Jakou barvu splní nový rok 2020 Metal Rat

Aby nový rok přinesl jen hodně štěstí a splnil přání, musíte pečlivě zvážit všechny detaily jeho setkání. V jakých barvách oslavit nový rok 2020 kovový potkan, je lepší určit podle znamení zvěrokruhu, takže je důležité zvážit modely svatebních šatů na fotografii podle doporučení astrologů.

Jaký bude rok 2020 podle východního kalendáře

Podle východního kalendáře je každý rok vlastní jednomu z 12 totemů. Jeho barva je určena tím, které prvky dominují planetě. Nadcházející rok 2020 bude Rokem bílého krysa.

Toto zvíře má dvanáctiletý cyklus, i když podle legendy toto místo nešlo zcela spravedlivě. Bílá barva, ve které bude totem v novém roce zbarvena, mu dává nějaký idealismus, čistotu myšlenek, pevnost a neústupnost.

Z toho vyplývá, že astrologové tvořili charakteristiky roku 2020, zkrátka to vypadá takto:

 • Jelikož je Krysa velmi pracovitá a principiální, budete muset tvrdě pracovat na tom, abyste vás uctili svou přízní;
 • Sedět v zóně pohodlí s tímto totemem nebude fungovat, protožeSamotná krysa ráda působí aktivně a nekonvenčně, i když někdy v ohrožení, ale jasně se zdravým rozumem. Připravte se na změny, které bez výjimky ovlivní všechny oblasti života;
 • Očekává se přestupný rok, který je vždy plný silných a ne vždy příjemných událostí. Ale v roce 2020 jsou manželské svazy a narození dětí velmi příznivé, protože krysa je velmi rodinné zvíře;
 • Bílá barva totemu dodá ještě přísnější požadavky, protože taková krysa nebude tolerovat podvod, podvádění, zanedbávání názorů druhých, kruté zacházení se zvířaty a znečištění životního prostředí.

Co je třeba splnit v roce 2020

Charakteristiky nadcházejícího roku jednoznačně ukazují, že bude velmi obtížné, nutí nás všechny k aktivní změně. V pořadí od prvních dnů, aby si vydělat nepřízeň vládce roku, je třeba pečlivě zvážit, jak správně splnit Nový rok 2020 krysy, v jakých barvách zdobí dům, a co si vybrat oblečení. Postupujte podle souboru doporučení:

 • Vyberte si luxusní, ale jednoduché oblečení, protože krysa je přitahována zdrženlivostí a elegancí, sofistikovanou klasikou. V bílé nebo třpytivé barvě to bude obzvláště krásné;
 • Věnujte zvláštní pozornost stylu a všem nadbytkům v dekoru, ale tkanině. Mělo by být drahé a elegantní, satén, samet, hedvábí, krepový satén, brokát, šifon bude vhodný;
 • Krysa miluje zábavu, takže si myslím, že je to pohodlný styl. Můžete si vybrat tradiční a win-win plášť šaty nebo populární vnedávné období v zámoří modely. Hlavní věc je, že se cítíte pohodlně, a nestůjte celou noc v rohu, ale bavte se;
 • Přidejte kovové části nebo dokonce použijte kovovou tkaninu.
Krysa miluje šperky, takže stříbro, bílé zlato a kamínky budou docela vhodné při tvoření luku, jako jsou roztomilé spojky stříbrné kůže nebo zdobené flitry.

Skutečné barvy pro splnění nového roku 2020

Není pochyb o tom, že hlavní barva nadcházejícího roku bude bílá, šedá, stříbrná. Ale ti, kteří nemají rádi tyto barvy, jimž prostě nechodí, nebuďte naštvaní, protože ne všechno je tak jednoduché - je povoleno několik ústupků, které z nich nebudou rozzlobené, ale spíše jako totem zvíře:

 • Nezapomeňte, že bílá barva zahrnuje řadu odstínů, které vám umožní vytvořit zajímavější a kompletní obraz: mléčnou, slonovinovou, krémovou. Některé jsou chladnější, jiné jsou teplé a vždy můžete najít správný odstín pro váš typ barvy;
 • Šedá také skrývá propast odstínů: perla, popel, asfalt, kouřová, šedo-růžová;
 • Pokud nejste zastáncem prostého šatníku, můžete si vybrat tkaninu s potiskem. Na bílém nebo šedém pozadí budou jak květinové, tak geometrické motivy vypadat velmi výhodné. Jedna věc, která by neměla být prováděna kategoricky, je použití „kočičích“ výtisků ze zřejmých důvodů;
 • StříbroTkanina může být také použita v různých modifikacích, od třpytícího se brokátu až po non-umírající disko, flitry a kamínky;
 • Milovníci jasných barev dostávají také příležitost zazářit v celé své slávě, protože Krysa je zlomyslné a agresivní zvíře a upřednostňuje jasné barvy. Můžete si jednoduše vybrat, například fialový, červený nebo zelený outfit;
 • Prášek, mentol, klidná tyrkysová jsou perfektní mezi pastelovými odstíny.

Pokud se vám to všechno nelíbí, oblékněte si malé černé šaty a potkan bude s vámi nepochybně spokojen.

V jaké barvě potkává rok potkanů ​​podle znamení zvěrokruhu

Rok bílé krysy nedovolí nikoho nudit, ať už jste se narodili. Ale požadavky a překvapení tohoto mazaného totemu budou prezentovány každému jinému v závislosti na sklonu a vlastnostech vašich znamení horoskopu. Nezapomeňte si přečíst doporučení astrologů připravit se na konfrontaci a překonat všechna nepříjemná překvapení ze symbolu roku. V jakých barvách oslavit nový kovový potkan roku 2020, musíte se podívat na fotografii podle znamení zvěrokruhu a ve speciální tabulce:

Můžete si bezpečně vybrat červenou barvu zvěrokruhu, podtrhnout svou agresivitu a sexualitu šaty s rovným výstřihem. To bude také vypadat skvěle oblečený volný styl pastel citrusůnebo broskvové barvy. Doplňte oblečení s platinovým nebo stříbrným příslušenstvím nebo hedvábným šátkem. Ohniví představitelé označení rovněž nemohou být omezeni na stejnou barvu. Příjemný odstín červené, ale ne plamen, protože Krysa nemá rád oheň, se zlatou nití, protože to je vaše téma. Šumivé broskvové oblečení bude také sloužit jako slušný rám, zejména pokud si vyberete šaty na podlahu.
Souhvězdí zvěrokruhu Doporučená barva a styl
Beran
Býk Astrologové nazvali modrou barvu - převládající pro toto znamení, ale problém je, že krysa nemá rád vodu, takže se zastavte na světle modré barvě nebo modrozelené. Šedý oblek s modrými akcenty si můžete vyzvednout, protože se jedná o kombinaci win-win. Existuje další řešení, zastavte se na bílých nebo černých šatech nebo na šatech z pastelově zelených odstínů. Vyberte si létající střih a nezapomeňte nosit náhrdelník, brož nebo náramek.
Gemini Použijte všechny chladné odstíny pro vaše šaty, a to vám přinese hodně štěstí příští rok. Bude užitečné drasticky změnit obraz a rozsah barev při volbě šatů, ale jako obvykle si obléknete pár šperků, lépe stříbro.
Rakovina Stříbro tekoucí látky a obrazy dokonale zapadnou do vašeho konceptu, můžete použít stříbrné doplňky. Pro konzervativnější představitele znaku jsou vhodné romantické šaty ze smetany, vanilky, uzlu nebo barvy hořčice s rozšířeným od pasu. Zkuste přidat soupravu pro mys.
Leo
Virgo Stříbrné šaty s minimem šperků vydají krásu zástupců tohoto znamení. Můžete si vybrat oblek s kombinací různých čokoládových odstínů, od bílé po světle hnědou. Můžete použít pastelově tyrkysovou nebo broskvovou barvu. Hlavní je, že všechno by mělo vypadat dokonale aristokraticky.
Váhy Zobrazit omezení v kostýmu, se zaměřením na černou nebo stříbrnou barvu, ale nechte se zaměřit na doplňky a boty, pak se můžete toulat a vybrat si masivní náušnice nebo boty na vysokém podpatku s ornamenty kamínků.
Štír Přiléhavý outfit s otevřenou zádí v červené nebo oranžové barvě. Ale nejlepší ze všeho je malé černé šaty se štěrbinou, což zdůrazňuje přitažlivost tohoto sexuálního znamení.
Střelec Astrologové doporučují poslouchat svůj vnitřní hlas, volba je na vás, i když se rozhodnete nosit tyrkysové šaty. Doplňte ji stříbrnými ornamenty.
Kozoroh Existují 2 možnosti. Mladší ženy by si měly vybrat světlé barevné oblečení a starší ženy by měly používat písek nebo práškovou barvu. Nepřehánějte dekorace a zastavte na délce pod koleny.
Vodnář Navrhuje se zcela změnit váš obraz, pokud jste skromný a plachý, oblékněte se do jasných barev a dívky s upíry by se měly oblékat v pastelových odstínech studených odstínů. Zde jsou dekorace a doplňkyvyzvednout masivnější, může být z velkých kamenů, ale ne vulgární.
Ryby Žádoucí je pouze bílá, protože tato barva vám tolik vyhovuje, můžete mít modré odstíny. Pokuste se ve svém kostýmu vytvořit pocit slavnosti a oslav.
Pokud jste se ještě nerozhodli, co máte na sobě, pak klasické problémy s ornamenty, které odpovídají symbolu roku, vyřeší všechny problémy. Můžete jen utratit peníze na nové oblečení, protože toto znamení je platné po celou dobu a roky.

Co nelze v novém roce 2020 nosit

Než přistoupíme k výběru novoročních šatů, stojí za to si přečíst o tom, že je přísně zakázáno používat na schůzce Roku bílého krysa:

 • Především se jedná o tygra, leoparda a další barvy kočičí rodiny - hlavního nepřítele tohoto zvířecího totemu.
 • Není třeba používat kožešiny, kabáty nebo kabáty, krysa se jí nebude líbit.
 • Neexistují žádné nepříjemné a těžkopádné návrhy v šatech, stejně jako boty s nepohodlnou botou.
 • Bez ohledu na styl nebo barvu, kterou si vyberete, hlavní je, že vše by mělo být vybráno s chutí, přísně a harmonicky.

Neotahujte siluetu a nevystavujte se neslušně, protože krysa je přísné zvíře.

Co na sebe na muže

Muži by také neměli stát stranou, když je určen směr celého roku jejich života. Je pravda, že zástupci silnějšího pohlaví jsou mnohem jednodušší, jako poslední možnost, mohou jednoduše dát na bíloukošile Několik tipů, které vám pomohou vypadat jako krysa:

 • S rodinou můžete nosit černé nebo šedé tričko nebo dokonce tričko s džíny. Je lepší nezapamatovat si natažené tepláky nebo sportovní obleky.
 • Při návštěvě restaurace nebo hostů se řiďte volbou svého společníka nebo si prostudujte tabulku doporučených barev pro vaši souhvězdí.
 • Můžete si vybrat kravatu nebo motýlek podle vašich oblíbených barev totemového zvířete.

Aby byl nadcházející rok úspěšný a jeho symbol milosti, měli byste naslouchat astrologům, jejich radám, v jakých barvách pozdravit kovový potkan Nového roku 2020 znameními zvěrokruhu, vybrat si ten správný outfit z fotografie. Ale nejdůležitějším detailem nadcházejícího svátku bude samozřejmě vaše nádherná nálada, bezuzdná zábava a radost, kterou bude Krysa milovat.