Jaká barva vlasů je v módě v roce 2019: foto příklady

Mluvíme-li o tom, jaká barva vlasů je nyní v módě v roce 2019, jsme překvapeni, kolik různých možností již existuje.Například ve starověkém Římě nebylo možné spočítat počet účesů pro dívky.A co dnes, kdy jsou k dispozici různé metody pro nejneobvyklejší transformace vlasů?Ve snaze se s vámi podělit o nové věci, řekneme vám, co je barva vlasů nyní v módě a kdo je chladný a kdo potřebuje teplé odstíny.


Skutečné odstíny blond

Jakmile si Marilyn Monroeová změnila svůj účes, změnila svůj život.Kdo si teď vzpomene na tuto nenápadnou dívku s nepoddajnými tmavými vlasy?Před námi je neměnný obraz okouzlující blondýnky s zářící kůží a koketním pohledem.Mnozí ji napodobovali a vlasy běleli peroxidem vodíku.

Cold Blond

V 21. století může být stát se blondínkou mnohem bezpečnější.Takže, co blond vlasy barva je nyní v módě v roce 2019?Fotografie modelů, hereček a dalších médií ukazují, že „nahá blondýnka“ je na prvním místě.Jejich volba je způsobena tendencí k přirozenosti.Je jen důležité si uvědomit, že tento odstín je vhodný pro majitele lehké kůže a šedé nebo modré oči.Pro ně, stejný perlový odstín vlasů.

Zajímavé: Barva červených vlasů: módní odstíny 2019

Karamelová blondýna je ideální pro opálené dívky. Vypadá nejvýhodněji na středně dlouhé vlasy. A samozřejmě, na platinovou blondýnku nikdo nezapomněl, že hollywoodské hvězdy tolik milují.

Teplé karamelové odstíny pro blondýnky

Blond vlasy nejsou pro každého. Je nutné vzít v úvahu tón pleti, barvu očí a přirozenou barvu vlasů.

Skutečné odstíny tmavých vlasů

Příroda vládne v módě a to znamená, že konečně je čas na blond vlasy. Hnědé, zlaté a pšeničné tóny jsou dnes důležitější než kdy jindy. Stylistům se doporučuje, aby vlasům dodávali jen malý lesk.

Brunetky stále více umisťují akcenty na lehké prameny

Pokud chcete jas, pak na vás čekají odstíny jako kaštan, ořech, čokoláda a slunečný karamel. Tmavé barvy budou vypadat dobře na téměř všech. Člověk musí jen pečlivě přemýšlet o zbarvení v černé barvě. V roce 2019 by měla být monochromatická a v teple neutrální.

Smoky nebo popílek mohou být přidány k dlouhým, svěžím vlasům barvením, zvýrazněním, tónováním a dalšími metodami.

Přirozenost je v módě

Skutečné odstíny červené

Podle každoročních módních trendů zaujímá červená barva vždy vedoucí postavení mezi ostatními odstíny. Nejoblíbenější v roce 2019 je slunečno-červená, zlatá měď, zářivě červené a zázvorové odstíny.

Červená: odpřirozený až bohatý

\ t

Je to klam, že zlaté vlasy jsou vhodné pouze pro dívky se slušnou kůží a modrýma očima. Červené odstíny také skvěle vypadají na lidech s tmavou pletí a tmavými očima. Existuje však určitá opatrnost.

Zajímavé: Módní barvy na vlasy a make-up pro blondýnky v roce 2019

Například majitelé ideální pleti by měli vybírat ohnivě červený odstín, protože jakákoli závada ve formě zarudnutí nebo pigmentace bude okamžitě patrná.

Neobvyklé odstíny vlasů

Na vrcholu popularity dnes růže křemene. Nejčastěji se používá pro „prodloužený bob“ účes, ale bude úspěšnější podívat se na velmi krátké vlasy (pixie).

Kreativní barvení

A co šedá? V roce 2019 se nestojí jen za úkryt, ale můžete s ním experimentovat v každém směru. Tak, směr “babička glam” je používán známými moderátory, fotografické modely a bloggerů. Inspirací pro takové experimenty se staly módní domy Louis Vuitton a Gucci.

Soudě podle fotek celebrit, červené odstíny jsou zpět v módě. Barva s tmavě červenými, vínovými, mahagonovými a třešňovými barvami se tedy vrátí do prodejních regálů.

V roce 2019 se také změnila technologie barvení. Vedle ombra je nyní technika "balazh". Spočívá v tom, že vlasy jsou částečně natřené barvou, stojí ve stejném barevném schématu s přírodním. Tento způsob barvení je ideální pro ty, kteří se chtějí změnit, ale bojí se zkazit vlasy. Metodanavrženy pro různé délky a strukturu vlasů.

Rose Quartz

Zajímavé: Ombre na tmavých vlasech: příklady efektivního zbarvení na fotografii

Ombre technika, na rozdíl od předchozí metody, nevytváří efekt vypalování na slunci. Proto si můžete bezpečně zvolit různé barvy. Přistoupí na dlouhé vlasy. Pokud jsou vlasy kratší než linie ramen, pak je téměř nemožné dosáhnout pozitivního účinku.

A nejživější zbarvení v roce 2019 bude holografická verze. Všechny jasné odstíny a obrovské množství jich čeká na své rozhodující dívky.

Vyberte si barvu vlasů v roce 2019 není těžké. Koneckonců, spousta z nich! Vyzkoušejte, experimentujte a vychutnejte si výsledek!