Co nosit na letní party: trendy - 2019

Oblíbená doba teplých večerů, krásné počasí a zápalné strany pod širým nebem přišly. Maturitní večírky, diskotéky, svatby a slepičí party jsou hned za rohem - je čas si vybrat večerní šaty - nové a módní. Co překvapí v létě 2019?

Lehké tkáně

Pokud je vhodné nosit v odpoledních hodinách chladný len, jádro, chintz a cambric, pak večerní krása vyžaduje vzácné hedvábí a šifon. Navíc cena takového oblečení je naprosto zakalená: umělé hedvábí je levné a v žádném případě horší než jeho organický protějšek. Lehké šaty se nestanou těžkými ve vlhkém vzduchu a krásně proudí ve větru.

Velmi pohodlně se budete cítit v šatech z chladné viskózy a kvalitního úpletu. V roce 2019, na vrcholu popularity - Lurex, velur a flitry. Takové tkáně se vůbec nerozpadají a jsou vynikající pro dlouhodobý maratón světské zábavy.

Správný styl

Mimo módní provokativní průhledné šaty a ukázka spodního prádla. Otevřená ramena, krásný výstřih a krátké rukávy jsou přijatelné. Tkaniny cudně zakrývají postavu, dovedně skrývají vaše chyby a zdůrazňují zásluhy. Večerní šaty jsou pozoruhodné svým složitým střihem, dovednou aplikací záhybů, šipek, závěsů, asymetrie,Flounces a texturované povrchy.

Kterému dáváte přednost?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Květiny

Květinový potisk pronikl hluboko do módního davu a dostal se do večerních šatů. Velké květenství, kytice, odvážné kombinace barev - to vše se stalo módním. Šaty s barevnými tkaninami jsou přijatelné na světských stranách, přátelských setkáních, výstavách a koncertních premiérách.

Práškové odstíny a pastely

Nejlepší volba pro dlouhou společenskou akci: v denním světle jsou pastelové barvy dokonale zastíněny svěží zelení: majitel šatů vypadá jako čerstvá čajová růže.

Pod měsíčním svitem vypadají nahé tóny dojemné a něžné.

Nasycené barvy

Letní večer je vynikající příležitost hrát si s texturou šťavnatých, hustých, „chutných“ barev: hra malachitu a ametystu, tajemná vínová, bezedná indigo, tmavé zlato a perleť.

Věčný černý

Klasika win-win je dobrá na oficiálních recepcích, divadelních premiérách a romantických termínech. Rozpustíte se v hustotě letní noci a váš vis-a-vis s překvapením chápe, jak krásné jsou vaše oči, jemná kůže a štíhlé prsty. Černý skvěle odstínuje perly abílé zlato, zdůrazňuje brilanci diamantů nebo vysoce kvalitní šperky. Elegance je v módě za všech okolností a ročních období.