Herečka Gina Lollobrigida nyní a v mládí

Herečka Gene Lollobrigida - další symbol doby. Seznam nejunikátnějších hereček, které v polovině minulého století blikají na širokých obrazovkách, by bez tohoto jména nebyl úplný. A pokud hvězdy Vivien Leigh, Grace Kelly, Marilyn Monroeová pocházely z Ameriky a Francie dala světu Catherine Deneuveovou skvělou, svět je vděčný slunné Itálii za narození talentu Giny Lollobrigidové.

Talenty nejkrásnější ženy na světě, Gina Lollobrigida

Titul "Nejkrásnější žena na světě" brilantní Gina Lollobrigida okamžitě hraje jen ve dvou filmech.

Mnoho talentů Giny Lollobrigida potácí představivost! Od dětství obdivovala tvář herečky - po několik let nerozuměla úrovni hry a vnímala všechny kostýmy jako skutečné příběhy. Styl těchto filmů a hra herců ve filmech z poloviny 20. století se dnes sotva dá nazvat zvláště rafinovanou, technickou nebo dramatickou.

Vyvinutý umělecký vkus a rozmanitost tvůrčích talentů herečky našla výraz v jejích šatech! To je věřil, že v jejím mládí, Gina Lollobrigida sama koupila látky a doplňky, ona sama šila šaty pro sebe a zvedl šperky. Velmi možné. Je však známo, že Lollo byl přáteli italských mistrů Emilio Pucci a Salvatore Ferragamo, byl dobře obeznámen s Coco Chanel a byl přijat do domu Dior.

Ve věku tří let bylo dítě Ji uznáváno jako nejkrásnější dítě v Itálii.

Krása Giny Lollobrigida a jejího mládí neztmavla - na těchto fotografiích můžete ocenitdokonalost jeho forem:

Její filmový osud mohl být ambicióznější, s její legendární péčí a neuvěřitelnou krásou - mohlo být více filmů, ale Gina byla velmi náročná a náročná na návrhy - a stále si zachovává název neposkvrněného kina hvězdy XX. Století.

Gina Lollobrigida, která by šplhala na podstavci, by měla dost duetů s neuvěřitelně okouzlujícím Gerardem Philipem ve filmu „Fanfan-Tulip“. Nebo roli Esmeraldy v "Notre Dame de Paris", kde absolutní krása a přirozená elegance umožnila Lollo stát se přímou, hrdou a sobeckou cikánkou. Gina harmonicky zapadá do role pouličního tanečníka: sama tančila a zpívala velmi dobře - studovala jak choreografii, tak vokální.

Viz fotografie Giny Lollobrigida v jejích nejlepších rolích:

Říká se, že herečka se stala velmi blízkými přáteli s nedobytnou a uzavřenou Marií Callas po árii Tosca, kterou provedla Lollobrigida.

Gina má mnoho dalších talentů: její kresby kdysi pomohly živit velkou a chudou rodičovskou rodinu, kreslila kolemjdoucí na ulici v Římě pro malou holčičku. Nyní Gina Lollobrigida nadále kreslí, profesionálně zabývající se fotografováním a sochařstvím, střílí respektovaný dokumentární film.

„První úspěch vám odpouští. Druhým je nepříjemný člověk. Pokud se ukáže, že osoba má na skladě více talentů, začíná noční můra.Závist a žárlivost jsou neodmyslitelnou součástí lidí po celém světě. Předpokládá se, že krásná žena má dost svého vzhledu a její mozky a charakter jsou už přehnané, “podotkla Gina Lollobrigida jednou a pokračovala ve věcech, které pro ni byly zajímavé.

Gina je také sochařka, její soška dívky, která drží v dlani perlu, se stala cenou Mezinárodního filmového festivalu Baltic Pearl.

Osobní život herečky Jinny Lollobrigida

Jakmile jí matka řekla, že je nutné se oženit s advokátem nebo s lékařem, aby se nestalo, že byste se museli vypořádat s tím, kde získat peníze. Je ironií, že se mladý Lollo zamiloval do lékaře, zatímco ona sama mohla zajistit rodinu. Ve 22 letech se Gina Lollobrigida, ve velké lásce, provdala za jugoslávského lékaře Milka Skoficha. Jediný syn byl pojmenován po svém otci Milkovi Jr. Šťastný osobní život manželky Giny Lollobrigidové trval dvě desetiletí. Rozvod a následná rychlá smrt jejího ex-manžela byly nejsilnější rány pro Ginu. O něco později se kinematografická kariéra zastavila, což bylo pravděpodobnější díky vysokým nárokům na materiál a odmítnutí filmu.

Zaměřila se na výchovu svého syna a obsedantně zpochybněného osudu a stala se úspěšnou ve všech věcech, které by neudělala. V té době se snažila být konzultantkou velkých kosmetických firem, a to navzdory skutečnosti, že vždycky považovala za „nejlepší kosmetiku - lásku“. V roce 1983 se naposledy objevila na obrazovce - ve filmu „Emigranti“.

Lollobrigida spolupracuje dobrovolněs UNESCO a UNICEF. A obecně, tato úžasná žena bude žít o nic méně než její ctihodný teta, která se stala nejvíce dlouho-žil signora Itálie a zemřel ve věku 112 let!

Věnujte pozornost fotografii Giny Lollobrigidy - nyní je úžasně krásná: