Dámské chinos: kdo je vhodný a jak se nosí

Například takové stylové modely jako chinos, které mají svůj vlastní neformální styl, a stejně jako každá „pánská“ věc ve vzhledu žen, vždy vypadají elegantní a trochu vzdorně.

Styl těchto modelů je „zlatým prostředkem“ mezi tradičními a příliš populárními džíny a klasickými kalhotami, které nejsou vždy vhodné. Zvláštní pozornost si zaslouží výhody chinosů, jejich vlastností a stylu nošení.

Jak vypadají chinos a jak vypadají

Typická chinos nejsou jen nějakým konkrétním specifickým modelem nebo stylem, který má své vlastní exkluzivní rysy. To je především typ kalhot. Jejich střih, detaily a stylse mohou lišit v závislosti na fantazii a preferencích značky nebo návrháře, jakož i použitých tkanin.

V dnešní módě se však hinhinos nazývají zvláštním fenoménem - dnes tak úspěšně konkurují super populárním džínám.

Jejich vzhled, stejně jako mnoho stylových věcí v dámském šatníku, je kvůli uniformě armády. Poprvé se modely s takovým názvem objevily v mužských trendech v polovině 50. let minulého století a byly původně součástí vybavení amerických vojáků a důstojníků. Byly vyrobeny z tlusté, tenké, přírodní, vysoce kvalitní bavlny vyrobené v Číně, která byla v té době velmi cenná. Díky Číně (Čína) dostal model své jméno - chinos. Tyto kalhoty se staly velmi populární v mládí a zejména ve studentském prostředí a staly se tak jakýmsi symbolem pouze vznikajícího neformálního stylu, který se dnes nazývá ležérní.

Svět módy se dozvěděl o ženských chinech v 70. letech minulého století. Tehdy se poprvé objevily v ženském šatníku a pokud byly mužské modely šity z bavlny konzervativních barev - béžové a khaki, pak se ženské modely lišily jasem a netrivialitou barev. Ukázalo se, že model je tak poptávaný, že se opakovaně vrátil k trendům. Dnes je to považováno za klasiku, ale pokud si přejete, můžete ji použít jako ročník, a to zejména od 70. let minulého století patří mezi nejzajímavější období, které nejmodernější a módní návrháři snadno citovat.

ŽenyChinos - co je to v dnešních trendech?​​Především modely s vlastním dobře známým stylem. Jedná se o kalhoty z klasické nebo merserezirovanny (s měkkým lesklým leskem) speciální výroby bavlny z jasných a nasycených tónů. Volné nohavice, rovné nebo mírně zúžené ke dnu, nutně doplňují dvě „šikmé“ kapsy v bočních švech a jednu zadní kapsu. Chinos se vyznačuje výškou nástupu, může být nízký, střední nebo mírně přeceňovaný, podle tradice je položeno několik záhybů od pásu, a pokud je to žádoucí, šípy jsou žehleny zejména na klasických modelech.

Modely se také rozlišují podle šířky, nejpodstatnější v dnešních trendech jsou: přímé, úzké a velmi úzké modely.

Chinos, vždy a bez ohledu na model, se nosí, přičemž pootočil okraj nohavic o pět centimetrů nad kotník - to je ochranná známka těchto modelů. Zpočátku byly nohavice nohavic zastrčeny, aby se „váží“ příliš tenké a plastové tkaniny. A dnes to není jen pocta módě, ale příležitost opravit délku postavy, otevírající oči kolem půvabných kotníků. Stejně jako mužské modely jsou dámské chinos nošeny s klasickým koženým pásem , který zachovává standardy stylu.

Na těchto fotografiích - dnešní ženský chinos nejvýznamnějších stylů:

Styl 2017: styly chinos

Navzdory těmto kategorickým a ne velmi ženským vlastnostem modelu a stylu jsou tyto kalhoty úžasnéPřesně zapadají do dnešních velmi protichůdných trendů, které pravidla nepřijímají. V roce 2019, chinos vypadal, že je v poptávce v několika současných stylech.

Především samozřejmě v každodenním životě, který je dnes založen na praktických, ale originálních a individuálních myšlenkách a stylech. Neméně dobře chinos si zvykl na neformální obchodní styl - umožňují vám sbírat velkolepé, ale ne způsobují (jak vyžaduje oblékání) soubory. A docela nečekané, ale logické z pohledu dnešní kontroverzní módy byl vzhled takových modelů ve večerních šatech.

Tento styl byl tak přitažlivý, že ho přijali světově proslulé značky a designéři jako Trussardi, Roberto Cavalli, Gap. Tyto značky určují tón v módě městského a mladistvého stylu a jejich intuice mohou být samozřejmě důvěryhodné, ne však tvrdí, že jsou autorstvím stylu, ale aktivně ho interpretují a proměňují v zcela nový a stylový kus dámského šatníku.

Díky tomuto tvůrčímu zásahu dnes chinos vypadají velmi lákavě a hlavně jsou prezentovány v různých provedeních. Designéři se chopili hlavní výhody těchto modelů, organicky a zároveň velmi účinně mění siluetu a styl módních dámských šatů, jakým způsobem by se nesestavovali.

Podívejte se na fotografii chin s dojmem, to jsou tyto modely, které určují trend:

Díky takovému obratu módních událostí, dnesv mnoha různých inkarnacích. Klasický je „mužský“ design a tradiční béžové a šedé barvy a povinné atributy modelu, jako je pás a manžety. Tyto modely vám umožní porazit tak komplikovaný, ale sexy styl „dandy“ ve vašem šatníku. Skutečná popularita a uznání však získaly možnosti stylu, přizpůsobené ženskému šatníku. Tyto modely jsou typické pro originální barvy - ženský a koketní, ochucené v pastelových květinově karamelových a komplexních odstínech trendů v barvách sezóny.

Tom Ford šel dále než jeho kolegové a nabízel chinos s potisky - abstraktní a geometrické.Striktní formy stylu dokonale vnímají tento druh tvořivosti a není zde ani náznak, který by pocházel z vojenského původu modelu v ženské verzi - pouze ve stylu.

Mimochodem, chinos by neměl být v žádném případě přisuzován „vojenskému“ stylu, pevně zaujímá místo v předních řadách rafinovaného městského a každodenního stylu.

Jak nosit chinos

Navzdory zdánlivé jednoduchosti a všestrannosti stylu tyto modely potřebují, jak se říká, aby se daly nosit. Jako každý mužský styl (a on zůstal tak), mohou transformovat obraz, přidávat kouzlo a sexualitu k tomu, a může dělat to obyčejný a rustikální.

Styl chinos má své výhody a nevýhody, které byste měli určitě vzít v úvahu při výběru modelu pro svou vlastní postavu. Rovný nebo mírně zúžený tvarkalhoty dodávají štíhlost, charakteristickou pro nedostatek výrazného dekoračního stylu - kapsy, velké kapsy, barevné stehy, ventily - dále usnadňuje siluetu. Ale striktně označený pásem a pasem, který byl upevněn pásem, který byl pro tyto kalhoty závazný, a také povinné, neopatrně zastrčené manžety zcela jasně zobrazovaly proporce postavy. Je nepravděpodobné, že by závady svých nedostatků pomocí tohoto stylu uspěly.

Je však dost zvláštního, že navzdory všem rysům je to jeden z nejúspěšnějších stylů kalhot speciálně pro ženské postavy nejrůznějších typů. Je jen důležité pochopit, jak si vybrat a nosit chinos.

Měkká, tenká, plastová tkanina s mírným přídavkem elastanu zajistí dokonalé uchycení. Na rozdíl od husté, jsou snadnější, aby se vešly na postavu a rouška, nevytvářejí zbytečné záhyby. Vzhledem k tomu, že dnešní chinosy mají na bocích tři typy „fit“, není obtížné vybrat si individuální. Například, nízký střih, spojený se sníženým ševem švu, dokonale maskuje takové vady jako nejasně vyslovovaný pas, nadměrné objemy v bocích a dokonce nedostatečně dlouhé nohy. Modely by však v žádném případě neměly být pytlovité - prostě fit.

Vaše odpověď na otázku, co znamená chinos, a jak je nosit v dnešních trendech, jsou dány nejlepšími módy na světě, jako jsou Riana, Beyonce a Kim Kardashian. Doslovně si vybrali tyto modely jako běžné oblečení, které mění jejich připoutanostdžíny, a ukázat velmi non-triviální obrazy shromážděné s těmito kalhotami. Navzdory skutečnosti, že rozmanité vysoce profesionální špičkové stylisty pracují s hvězdami, je princip tvorby takových souborů zřejmý.

Objemné a volné mikiny, trička, tuniky s lehkou létající siluetou jsou v těchto souborech nejlepšími společníky. Neformální a zároveň velkolepý obraz doplňuje boty s plochou podrážkou.

Jak stylové a krásné nosit chinos tyto fotografie:

S tím, co nosit chinos na ženy s nadváhou

Jakýkoliv ultra módní a ikonický styl vypadá na štíhlých dívkách bezvadně a ty, kterým příroda udělila ženskou podobu, jsou často na pochybách.

Ale vzhledem ke zvláštnostem chinos jsou téměř ideální pro ženy plnohodnotného módy. Je pouze důležité zvolit si míru pasu, která je v těchto modelech prezentována ve třech verzích. Nejlepší na všech modelech s průměrem, ale v žádném případě není podhodnocené přistání. A záhyby od linie pásu korigují objem kyčlí a vizuálně ho snižují. Model se zúžil, ale ne rovný řez s úhlednými manžety v kotníku, aby silueta jako celek jednodušší.

Chinos pro ženy s nadváhou nejsou pouze modely tmavých a nasycených barev, které skrývají objemy. Pastelové, ale teplé odstíny, květinové tóny v kombinaci s matným povrchembavlna a správně zvolený styl jen ozdobí postavu. Sběrné soupravy s takovými chinosy by měly být preferovány hromadné, ale vizuálně lehké. Vynikající set bude tunika délky těsně pod linií pasu a všechny vrcholy s rozšířeným nebo asymetrickým lemem. Halenky nebo topy s krásně zdobeným výstřihem nebo jedním sníženým ramenem budou vypadat stejně působivě. Příležitostná a praktická sada vám pomůže vytvořit pletené „deuces“, skládající se z miniaturního topu s popruhy a dlouhého svetru s tvarovaným lemem široce otevřené košile.

Kombinace chin s košile, sakami, topy a halenkami

Rafinovaná nedbalost se stala novým mottem milovaného a právem oblíbeného elegantního neformálního stylu. Ale také se stává více a více ženský od sezóny k sezóně, požadovat nová originální řešení pro každé oblečení pro každý den. Takové modely jako chinos nám umožňují stylově interpretovat praktické každodenní obrazy. Aby bylo možné přesně rozhodnout, co se nosí s ženskými chinos, nikdy byste neměli zapomenout, že to je stále upřímně mužský model. A tato okolnost stojí za to bít do vlastních obrazů.

Ať už si vyberete jakýkoliv styl, měli byste věnovat pozornost harmonickým proporcím siluety, s chinosem v tomto ohledu, všechno je velmi jednoduché. Bez ohledu na to, jaký styl a styl „top“ nosíte, měl by být zkrácen, ideální délka - těsně pod pasem. Taková kombinace nepoškodí žádnou postavu a odhalí vše.ctnosti tohoto skutečně ikonického stylu.

Chinos se hodí jako bezchybný doplněk k světlé, poutavé špičce, jako je luxusní šifonová halenka, která zvýrazní a zvýrazní horní část obrázku. Neutrální, jemné barvy a styl top, jako je halenka nebo košile, bude dávat všem obraz neutrality, hlavním předmětem přitažlivosti pozornost bude vaše tvář a postavu.

A zářivě barevné chinos v kombinaci s velmi jednoduchým vrcholem - například s tričkem nebo svetrem, se stanou hlavním cílem souboru. Jak uspořádat takové módní "stres" v obraze - záleží jen na vaší náladě a schopnostech postavy.

Nejmódnější každodenní obrazy jsou dnes sbírány z věcí různých a často kontrastních stylů.

Například v sadě - chinos a košili - jednoduché a elegantní zároveň, měli byste si vybrat košile originálních jasných barev.

Zamyšleně přitom modely z modré džínoviny budou vypadat stylově a pánská střihaná košile, vyšívaná z barevné guipure, bude obraz vintage a sofistikovaný. Nejlepší ze všech v těchto sadách bude vypadat osazené a zkrácené košile, které by vydržely všechny kánony stylu je nejlepší vyplnit pás.

Neformální obchodní sada, která je ideální pro různé situace - chinos s bundou.

V projednávaném případě stojí za to se také opírat o kontrasty stylů a v žádném případě o opotřebeníbunda sportovní, každodenní a především sportovní. Kompletní sada bundy v klasickém klíči, vyrobená z velmi kvalitní vlny, sametu nebo žakaru.

Ideální v kombinaci s chinosovými blejzry, zkrácenými na bederní linii s dobře zdůrazněným pasem. Takové dodatky jako široké klopy nebo baskičtina učiní obraz výraznějším. Čím složitější a ženský styl bundy bude - tím lépe, jako doplněk budete muset vybrat pouze nejjednodušší a neutrální top nebo tričko.

Podívejte se, jak stylové jsou snímky s ženskými chinami na těchto fotografiích:

Klasická modrá a černá chinos

Jedinečnost těchto kalhotek jim umožňuje "přizpůsobit se" doslova v jakékoli situaci, jak je to jen možné. Velice v úspěšně sestaveném souboru hraje nejen to, co by měly nosit ženské chinos, ale také to, jak si vybrat barvy takové sady. Chcete-li se dnes dívat, že je módní, kombinovat „černou s bílou“ trochu, složitou a někdy protichůdnou kombinaci barev a odstínů - to je módní hra, ve které se úspěšně účastní. Klasické chinos jsou světle béžové a žádné jiné barvy nejsou samy o sobě elegantní a můžete si vybrat doprovodné položky podle vlastního vkusu a typu barev.

Ale v dnešních trendech jsou barevné modely široce zastoupeny, například modré chinosy budou dokonale nahrazeny v každém každodenním souboru.džíny, ale zároveň bude vypadat mnohem slušněji. Tyto modely budou perfektně kombinovány s vrcholky sytých odstínů fialové a zelené barvy, dokonale podpoří módní trend „moře“, pokud na ně nosíte pruhovaný top.

Mimochodem, vypadají dokonale spárované s džínové bundy a pláštěnkami, které byste nikdy neměli nosit se stejnými džíny - celkový vzhled džínsů není v módě.

Černí chinos jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí vypadat jak relevantní, tak štíhlé. Těsné uchycení kalhot v pase a bocích a mírně zúžené nohavice na nohavicích, spárované s barvou, která opravdu dává štíhlost, funguje bezchybně. To je naprosto neutrální a zároveň univerzální, což znamená základní věc pro každodenní nošení, zejména pro sezónní nebo zimní šatní skříň.

Ale v takových souborech je kombinace chinů s jasnými nebo objemnými botami zakázána, může zničit všechny účinky, které takový model má.

Bílé a barevné letní chinos​​

Tyto modely jsou doslova vytvořeny pro elegantní a velkolepé letní soubory. Kromě toho, jak pro městské a pro ty, ve kterých můžete bezpečně jít na dovolenou. Význam a praktičnost stylu, v létě modely doplňuje non-triviální barvy. Návrháři, jako by hravě sjednotili přísný „mužský“ styl a upřímně ženský a velmi koketní barvy.

Klasické létoMóda, ne první sezóna benchmarku jsou bílé chinos - věc naprosto nezbytná pro vytváření mnoha úspěšných setů. T-shirt dá obraz lehkosti, košile zastrčený do pásu bude vydávat lehký dotek formality, a zdobené plodin nahoru nebo ohlávku vám umožní jít na párty v takových šatech.

S čím ještě můžete nosit chino s tím, co - podívejte se na fotografii:

Samozřejmě buďte opatrní s bílými kalhotami, zvláště pokud nechcete do boků přidávat nadbytečný objem. Aby se tomu zabránilo, noste v horní části jakékoliv bílé barvy s takovými chinos - monochromatická řešení sady jsou vždy dokonale elegantní, dávají štíhlou postavu a nyní jsou ve výšce módy.

Ale barevné letní chinos jsou obzvláště zajímavé, designéři nepřišli ke společnému názoru, jaká barva je v módě a každá značka nabízí vlastní paletu odstínů.

Nicméně se čte zřetelná tendence - letní modely jsou prezentovány v jasných ovocných a bobulových a mořských odstínech.

Jemné pastelové a karamelové tóny nejsou o nic méně relevantní. Sbírat s nimi sadu, neměli byste hledat přímé kombinace s jinými věcmi. Jakékoliv barvy, které se vám líbí, vám umožní být v trendu. A kalhoty vzácného jemně korálového nebo vápencového odstínu promění každou letní šatní skříň za uznání.

S tím, co nosit dámské chinos v létě

Přísné kánonykombinace stylů, stejně jako barev, by neměly být hledány. Ale chinos (s jejich brutálním stylem), spárovaný s velmi ženskými a upřímně koketními věcmi, dá nejlepší výsledek. Co to bude, nejměkčí halenka z batiste nebo šifonu, tričko s tenkými ramenními popruhy nebo tunika se sníženým ramenem? V každém případě bude dosaženo cíle - módního kontrastu a zároveň vytvoření obrazu.

Co přesně nosí dámské chinos v létě závisí jen na situaci a na tom, kam jdete. Při pohledu příliš elegantní a zamyšleně oblečený dnes prostě není módní, a jen tak upřímně ležérní, ale zároveň stylové kalhoty jsou schopny dát jakékoli šaty tento drahocenné kouzlo záměrné nedbalosti. Mějte to na paměti při výběru bot a doplňků. Pozlacené sandály a barevná spojka vypadají skvěle s prostým bílým tričkem. Lodní boty a taška se statusovou kůží dodají obrazu zcela odlišnou barvu se stejnými crhinos a mikinou.

Několik dobrých nápadů, s nimiž se nosí dámské dámské chinos, je na fotografii:

Jaká obuv nosit brady: obuv a obuv

Tyto kalhoty jsou dokonale kombinovány s botami téměř všech stylů a volba jednoho konkrétního páru závisí zcela na stylu, ve kterém se budete dívat.

Neformální a elegantní oděv v pouličním stylu dokonale podpoří chinos s botami sofistikovaných a módních stylů.

Suede “Pouště”, kůže “Oxfords” nebo„Chelsea“ - boty stylizované jako pánské styly vám umožní dokonale porazit styl „dandy“. Kromě toho budou tyto slušné boty dělat obraz více ušlechtilý a obtížný.

Ale s tím, co byste neměli nosit ženský chinos, je to s dámskými botami z hrubých forem, jako jsou "martins" nebo "trámy". Kromě toho, že porušují styl oblečení, budou důkladně deformovat siluetu - to není nejúspěšnější kombinace s nízkopodlažními kalhotami zkrácenými nad kotníky. Boty pro chinos by měly být vybrány velmi pečlivě, aniž by se změnil jejich vlastní styl, ale zároveň experimentovat s novými kombinacemi.

Pokud si nepřejete přemýšlet o svém každodenním životě bez sportovní obuvi, v žádném případě nesmíte tyto kalhoty kombinovat s objemnými teniskami.

Stylové tenisky, tenisky nebo tenisová obuv vytvoří požadovaný módní kontrast k obrazu a budou v této sadě vypadat mnohem elegantněji. Také věnujte pozornost stylizované sportovní obuvi v anglickém stylu, jako jsou například „derby“ boty.

Při výběru, které boty nosit s chinos, v každém případě nezapomeňte na paty. Kombinace pánských ležérních kalhot a dámských bot porušuje všechny standardy, ale nejvíce vyhovuje současným pravidlům pro sběr módních obrázků a dává ohromující výsledky.

Používejte jehlové podpatky? Vyzkoušejte je s chinosem a zastrčte manžetu o něco výš. Co nosíte jako top - holý bílýkošile nebo tričko - už není důležité. Obraz bude v každém případě módní, velkolepý a velmi sexy.

Vysoký podpatek v kombinaci s krátkými kalhotami může transformovat jakoukoliv postavu. Ale "žít na patách" každý den prostě není módní a obtížné. Proto stojí za to zvážit další možnosti pro kombinování chin s botami, s nimi nejen styly obuvi stylizované jako pánské anglické boty vypadají skvěle.

Elegantní baletní byty, pražce, mokasíny - jakýkoliv model, který zdůrazňuje ženskost a eleganci vašich nohou, bude v této sadě vypadat dokonale. Nebojte se, že boty s plochými podrážkami nepřidají do vaší výšky, v kombinaci s tímto stylem kalhot, to dává jakoukoliv lehkost postavy.

V tomto případě je však třeba zapomenout na obuv na platformě, klíny a závěsy - stejně jako každá pevná obuv na monolitické podešvi, je v takových soupravách jednoduše kontraindikována. Při výběru, s jakou botou nosit chinos v létě, dávejte přednost pantofle a espadrilles. Tyto kalhoty vypadají skvěle ve spojení se stylizovanými etnickými botami - samy o sobě jsou zcela neutrální.

Proto, pokud máte sandály v marockém nebo řeckém stylu (nikdy se nevejdou na jednotlivé šaty), nezapomeňte si je vyzkoušet s chinosem. „Gladiators“ i s nejsložitějším a nejvyšším tkáním popruhů budou skvělým duetem, ale všechny sandály s nepředstavitelným designem, jako je například Vietnamese, budou jen zjednodušovatobrázek.

S tím, co nosit dámské chinos - podívejte se na fotografii:

S tím, co se nosí v zimním ženském chinosu

Nosíte v zimě chinos? Samozřejmě ano! Styl se ukázal být tak populární v ženských trendech, že navzdory upřímnému „letnímu“ stylu modelů si zvykli na módní zimní skříň. Současně prostě neexistuje oddělení zimních modelů v liniích takových kalhot, všechny jsou vyrobeny z bavlny, ale pokud je budete nosit v zimě, zvolte více hustých materiálů.

Dámské chinos v zimě je velkou šancí přinést nové barvy na svůj vlastní obraz. Pro letní kolekce si designéři zpravidla vybírají pastelové barvy - béžové, karamelové, šedé, bělené bobule a květinové tóny.

V zimě vládnou vládci opravdové vzpoury barev a bohatých zářivých teplých barev: smaragd, safír, třešeň, odstíny skořice a šafránu. Zimní obrazy jsou obvykle racionální a poněkud nudné, ale jedna jediná věc letního designu a jasných barev vám umožňuje doslovně je transformovat.

Zimní chinos dokonale podpoří jakýkoli ležérní vzhled. Ale když si vybereme špičku v takovém souboru, stojí za to sledovat proporce šatů, vybírat vrcholy a ještě více, svrchní oděvy pouze zkrácené délky. Kombinace v jedné sadě upřímně každodenního modelu chinů a bundy ve sportovním stylu vytvoří velmi kontrastní řešení, které je v dnešní módě tak oceňováno. Chcete vytvořit obrázek víceslušný.

Nasaďte na ně zkrácený kožený plášť , koženou bundu nebo klasický vlněný krátký kabát. Vynikající set se objeví s kožichem z jakékoli kožešiny, v tomto případě se jedná o zářivě barevné kalhoty, které vám umožní nosit kožešinové předměty se speciální chic každý den.

Sady se zimními chinosy

Zimní chinos jsou doslova vytvořeny pro soupravy s módními svetry a nadrozměrnými vesty.

Objemné, jako by „z něčího ramene“ svetry, zdobené reliéfními copánky a ornamenty - zimní hity nejsou první sezónou, ale se stejnými klasickými kalhotami a džíny, a ještě více se sukněmi na jejich dokončení. Styl chinos, který poskytuje výborný střih na linii pasu a boky, jako žádný jiný, poskytuje nejharmoničtější konstrukci módní siluety.

A nezapomeňte na manžety, které jsou pro tyto kalhoty povinné, zastrčte je tak, aby se vaše vlastní postava dostala do těch nejúžasnějších proporcí.

Stejně jako v létě, v zimě vám chinos umožňuje vytvořit bezchybné sady v neformálním obchodním stylu, na jejichž základě můžete sestavit širokou škálu souprav. Díky neformálnímu stylu a aktivní barvě se stávají doslova základním šatníkem pro práci.

Vyzdvihněte k nim bílou nebo harmonicky kombinovanou barvu světlé košile a všechny bundy nebo vesty takovou sadu vhodně doplní. Chinos vypadají velmi dobře vesty styly, které vám umožní dále rozšířit rozsah možných úspěšných sad. Jediná věc, která stojí za to sledovat, když si vyberete dámské chinos v zimě, je délka věcí - společníků. Nejlepší je, když jsou až do pasu nebo do středu stehna.

S tím, co nosit dámské šedé chinos na podzim a na jaře

V offseason by v žádném případě neměly opustit velkolepé a jasné základní věci. Na podzim a na jaře, chinos může být ústředním prvkem jakéhokoliv obrazu, stačí si vybrat jeho stylistický směr. Modely na podzim-jaro se tak neliší od letních modelů, a pokud se nechcete podílet na svých oblíbených letních kalhotách, neměli byste to dělat. Jejich světlé letní barvy přinášejí pozitivní poznámky k oblečení.

Pokud záměrně vyberete demi-season model, pak první věc, kterou byste měli věnovat pozornost, je šedá chinos. Barva je téměř klasická, s odkazem na první původní verze těchto modelů. Je dokonale kombinován s demi-sezonním oblečením jakékoliv barvy, přináší šaty, tóny klasické a mírně konzervativní elegance.

Na podzim a na jaře mohou být dámské chinos nošeny s čímkoliv, tyto kalhoty jsou dokonale kombinovány s věcmi jakéhokoliv stylu. Pečlivě vybírejte pouze ty druhy věcí, které jsou společníky, aby nedošlo k narušení a nekazění proporcí jejich vlastní siluety. V dnešních trendech existuje ručně vyráběná položka, a to ručně vyráběné pletené předměty vyrobené v různých technikách.Navzdory módě a pokušení věcí, které je mají nosit, a nehledět na tento jednoduchý nebo příliš „lidový“ je docela obtížné.Chinos s vlastním jasným stylem dokonale vyvažuje rovnováhu těchto souprav, které lze bezpečně nosit na podzim nebo na jaře.

Sady s podzimními a jarními chinosy

Velmi jednoduché a zároveň stylisticky správné sady podzimních a jarních chinos jsou „sestaveny“ se zkrácenými bundami.

Kosuhs, bombardéry, větrovky - jakákoliv expresivní konstrukce a zkrácená délka bunda budou užitečné a interpretují obraz svým vlastním způsobem.Líbí se vám zákopové kabáty?Kotníkové kotníky s prodlouženou a mírně zúženou špičkou jsou perfektně vybaveny, zejména pokud pevněji utáhnete pás v oblasti pasu.Zvláštní volbou v mimosezóně jsou boty pro chinos.Bohužel budete muset okamžitě vzdát své oblíbené vysoké boty.

Efektivní a vždy ženský obraz vám pomůže vytvořit kotníkové boty všech stylů s patami.Sbíráte je v souladu s kalhotami, vizuálně prodloužíte nohy a získáte klasickou elegantní kombinaci.A pokud najdete harmonickou kombinaci různých barev s chinami a botami, pak bude sada ostře módní.

Praktičtější a stejně stylové možnosti pro soupravy pro demi sezónu - pološáky s podpatky nebo bez podpatků se širokou „měkkou“ nohou, střední délka lýtka.

Dámské chinosy a jejich fotografie

Velmi originálníMožnost na jaře a na podzim - džíny, chinos. Objevil se na křižovatce dvou módních trendů najednou - touha designérů po ikonických stylech a neuvěřitelná popularita džínoviny, které se nezdají být zatmění.

Tyto modely vypadají, originální, svěží, vždy se stávají středem obrazu, zatímco překvapivě snadno kombinované s řadou věcí - od romantických blůz až po přísné bundy a kožené bundy. Mimochodem, je to vynikající nabídka pro ty, kteří jsou unaveni nosit klasické džíny různých stylů a jsou připraveni vyzkoušet něco nového.

Podívejte se na džíny na těchto fotografiích, které si zaslouží zvláštní pozornost: