Denní měsíční domácí práce kalendář na červen 2019

Každý den pociťujeme vliv Měsíce na sebe a ovlivňuje všechny oblasti našeho života, ovlivňuje zdraví, globální změny a drobné rutinní záležitosti.Chcete-li ušetřit čas a úsilí a dosáhnout maximálních výsledků, stojí za to prozkoumat lunární kalendář pro čištění, opravy domu, bytu na červen 2019.

Měsíc

Značkya přesvědčení o úklidu domu

Naši předkové si už dávno všimli, že záleží na zvolené době čištění, zda bude dům a jeho obyvatelé šťastný a bezpečný.Proto řada našich doporučení a doporučení pochází od našich babiček, které pomohou zlepšit život a klima v rodině:

 1. V žádném případě se nemůžete pomstít v domě se dvěma košťaty, nebudou žádné peníze, žádné štěstí.
 2. Jako obvykle musíte držet koště s rukojetí dolů - to je silný amulet proti špatným přáním a černým silám.
 3. Pokud hosté nebyli podle vašich představ a očekávali od nich potíže, pak ihned po jejich odchodu si všimnete jejich stop a vše bude v pořádku.
 4. Samozřejmě, pokud někdo z rodiny nebo dobrý přítel opustil váš domov, nevyčisťujte ho po dobu 3 dnů.
 5. Ve večerních hodinách nevyhazujte odpad, to je hlavní hádka.
 6. V květnu by člověk neměl umývat přikrývky v tom, že někdo v rodině zemře, totéž platí pro Silvestra.
 7. Neumývejte podlahu po západu slunce, jinak budete mýt všechno štěstí.
Jak zacházet s těmito pověry a znameními je vaše vlastní podnikání, ale můžete jednoduše použít lunární kalendář renovace bytů, úklid domácnosti v červnu 2019 a přinést harmonii a klid do vašeho domova.

Úplněk na obloze

Vliv fází měsíce na čištění a opravy v domě

\ t

V ideálním případě bych chtěl denně vyčistit dům, s výjimkou velmi velkých církevních svátků, ale realita moderního života je taková, že na to není vždy dostatek času a energie, takže můžete využít znalostí a pozic Svítidla a jejich vliv na naše životy:

 • Všechny domácí práce budou úspěšnější, pokud to uděláte na mizejícím měsíci, ať už se jedná o poprášení, otírání zrcadel nebo mytí podlah nebo oken.
 • Pokud budete prát v této fázi měsíce, prádlo vydrží déle a zachová si čerstvost, bude méně špinavé.
 • A pokud měsíc roste, pak byste neměli začít čistit, například můžete začít sázet květiny.
 • Tentokrát je to také dobré pro kulinářské experimenty, vaše jídla budou obzvláště chutná, pečení je svěží a můžete vařit několik dní předem, chuť se nezhorší.
 • Nový měsíc ani úplněk není vhodný pro velké směny, opravy, obecné čištění.
 • Žádné začátky ve dnech zatmění Slunce a Měsíce, a dokonce pár dní před a po těchto událostech.

Toto jsou nejobecnější doporučení pro ženy v domácnosti, pokud se chcete dozvědět více, musíte podrobně prostudovat lunární kalendář domácích prací v bytě za červen 2019.

Čištění nepříznivého dne neznamená nic dobrého.

Sledujete lunární kalendář při plánování práce v domácnosti?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Lunární kalendář příznivých a nepříznivých dnů pro opravy a úklid za měsíc červen 2019

Pro pohodlí těch, kteří chtějí snadno určit fáze měsíce, kdy je lepší udělat jarní úklid a když stojí za to omezit malou údržbu řádu v obydlích, astrologové vyvinuli doporučení ve dne.

 • 1. června 2019, 27-28 lunárního dne, ubývající měsíc v Býku.Během tohoto období můžete dělat každodenní domácí práce, protože všechny monotónní a ne příliš zajímavé věci budou fungovat snadno a ne obtěžovat jejich obyčejností.Můžete také otřít globální změny v bydlení, ale pokusit se vyrovnat za jeden nebo dva dny, protože brzy se situace nezměnila ve prospěch těchto projektů.Skvělý čas na práci v zahradě, na zahradě, obecně s půdou, takže můžete dělat vnitřní květiny, pokud nemáte pozemek nebo letní sídlo.Jediné, co by dnes nemělo být vůbec prováděno, je řezat květiny, větve stromů, bojovat proti hmyzu nebo zabíjet drůbež nebo jiná zvířata.Cokoliv, co nějak souvisí s pozbytím života, nepřinese štěstí, ale výsadba nových rostlin bude úspěšná a potěší vás dlouho.
 • 2. června 2019, 28-29.Sotva stojí za to začít něco velkého, ale je čas začít se připravovat na přestavbu, změnu interiéru a opravu.Pozorně si ale poslechněte, pokud nemáte sílu a náladu, netlačte sek tomu je lepší počkat. Příznivá bude instalace klimatizačních jednotek, zvlhčovačů nebo sušiček vzduchu, zejména ve druhé polovině dne, stejně jako změna elektrického vedení nebo nových prostředků zabezpečení či komunikace.
 • 3. června 2019, 29, 30-1 měsíční den, nový Měsíc v Blížencích. Období není vhodné pro začátek velkých případů, ale můžete se pokusit vše naplánovat. I když se dnes věnujete energetickému čištění vašeho domova, zapálíte svíčky nebo aromatické lampy, bude z toho mnohem větší smysl. Nezanedbávejte drobné domácí práce, můžete také hýčkat domácí čerstvý chléb nebo jiné pečivo nebo lahodné palačinky.
 • 4. června 2019, 1-2 měsíční den, rostoucí Měsíc v Blížencích. Aby bylo možné se zapojit do čištění den není nejlepší, zde, pokud byste nemohli dospět k dohodě o koupi nové pohovky nebo barvu tapety v obývacím pokoji, pak dnes bude spor vyřešen snadno a k vaší spokojenosti. Mimochodem, pokud uvažujete o koupi nového domova, pak to může být také dnes, v extrémních případech, koupit novou klimatizaci nebo interkom, bude sloužit po dlouhou dobu.
 • 5. června 2019, 2-3 lunární den, rostoucí Měsíc v rakovině. Velmi jasný a emocionálně intenzivní den, můžete pohybovat horami, hlavní věcí není ztrácet energii na domácí skandály, ale posílat energii správným směrem. Začněte stavět dům, opravovat instalatérské práce nebo kopat novou studnu. Nezapomeňte otřít lustry a změnit všechna světla na jasnější, je tak příjemné žít v dobře osvětleném domě. Zostřenínůžky a nože, prohlédněte si obsah ledničky, pokud něco z jídla, které již nemáte rádi, pak tento produkt z menu vynechejte.
 • 6. června 2019, 3-4. Emocionální stres nezmizí, takže nezačínejte hádku s ostatními, zejména na maličkostech, ošetřujte vše humorem a aktivně se zapojujte do čištění a zkrášlování vašeho domova. Lunární kalendář čištění, opravy domu, bytu na červen 2019 radí pracovat se dřevem dnes. Rošt dřevěné podlahy nebo parkety, aby rodokmen své rodiny, třídit přes knihy, poznámky, kuchařka záznamy. Ozdobte byt dřevěnými figurkami, udělejte ikebanu, pracujte v květinové zahradě. Pokud jste dnes omylem rozlili olej, je to dobré znamení, které naznačuje, že jste si našli své místo v životě a že se ve vašem domě daří dobře.
 • 7. června 2019, 4-5 lunárního dne, vycházející měsíc v Leo. Den je vhodný pro neuspěchané obchodní a příjemné myšlenky o rodině a příbuzných. Pokračujte v kompilaci rodokmenu s fotografiemi blízkých a zároveň přehodnotit své místo v životě a vztah, který se mezi vámi v poslední době vyvíjel. Velký den pro výsadbu stromů, sběr bylin nebo nákup koření k vaření nových jídel. Ukažte nestandardní přístup, vyzvedněte si novou příchuť pro svůj domov, udělejte talisman nebo novou výzdobu interiéru vlastníma rukama, protože kreativní věci jsou dnes obzvláště vítány, což nelze říci o rutině.
 • 8. června 2019, 5-6. Pro velké změnynení nejlepší čas, ale malá práce je docela přijatelná, stejně jako plánování do blízké budoucnosti. Ukažte svou kreativitu, ale nebuďte frivolní a povrchní, nepřinese to štěstí. Dělejte všechno pomalu a důkladně, vysypte obsah skříněk, zbavte se zbytečných věcí a uvolněte prostor pro nové, aby přišli do vašeho života.
 • 9. června 2019, 6-7 lunárního dne, rostoucí Měsíc v Panně. Energetický den se mění životem, zbavuje se všeho, co vám brání v rozvoji a pohybu vpřed. Práce na zemi, výsadba rostlin, voda, čištění kuchyně, opravit to, co jste již dlouho chystáte opravit nebo konečně odhodit. Neměli byste trhat květiny, dávat pozor na nádobí, neměli byste ji bít dnes, stejně jako trhat papír.
 • 10. června 2019, 7-8 lunární den. Pro začátek velkých případů je čas nevhodný, ale jsou ukázány všechny druhy drobného úsilí. Můžete vyčistit skříně nebo kuchyňské linky, zkontrolovat obsah lednice a vyzkoušet nové menu. Jen zkuste dnes neroztrhnout dopisy, staré papíry, buďte opatrní s křehkými předměty, pokud ji rozbijete, pak ne k dobrému.
 • 11. června 2019, 8-9 měsíční den, rostoucí Měsíc v Libra. Skvělý čas na pozvání hostů, protože budete moci vařit jídlo zejména dnes. Rád potěší přátele a příbuzné kulinářských lahůdek, může se pochlubit změnami v interiéru, protože dnes si pověsit nový obrázek nebo jinou výzdobu je jen skvělý nápad.
 • 12. června 2019, 9-10. Můžete pokračovat k opravě nebopřestavbu domu, pokud jste to udělali dlouho. A pokud ne, pak pokračujte v zdobení vašeho domova, je čas aktualizovat interiér, protože je tak příjemné žít mezi krásnými věcmi.
 • 13. června 2019, 10–11 lunárního dne, rostoucí měsíc ve Štíru. Skvělý čas pro velké podniky, jako je budování vysněného domova nebo zásadní přepracování. Bez lítosti, zbavit se zbytečných věcí, domácích spotřebičů, a dát všechno ostatní v pořádku, vzít je do opravy nebo suché čištění. Je na čase se zbavit odpadků a úlomků hrábě, musíte vytvořit prostor pro něco nového ve svém životě.
 • 14. června 2019, 11–12. Můžete zkusit všechno nové, koupit nové spotřebiče pro váš domov a otestovat nové techniky designu. Především nezapomeňte dokončit práci, jinak se od vás odtrhne štěstí. Buďte opatrní při propichování a řezání předmětů, nepadejte vidlice a lžíce, to je selhání.
 • 15. června 2019, 12-13 lunárního dne, stoupající měsíc ve Štíru. Lunární kalendář domácí práce, práce v bytě, úklid za červen 2019 doporučuje, abyste začali opravovat nebo přesouvat, prostě se nezastaví na polovinu, aby zbytek do konce, a pak se ztrátě nelze vyhnout.
 • 16. června 2019, 13–14 lunárního dne, stoupající měsíc ve Střelci. Není čas na výstavbu a opravy a je lepší se nedotýkat země. Můžete péct kulatý chléb nebo udělat talisman nebo talisman pro dům kulatého tvaru, to pomůže v podnikání a zachránit domov z negativů.
 • 17. června 2019, 14-15 měsíční den, úplněk ve Střelci. Velký byznys dnes není čas, ale dělejekonomické drobnosti, které nedosáhly rukou, je to dokonce možné.Navíc víte, jak se mohou hromadit a otrávit život hostesky.Pokud máte sílu, můžete si udělat praní nebo čištění.
 • 18. června 2019, 15–16 lunárního dne, ubývající měsíc v Kozorohu.Nic globálního, tak udržujeme pořádek a čistotu, děláme vymalování, shrabujeme odpadky na balkóně nebo mezaninu a vyhazujeme všechny zbytečné, dnes to uděláte bez lítosti.
 • 19. června 2019, 16-17.Báječný čas na čištění a drobné domácí práce.Nejen domácí, ale i energetické čištění vás a vašeho domova z negativních nahromaděných v poslední době dokonale projde.
 • 20. června 2019, 17–18 lunárního dne, ubývající měsíc v Aquariusu.Jsou ukázány pouze malé záležitosti, je lepší relaxovat nebo chatovat s přáteli a rodinou u stolu, řešit mnoho starých problémů.Větrejte skříň, zacházejte s elektrickými spotřebiči, kupujte novou elektroniku nebo čistěte věci.To vše dodá pozitivní energii do vašeho domova a života.
 • 21. června 2019, 18-19.Nejlepší je jen relaxovat a povídat si s přáteli, ale pokud ho milujete, můžete dělat jen to, co se vám líbí, a neusilovat o dobývání všech vrcholů, dnes to neuspěje.
 • 22. června 2019, 19. lunární den, ubývající měsíc v Aquariusu.Neměli byste volnoběhu, ale nepozorujte to, zvláště při práci s ohněm hrozí vysoké riziko zranění a popálenin.Vyčistěte energii doma, větrejte místnosti, umyjte okna, dodá vitalitu a povznesete své duchy.
 • 23. června 2019let, 19-20 lunární den, ubývající měsíc v Pisces. Síly na konci, takže to nepřehánějte a nevzdávejte se domácích prací. Plan změny v interiéru, zdobí váš dům novým způsobem, protože nejpříznivější období pro kreativitu.
 • 24. června 2019, 20-21. Podle svého uvážení se můžete dostat k podnikání, které bude vyžadovat spoustu energie od vás, nebo si dát možnost relaxovat a dělat plány. Hlavní věc je, že to všechno děláte s radostí.
 • 25. června 2019, 21-22 lunárního dne, ubývající měsíc v Beranu. Začněte s opravou, zejména pokud jste se o ní nemohli rozhodnout a byli odloženi až později. Tento čas přišel, všechny zlepšovací aktivity se budou konat na nejvyšší úrovni.
 • 26. června 2019, 22-23. Čas plyne, dobrý pro opravu, i když je velký, i malý, všechny naše plány budou ztělesněny tak dobře, jak je to jen možné.
 • 27. června 2019, 23-24 lunárního dne, ubývající měsíc v Beranu. Optimální doba pro zahájení výstavby nebo větší opravy. Bylo to v něm ve starověkém Egyptě a začalo pokládat nové pyramidy. Pokračujte ve zlepšování svého života, děláte to dokonale.
 • 28. června 2019, 24-25 lunárního dne, ubývající měsíc v Býku. Pro začátky není den vhodný, ale pro otravné monotónní denní záležitosti - prostě perfektní. Nespěchejte, pokračujte ke všemu důkladně a bez starostí.
 • 29. června 2019, 25-26. Neměli byste ohrozit velké změny v domě, je lepší se dostat s každodenní zmatky a ne ztrácet čas a peníze na zbytečné akvizice, nebudou zdobit váš dům.
 • 30. června 2019, 26-27 měsíčníden, ubývající měsíc v Gemini. Nezaměňujte marně, stále nemůžete vše znovu opakovat, mluvit se svými příbuznými, zejména staršími lidmi. Můžete pracovat na zemi, dělat elektrické vedení, pokud nemůžete sedět nečinně.

Dívka se zabývá úklidem

Pokud budete postupovat podle lunárního kalendáře na úklid, opravu domu, bytu na červen 2019, s využitím příznivých dnů, i ti nejoblíbenější domácnosti vám přinesou radost, spokojenost, mír a štěstí v rodině.