Jak a co nosit pruhované oblečení?

Vsezónějaro-léto 2019na vrcholu popularity budou šaty s pruhy. V této sezoně návrháři vyjasnili a nabídli mnoho dámského oblečení s širokou paletou pruhů. A proto by asi každá módy chtěla mít v šatníku alespoň jednu stylovou pruhovanou věc. Některé ženy si bohužel myslí, že si nemohou dovolit takové oblečení kvůli své osobnosti. Můžu vás potěšit, a to i pro ženy s nedokonalou postavou, můžete si vybrat krásný pruhovaný oblek tak, aby vypadal stylově, módně a hlavně s chutí.

Aby bylo možné použítoděvv páse k zvýraznění jeho výhod a skrytí nedostatků, je nejdůležitější vzít v úvahu typ obrázku. Nejtěžší je rozhodnout, jaké jsou vaše ctnosti. A co musíte skrýt nebo nějak skrýt. Chcete-li to udělat, zkuste se na sebe objektivně podívat, jako by to bylo zvenčí.

Pro začátek si pamatujte jedno jednoduché pravidlo - vodorovná lišta se zkracuje a rozšiřuje a vertikální se naopak prodlužuje a činí vás štíhlejším.

Pro ty, kteří mají štíhlou postavu přesýpacích hodin, jim budou vyhovovat horizontální i vertikální pruhy. Ale nejlepší ze všech bude vypadat diagonální pruh s důrazem na pasu. Tak, že vzor následuje tvar obrázku.

U obézních žense nedoporučuje používat proužek v čisté formě, nejlépe ho kombinovat s monochromatickými detaily oděvu. Dokonale štíhlé ženy s obloukem budou vertikálnípruhy. A skrýt plnost pomůže nízký pas. Otevřená ramena a svislý pruh na bocích rozšiřují a zmenšují postavu.

Pokud jste krátká, je lepší zvolit oblečení se svislým pruhem.

Pro ženy se sportovní postavou a vysokou postavou je vhodný i pás. V tomto případě je třeba se zaměřit na pas, aby bylo dosaženo ženskosti.

Vodorovná tyčje ideální pro vysokou a tenkou dívku. Na takovém obrázku by bylo nejlepší vypadat jako volné oblečení s velkými detaily.

Takové postavy typu trojúhelníku a obráceného trojúhelníku lze dokonale nastavit vodorovnými pruhy. Pokud máte malá prsa a široké boky, můžete nosit vodorovný proužek, ale v tomto případě může být spodní část tmavá nebo můžete použít oblečení se svislým pruhem. Naopak, pokud máte široká ramena a úzké boky, je nejlepší nosit sukni s velkými vodorovnými pruhy.

Vidíte tedy, že pro každý typ postavy si můžete vybrat stylové a módní pruhované oblečení. A co je nejdůležitější, nebojte se experimentovat.