Krása bez poškození zdraví. Jak testovat kosmetiku v obchodě?

Nakupováníje jednou z oblíbených činností krásné poloviny lidstva. Jít na jinou nákupní cestu, zejména na dekorativní kosmetiku, ve spěchu euforie nezapomeňte na jednoduchá, ale velmi důležitá pravidla - jak testovat kosmetiku v obchodě.

Samozřejmě nechcete kupovat „kočku v sáčku“, a proto vám ochotní konzultanti doporučují používat tester. Bez zvláštní práce si člověk může představit, kolik lidí předtím, než jste použili tester. V důsledku toho tester kosmetických přípravků na make-up může být vynikajícím stanovištěm pro obrovské množství prachu, virů, E. coli, stafylokoků, herpesů, streptokoků a dalších patogenů.

Aby se předešlo negativním důsledkům pro krásu a zdraví, měli byste před odchodem do obchodu s kosmetikou „vyzbrojit“ následujícími prostředky:

  • Vlhké ubrousky, ideálně antibakteriální.
  • Bavlněné polštářky nebo tyčinky (ve specializovaných prodejnách kosmetiky a parfémů by vám měl tyto hygienické předměty nabídnout konzultant.)
  • Recenze kosmetiky. Před nákupem kosmetiky, můžete se podívat na internet a vidět recenze o konkrétní kosmetiku na ženských fórech a internetových stránkách. Učit se lépe z chyb druhých - je bezpečnější a levnější.

Jak otestovat rtěnku nebo lesk na rty?

Rtěnka , a zejménalesk na rtyje skutečnou živnou půdou pro bakterie! Otestujte rtěnku nebo leskDoporučuje se na ruce, zejména na špičce prstu (toto místo nejvíce odpovídá přirozené barvě rtů). Testování rtěnky na zadní straně ruky nedává moc smysl, barva na rtech může být radikálně odlišná. Ale testováním lesku můžete určit, jak moc se třpytí a třpytí, jaká textura má, není lepkavá. Stručně řečeno, ani v nejdražším a nejdokonalejším obchodě byste neměli otestovat rtěnku na rtech! Nebezpečí pro zdraví !!!

Jak testovat základy?

S největší pravděpodobností je to přesně nadace , která může být považována za nejbezpečnější tester ve výkladních skříních (prsty s nejmenší pravděpodobností klesnou do ní). Láhve s dávkovačem - další dodatečná záruka minimální "kontaminace" testeru. Chcete-li správně otestovat nadaci a zvolit vhodnou barvu, než půjdete do obchodu, musíte vyčistit kůži, aplikovat hydratační krém nebo základ a dělat obvyklý make-up, ale bez nadace, prášek a korektory. V obchodě s širokým kartáčem naneste na lícní kosti základ (tester) a několik minut chůze. Potéje možné vyvodit závěry, zda vám barva vyhovuje. Pro jasné srovnání lze na lícní kosti aplikovat dva tonální krémy různých odstínů.

Jak správně otestovat řasenku?

Všechno, co dopadá na řasy, může být na sliznici oka, ale pokud jde o testery, jedná se o opar, ječmen a zánět spojivek atd. Zkouška Maska v plném rozsahusnad jen doma, a testery v obchodech vám umožní vyhodnotit pouze kartáč. V tomto případě mohou být recenze relevantní a užitečné!

Přejeme Vám úspěšné testování a skvělé nákupy!