měly vyvarovat tmavých nasycených tónů.Světle hnědá gama, měkké rovnoměrné stínování, hladké přechody a linie jsou vítány.

  Líčení pro světlou kůži

  Kouřové oči vypadají působivě v kontrastní kombinaci: čokoládové oči jsou vhodné pro modré oči a smaragdové odstíny pro oči s barvami whisky.Bude zajímavé podívat se na odstíny, které nejlépe odpovídají barvěoko.

  Šipky

  Kombinace neobvyklých akcentů jsou vítány, takže střelci věnují velkou pozornost. Módní trendy zahrnují:

  • nasycené široké šipky;
  • malé linie na horním víčku;
  • akcenty na dolním víčku;
  • oční linky na dolním a horním víčku;
  • kamínky a třpytky.

  Šipky

  Kočičí oči, které jsou vytvářeny černými a hnědými tóny, jsou módním přízvukem sezóny. To je další způsob, jak se ponořit do svůdného vintage stylu. Na módních přehlídkách, kočičí oči jsou věnovány pozornost, zatímco zbytek make-up čipy zůstat zdrženlivý a monogamní.

  "Kočičí oči"

  Charlotte Tilbury se drží tohoto trendu a vyvíjí make-up pro zobrazování sbírek Versus Versace. Technologie je založena na použití vložky, gelové a tekuté vložky.

  Černá však není favoritem sezóny. Mnozí návrháři dávají přednost kombinaci černého, ​​smaragdového a modrého odstínu.

  Různé typy očního make-upu

  Návrháři navrhují něco neobvyklého pro ty, kteří zdědí trendy v módním make-upu. Obrazy Toma Forda byly naplněny mírně vyvýšenými špičkami šípů na horních víčkách, černých očních linkách doplněných kamínky, třpytkami a kovovým leskem.

  Třpytky po celá staletí

  Jason Bai navrhuje horizontální linii vložky a různé typy hrotů šípů:

  • rafinované linky;
  • nedbalých dotyků;
  • teček a tečkovaných čar.

  Černá oční linka v kombinaci se světlými odstíny stínů vytváří atraktivní obraz. Na přehlídkách křesťanského Dior převažuje příležitostný make-up, jako by byl vytvořen na útěku s akcenty na dolním víčku.

  Šipky na dolním víčku

  Na základně make-upu Aarona de Meya je „převrácený“ make-up , kde je na spodní víčko aplikována široká linie, která vizuálně rozšiřuje oční linii a dává jí romantiku a tajemství.

  Módní make-up 2019 Adam Selman ukazuje současné trendy nejotevřenějších očí, kterých se dosahuje pomocí linií vynesených na dolním víčku. Akcenty se nanášejí na oční linky, tužky, zvýrazňovače a třpytky.

  Módní doplnění

  Stíny

  V nové sezóně jsou vítány dva typy stínů: maximální přirozená paleta a kontrastní extravagantní tóny - vše záleží na obraze a stylu. Pro ty, kteří vytvářejí slavnostní večerní pohled, můžete použít zelené, modré, zlaté a stříbrné tóny.

  Oční stíny

  Fialové barvy v kombinaci s jemnou lila a černou budou vypadat skvěle. Hodí se k hnědým očím, ale vše záleží na odstínu lísky:

  • pro světle hnědé oči vhodný med, žlutý, v kombinaci s ušlechtilým fialovým;
  • tmavě hnědé oči - stříbrné, kovové s jasnými akcenty v podobě třpytů;

  Paleta stínů

  • béžové, olivové, bronzové a čokoládové odstíny vyhovují dívkám s modrýma očima.Můžete experimentovat s levandulí, šedými, modrými odstíny a jejich kombinacemi;
  • zelené oči, orámované šedými, hnědými, čokoládovými a zlatými odstíny, se stanou obzvláště atraktivní.

  Obočí 2019

  Skutečné obočí 2019 se vyznačuje dokonalými přirozenými liniemi a přirozenými formami.Pro korekci, stíny obočí, techniky opeření, různé typy tetování a rozšíření jsou nabízeny.Převažují rovné čáry bez vrásek a ohybů, přirozené křivky a oblouky ve střední třetině, které dávají obrazu něhu a romantiku.

  Přirozenost a přitažlivost

  Vizážisté navrhli alternativu ve formě barevného gelu, který může nahradit arzenál výrobků pro péči o obočí.Barví i nejlehčí chlupy a vytváří tak široké nasycené linie.

  A co obličej?

  Popsat módní trendy bychom měli zmínit topické techniky, které umělci používají, s důrazem na tón tváře:

  • nahé tóny jsou trendem příští sezóny, zejména když nechcete přetížit pokožku vrstvami péče o pleťfinanční prostředky;
  • Zvýraznění pod očima vytvoří mokrý efekt a zakryje únavu;
  • chimérické tekutiny, které se aplikují na lícní kosti, zvýší čerstvost a lehkost.

  Nyud

  Rozmanitost akcentů může vést k nejasnostem, takže byste měli projednat hlavnínovinky více:

  Porcelánová pallor

  Aristokratická bledost zaujímá vedoucí postavení na podstavci módy. Porcelánová kůže dodává eleganci a sofistikovanost, a to zejména proto, že nyní není třeba zmizet v opalovacích lůžkách, vystavovat kůži škodlivému záření. Pokud obraz postrádá teplo, je možné přidat make-up se zlatými stíny, jemným rudým a broskvovým leskem.

  Aristokratická pallor

  Červenat

  Světlý jemný ruměnec v broskvových tónech bude nejoblíbenějším rokem, takže můžete bezpečně šířit bronzer z kosmetického sáčku. Módní přehlídky nové sezóny byly naplněny jemným červenáním, které nahradilo konturování a zvýrazňovač.

  Povaha aplikace červenat se liší - uplatňují se nejen na horní části lícních kostí, ale také pod nimi, což dává hravost a spontánnost.

  Použití Rouge

  Umění obličeje

  Face art je vhodný pro profesionální fotografování nebo události. S ním můžete skrýt vady vzhledu, modelovat kontury obličeje, opticky zvednout lícní kosti nebo zúžit objem čela.

  Speciální krása - prostředky pomohou vyrovnat se s uměleckým úkolem a změnit tvář v závislosti na nastavené koncepci. Můžete ztělesnit elegantní kadeře, zvířecí a geometrické prvky, horor a neobvyklé fantasy obrazy.

  Tvář

  Maskérky identifikují 5 typů tváří: svatba, konceptuální, tematické, jevištní a dětské. Make-up make-upvyžaduje zvláštní dovednosti a kreativitu. V nové sezóně příslušné tematické prvky na lícní kosti, horní a dolní víčka, stejně jako v krku.

  Nyud

  Nude - diktuje módu přirozenosti. Jedná se o univerzální make-up pro ženy jakéhokoliv věku a barevného typu. Hlavním trendem make-upu je upozornit na zásluhy a skrýt malé nedostatky. Při použití:

  • zvlhčovací základní nátěr;
  • korektor, čirý prášek;
  • matný a béžový odstín;
  • vosk a lesk na obočí.

  Nude makeup

  Krémový ruměnec dělá vzhled čerstvým, zejména proto, že jej lze aplikovat nejen na lícní kosti. Blush, aplikovaný na horní a dolní víčka, bude lehké přímé zaměření v obraze, tato technika je používána japonskými maskéry na módních přehlídkách.

  Nahý make-up pro blondýnky

  Svatební make-up 2019

  V obraze nevěsty, něhy, harmonie a ženskosti jsou stále relevantní, čehož je dosaženo vyváženou kombinací akcentů a odstínů palety. Odvážné nevěsty mohou zdědit okouzlující obraz 80. let se zakouřenými stíny, bohatou rtěnkou a výraznými šipkami.

  Obraz nevěsty

  Zimní make-up 2019

  Mezi módními trendy zimního make-upu můžeme zdůraznit myšlenku nahého make-upu, práškových odstínů, rozmazaných kontur rtů, širokých očních linek, odbarvených obočí a třpytů na víčkách. Lze vytvořit oční akcentys pomocí řas - pavouci a geometrické šipky.

  Přírodní móda je široce prezentována na módních přehlídkách v sezóně podzim-zima 2018–2019. Obraz je založen na dokonale hydratované kůži, přirozeném obočí, lehkých odstínech růžové s akcenty na očích v podobě kamínků a třpytů.

  Jarní léto Makeup 2019

  Trendy make-upu jaro-léto 2019 jsou rozmanité a co nejpřirozenější. Mezi hlavní oblasti patří:

  • příští jaro, jasné rty nahradí pastelově růžové odstíny, tak fashionistas by měl zásobit se na třpytky, odstín, rtěnka v šarlatové, karmínové, vínové a čokoládové odstíny;
  • široké přírodní obočí, jemně zastíněné po celé délce, na vrcholu popularity. Hlavním trendem jsou volumetrické linky, s vlasy vyčesanými nahoru;

  • efektní blikání na kůži se dosahuje pomocí zvýrazňovače, jisker a osvětlovače;
  • kočičí oční make-up s širokými šipkami zůstává oblíbeným. Můžete použít šipky přechodu s kontrasty a hladkými přechody, doplněné kamínky nebo prvky umění obličeje.

  Šipky doplněné kamínky

  Ve večerním líčení se upřednostňují třpytky, které lze aplikovat na víčka a rty. Tato volba je vhodná pro focení nebo téma party a pomůže vytvořit jedinečný atraktivní obraz.

  Make-up bez make-upu

  "Make-up bez make-upu" je vhodný pro ty, kteří preferujípřirozené a přírodní tóny. Modely na výstavách šly na pódium v ​​make-upu s kapkou zvýrazňovače na kůži, s broskvovými stíny a rtěnkou, co nejblíže přirozeným odstínům. Takový obraz umožňuje zdůraznit přirozenou přitažlivost, a jemné odstíny stínů a brilanci pomohou skrýt vady a únavu.

  Bez make-upu

  Populární make-up techniky 2019

  Populární techniky sezóny jsou založeny na principech vytváření přirozeného obrazu:

  • make-up umělci identifikovat několik metod použití make-up na oči. To jsou základní techniky (klasické, horizontální, diagonální a vertikální). Mezi volumetrickými technikami: "Smoky eyes", "Wing", "Cat's eye", které nevyžadují profesionální nástroje, dostatek tužky, stínu, řasenky a vložky;

  Oči kočky

  • populární techniky pro použití make-upu pro rty jsou: ombra, gradient, opeření, vyplavený obrys;
  • pro make-up použití: konturování, strobing, chrom a aero make-up.

  Vlastnit techniky make-up, každá žena může změnit její obraz, aby bylo atraktivní a čerstvé. Ale spolu s osobními preferencemi je třeba věnovat pozornost trendům moderní módy, aby byly vždy v trendu.

  Přírodní krásy jsou konstantním favoritem sezóny

  Módní trendy nové sezóny v make-upu 2019 jsou soběstačné, což potvrzují živé fotografie a videa z vrcholuhity. Mezi nové produkty: paleta růžových stínů, třpytky, zaoblené šipky, nahé rtěnky, stíny na dolním víčku, přírodní třpytky - to vše vytváří krásný organický vzhled. Fanoušci jasných motivů nebyli ignorováni: šarlatové rty, stíny s kovovým leskem, barevné oční linky - pomohou vytvořit nezapomenutelný obraz pro ty, kteří udržují krok s dobou.